Rozrywka.Goniec.pl > Maciej Stuhr

Maciej Stuhr

Maciej Stuhr i Katarzyna Błażejewska-Stuhr
15.01.2024 13:31 Żona Macieja Stuhra drwi z wywiadu ukochanej Macieja Wąsika? Jej rodzina i tak już ma na pieńku z PiS-em

Od kilku dni polskie media rozpisują się na temat zatrzymania Mariusza Kamińskiego i Macieja Wąsika. W sprawie, która podzieliła Polaków, chętnie wypowiadają się partnerki aresztowanych polityków, które niedawno udzieliły nawet wywiadu Danucie Holeckiej w TV Republika. Okazało się, że ich rozmowę bacznie oglądała Katarzyna Błażejewska-Stuhr. Kobieta dotkliwie z nich zadrwiła.

Maciej Stuhr
29.09.2023 22:49 Maciej Stuhr przekazał zaskakujące wieści. Twierdzi, że zostanie pozwany za rolę w "Zielonej granicy"

Maciej Stuhr od lat należy do grona najpopularniejszych polskich aktorów, a szczególną popularność zapewniły mu role w "Fuksie" i "Chłopaki nie płaczą". Okazuje się, że najnowsza kreacja w jego artystycznym dorobku może sprawić mu pewne nieprzyjemności. Aktor donosi, że został pozwany.

Jarosław Jakimowicz Maciej Stuhr
28.09.2023 15:10 Jarosław Jakimowicz wrócił do tv i się zaczęło. Zaatakował aktora: "Syn zdrajcy i przestępcy"

Jarosław Jakimowicz nie przepuścił okazji, by jak zwykle konfrontacyjnie i bez subtelności zaatakować kogoś znanego. Co sprowokowało byłego gwiazdora TVP do pełnej jadu wypowiedzi na temat Macieja Stuhra?

Maciej Stuhr
25.09.2023 08:47 Maciej Stuhr pokazał wiadomość od hejtera. "Hit dnia"

Maciej Stuhr jakiś czas temu podzielił się w mediach społecznościowych wiadomością, którą otrzymał od jednego z hejterów. Jak się okazało, obrażający aktora internauta pomylił jeden kluczowy fakt. Co takiego napisał?

Maciej Stuhr
02.09.2023 13:02 Maciej Stuhr skrytykował polski system edukacji. Zaproponował zmiany

W najnowszym wywiadzie Maciej Stuhr skrytykował system edukacji w Polsce. Aktor wybrał już szkołę dla siedmioletniego syna, ale podzielił się spostrzeżeniem, co polskiego systemu szkolnictwa. Uważa, że jest przestarzały i potrzebuje zmian.  

Jerzy Stuhr
25.08.2023 22:28 Jerzy Stuhr traci kontakt z rzeczywistością? Maciej Stuhr przekazał dramatyczne wieści

Jerzy Stuhr jakiś czas temu miał nawrót choroby. Jego syn, Maciej Stuhr w jednym z ostatnich wywiadów przekazał zasmucające wieści na temat pogarszającego się stanu zdrowia jego ojca. Opowiedział o niepokojących objawach, których doświadcza. Okazuje się, że są one naprawdę poważne. 

Maciej Stuhr
24.08.2023 21:38 Maciej Stuhr zachwycił widzów festiwalu w Sopocie. Nawet Wellman i Prokop mogą się schować

Trwa czwarty dzień tegorocznej edycji jednej z największych imprez muzycznych w Polsce. Festiwal Top of the Top w Sopocie prowadzi dziś Maciej Stuhr. Aktor zdecydowanie wczuł się w rolę, a na scenie w Operze Leśnej można chwilami poczuć się jak na gali rozdania Oscarów. 

Maciej Stuhr
24.08.2023 10:12 Maciej Stuhr poprowadzi program w TVN. Nowe show zobaczymy już tej jesieni

Maciej Stuhr dostał pracę w TVN. Okazało się, że znany aktor poprowadzi nowy format, który ma się pojawić na antenie stacji już jesienią. O wszystkim dowiedział się portal “Wirtualnemedia.pl”, który przedstawił także, co to będzie za program. Czy Maciej Stuhr sprawdzi się na nowym stanowisku?

Maciej Stuhr
15.07.2023 22:41 Maciej Stuhr pokazał zdjęcie z synem. To rzadki widok, fani nie kryją zachwytu

Maciej Stuhr pomimo tego, że jest aktywny w social mediach, rzadko dzieli się prywatnymi, rodzinnymi fotografiami. Tym razem jednak zdecydował się zrobić wyjątek od tej reguły i zamieścił zdjęcie, na którym pozuje wraz z synem. Widok chwyta za serce, ujęcie jest przepełnione miłością ojca do syna.

Maciej Stuhr
23.06.2023 21:39 Tak mieszka Maciej Stuhr. Wspaniała posiadłość, ale to kuchnia jest jego królestwem

Maciej Stuhr od kilku lat mieszka z rodziną na warszawskim Żoliborzu. Aktor większość wolnego czasu spędza w kuchni, co pokazuje w mediach społecznościowych. Jak wyglądają pozostałe pomieszczenia w jego domu?

Maciej Stuhr
23.06.2023 15:01 Maciej Stuhr zdobył się na szczere wyznanie. Chodzi o jego córkę

Maciej Stuhr jest ojcem dwójki dzieci, które dzieli aż 16 lat różnicy. Chociaż aktor zawodowo nigdy nie mógł narzekać na brak propozycji, to w jego życiu prywatnym nie zawsze dobrze się działo. Maciej Stuhr niezwykle szczerze opowiedział o relacji z dorosłą córką, z którą przez długi czas nie utrzymywał żadnego kontaktu. Zdradził, czy jest szansa na ostateczne porozumienie z 23-latką?

Maciej Stuhr i Jerzy Stuhr
15.06.2023 14:09 Maciej Stuhr ujawnia wieści o ojcu. Jerzy Stuhr "nie ma już siły"

Maciej Stuhr ujawnił najnowsze informacje o stanie zdrowia Jerzego Stuhra. W szczerej rozmowie opowiedział o głębokiej relacji, jaka łączy go z ojcem. Aktor podzielił się także pewną historią, po której uświadomił sobie, że jego ukochany rodziciel nie jest ze stali i staje się coraz słabszy. Jak Maciej Stuhr wspomina dzieciństwo w cieniu popularnego ojca?

Maciej Stuhr
14.06.2023 09:02 Maciej Stuhr udostępnił wymowny cytat z Gmachu Sądu Najwyższego

Maciej Stuhr otwarcie mówi o swoim sprzeciwie wobec partii rządzącej. We wtorek ponownie uderzył w Prawo i Sprawiedliwość, zamieszczając w mediach społecznościowych cytat z Gmachu Sądu Najwyższego. 

Maciej Stuhr
06.06.2023 13:44 Maciej Stuhr kpi z "pasków grozy" w TVP Info. Polacy od razu zareagowali

Maciej Stuhr 4 czerwca wziął udział w marszu ulicami Warszawy, by zamanifestować swój sprzeciw wobec polityki partii rządzącej. Aktor był bardzo ciekawy, jak całe wydarzenie, które widział na własne oczy, zostanie przedstawione przez TVP Info. Swoimi osobliwymi doświadczeniami z obejrzenia materiałów oraz nagłówków zaserwowanych przez publicznego nadawcę podzielił się w mediach społecznościowych. Internauci nie pozostawili tego bez odpowiedzi. 

Maciej Stuhr
01.06.2023 16:46 Maciej Stuhr zagroził rzekomemu hejterowi zgłoszeniem na policję. "Maciek, wybacz"

Maciej Stuhr ma tyle samo zwolenników, co przeciwników. Dzięki temu, że wśród internautów wzbudza skrajne emocje, każdy jego wpis jest szeroko omawiany. Nawet jeśli dotyczy sprawy z pozory błahej i niewinnej. Aktor po tym, jak przeczytał jeden rzekomo hejterski komentarz, postanowił stanowczo zareagować i zagrozić zgłoszeniem autora na policję. Sprawa potoczyła się w zaskakujący sposób.  

Jerzy i Maciej Stuhr
22.05.2023 09:43 Maciej Stuhr wspomniał o stanie zdrowia swojego ojca. Dodał poruszający wpis

Maciej Stuhr podzielił się właśnie bardzo dobrą nowiną odnośnie ojca. Aktor podziękował w swoich mediach społecznościowych wszystkim fanom za słowa wsparcia i życzenia zdrowia dla Jerzego Stuhra, a także złożył wielkie podziękowania lekarzom walczącym o życie ojca. Wnioskując z postu aktora, Jerzy Stuhr czuje się lepiej i wraca powoli do zdrowia.

Jerzy Stuhr
17.05.2023 10:32 Jerzy Stuhr trafił na OIOM, wiemy, co się stało. Wróciły problemy sprzed lat

Jerzy Stuhr po raz drugi walczy z nowotworem krtani. Kilkanaście lat temu stoczył już jedną walkę z tą trudną chorobą. To nie są jednak jedyne problemy zdrowotne aktora, z którymi musiał się zmagać. Lata temu przeszedł dwa zawały serca, a w 2020 roku doznał udaru mózgu. 

Jerzy Stuhr
16.05.2023 14:05 Jerzy Stuhr przeszedł poważną operację, walczy z groźną chorobą. Przebywa na OIOM-ie

Jerzy Stuhr już od kilku lat walczy z nowotworem krtani. Teraz nastąpił nawrót choroby, Aktor musiał poddać się poważnej operacji. Maciej Stuhr, syn aktora powiedział, że jego ojciec obecnie przebywa na OIOM-ie. Fani legendarnego aktora są mocno zaniepokojeni. 

Maciej Stuhr
16.05.2023 11:10 Maciej Stuhr zdradził, co sądzi o TVP. Padły bardzo przykre słowa

Maciej Stuhr brał ostatnio udział w podcaście “WojewódzkiKędzierski”. Na pytania o TVP, aktor odpowiedział w niezwykle szczery, a przede wszystkim dosadny sposób. Z ust uznanego aktora padły przykre słowa. Okazało się również, że cały czas ma kontakt z niektórymi pracownikami Telewizji Publicznej. 

Jerzy Stuhr
15.05.2023 22:49 Maciej Stuhr się wygadał, fatalne wieści o stanie zdrowia Jerzego Stuhra. "Tata jest na OIOM-ie"

Maciej Stuhr był ostatnio gościem podcastu WojewódzkiKędzierski. Aktor został zapytany o ostatnią aferę z udziałem Jerzego S. Przekazał niepokojące informacje na temat stanu zdrowia ojca.

Maciej Stuhr
28.04.2023 14:49 Maciej Stuhr pokazał zdjęcie z mamą i siostrą. Fani aktora zachwyceni, zwrócili na to uwagę

Maciej Stuhr należy do najbardziej rozchwytywanych polskich aktorów i od lat sukcesywnie wychodził z cienia sławnego ojca. Obecnie młodszy ze Stuhrów bez kompleksów może porównywać się z dorobkiem seniora. Niedawno Maciej Stuhr opublikował zdjęcie z pozostałymi członkami rodziny.

None
26.04.2023 10:46 Maciej Stuhr przerwał milczenie po aferze z ojcem. "Nienawidzę, że mój stary wsiadł za kółko po kielichu"

Kilka miesięcy temu w polskich mediach zawrzało po aferze z udziałem znanego aktora, który spowodował kolizję pod wpływem alkoholu. Teraz sytuację postanowił skomentować syn gwiazdora Maciej Stuhr. W najnowszym wywiadzie nie gryzł się w język. 

Jerzy S.
29.03.2023 16:42 Jerzy S. winny spowodowania zagrożenia na drodze. Sąd wydał wyrok w sprawie znanego aktora

Krakowski sąd uznał Jerzego S. za winnego spowodowania niebezpieczeństwa w ruchu drogowym po użyciu alkoholu i postanowił wymierzyć mu karę. Wcześniej aktor został skazany za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości.

Jerzy Stuhr
16.03.2023 12:47 Jerzy Stuhr wraca na ekrany po głośnej aferze. Zobaczymy go na antenie TVN

Jerzy Stuhr wrócił do pracy po aferze, której był bohaterem kilka miesięcy temu. Przypomnijmy, aktor został przyłapany na jeździe samochodem pod wpływem alkoholu i spowodował kolizję z motocyklistą. Już wkrótce ponownie zobaczymy go na ekranie.

Maciej Stuhr Jarosław Jakimowicz
10.03.2023 08:56 Jarosław Jakimowicz odpowiedział na zaczepkę Macieja Stuhra: "Jesteś jak szczur"

Maciej Stuhr podczas gali wręczenia filmowych "Orłów" pełnił funkcję prowadzącego. Prosto ze sceny, zgodnie ze zwyczajem, rzucał błyskotliwymi żartami, nie szczędząc przy tym rodzinnej autoironii. To jednak nie żart skierowany w stronę ojca, a ten Jarosławie Jakimowiczu, został najbardziej wypunktowany przez adresata. Gwiazdor "Młodych wilków" w wulgarny sposób odpowiedział Maciejowi Stuhrowi. Po jego niepotrzebnych i niezwykle mocnych słowach włos jeży się na głowie. 

Maciej Stuhr
07.03.2023 12:32 Maciej Stuhr zażartował z ojca na scenie, naprawdę to powiedział. Padły zaskakujące słowa

Maciej Stuhr podczas gali rozdania Orłów 2023 odniósł się do kwestii związanej ze swoim ojcem. Warto przypomnieć, że Jerzy S., skazany za doprowadzenie do kolizji drogowej będąc pod wpływem alkoholu. Jego syn zdecydował się na kąśliwy komentarz pod jego adresem. 

Katarzyna Błażejewska-Stuhr
21.02.2023 18:23 Żona Macieja Stuhra przekazała przykre wieści. Chodzi o jej zdrowie

Żona Macieja Stuhra musiała poddać się pilnej operacji obojczyka. Będąc w stałym kontakcie z internautami poprzez media społecznościowe, przekazała, że zmaga się z problemami zdrowotnymi, które owocują dużym cierpieniem. 

maciej stuhr jan nowicki
17.01.2023 14:03 Maciej Stuhr wspomina ostatnią wiadomość od Jana Nowickiego. Zaskakująca treść

Maciej Stuhr dostał pożegnalną wiadomość od Jana Nowickiego i postanowił zdradzić jej treść. Aktorzy byli bardzo ze sobą związani - Nowicki był ojcem chrzestnym młodego Stuhra. Co takiego postanowił mu wysłać w ostatnim SMSie?

  • 1
  • 2