Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Maciej Stuhr pokazał wiadomość od hejtera. "Hit dnia"
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 25.09.2023 08:47

Maciej Stuhr pokazał wiadomość od hejtera. "Hit dnia"

Maciej Stuhr
KAPiF

Maciej Stuhr jakiś czas temu podzielił się w mediach społecznościowych wiadomością, którą otrzymał od jednego z hejterów. Jak się okazało, obrażający aktora internauta pomylił jeden kluczowy fakt. Co takiego napisał?

Maciej Stuhr wystąpił w filmie "Zielona granica"

Maciej Stuhr to znany polski aktor, którego widzowie mogą kojarzyć z popularnych produkcji, takich jak chociażby “Listy do M.” czy “Planeta singli”. Niedawno wystąpił także w głośnym filmie Agnieszki Holland “Zielona granica”, który wywołał wielkie poruszenie w polskim społeczeństwie, a także na arenie politycznej. Przedstawiciele oraz zwolennicy prawicy uważają, że jest to atak na Wojsko Polskie i Straż Graniczną. Odbija się to na aktorach, którzy w nim zagrali. Stuhr pokazał na swoim Instagramie wiadomość od rozzłoszczonego hejtera.

Prognoza pogody na Wszystkich Świętych. Synoptycy zdradzili, czego możemy się spodziewać

Maciej Stuhr otrzymuje groźby przez udział w produkcji "Zielona granica"

“Zielona granica” Agnieszki Holland wywołuje ogromne emocje. Internauci nie przebierają w słowach, a nawet grożą aktorom, którzy zagrali w tej produkcji. Ostatnio Katarzyna Błażejewska-Stuhr opublikowała na Instagramie wiadomości, które otrzymał jej mąż. Na screenie możemy przeczytać pełne agresji obelgi, ale także groźby. - Pomyłka to jest Stuhr. Nikt wam porządnie nie wp***lił? A przydałoby się - brzmiała jedna z nich. Stuhrowie w odpowiedzi na ten post otrzymali od fanów ogrom wsparcia. Teraz Maciej podzielił się kolejnym atakiem hejtera, który pomylił jeden kluczowy fakt.

Hejter zaatakował Macieja Stuhra. Szybko tego pożałował

Maciej Stuhr podzielił się w mediach społecznościowych nietypową wiadomością, którą otrzymał od jednego z internautów. Aktor po wystąpieniu w filmie Agnieszki Holland mierzy się z nieprzyjemnymi komentarzami, ale ten wyjątkowo go rozbawił. - Jesteś nazistowskim lizusem. Kiedyś pana lubiłem za “Seksmisję”, a pan się tak zeszmacił - napisał hejter. Zapomniał tylko sprawdzić, do którego Stuhra pisze. W końcu w “Seksmisji” wystąpił Jerzy Stuhr, ojciec Macieja. - Drogi panie, przykro mi, ale nie mam z "Seksmisją" nic wspólnego. Nawet więc to nas nie łączy… - odpisał aktor. - Hit dnia - podpisał post, w którym umieścił zrzut ekranu tej rozmowy. 

Tagi: Maciej Stuhr