Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Conan skomentował rezygnacje Dagmary z "Tańca z gwiazdami". Martwił się o mamę
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 19.04.2024 10:19

Conan skomentował rezygnacje Dagmary z "Tańca z gwiazdami". Martwił się o mamę

dagmara kaźmierska
fot. KAPiF

Conan Kaźmierski skomentował decyzję swojej mamy o rezygnacji z dalszego udziału w "Tańcu z Gwiazdami". Odniósł się także krótko do wszystkich wspierających ją fanów. - W tym programie pokazaliście, jak bardzo stoicie murem za mamą - napisał.

Dagmara Kaźmierska nieoczekiwanie rezygnuje z "Tańca z Gwiazdami"

Dagmara Kaźmierska wczoraj ogłosiła na swoim Instagramie, że musi zrezygnować z dalszego udziału w programie "Taniec z Gwiazdami". Show wkracza powoli w decydującą fazę rywalizacji o Kryształową Kulę, jednak "królowa życia" musiał odpuścić dalsze zmagania na parkiecie Polsatu. Wszystko spowodowane jest jej poważnymi problemami zdrowotnymi.

Niestety z tym żebrem jest tak ogromny problem […] Mam problem nawet z oddychaniem […] Całą noc nie spałam dzisiaj. Jednak nie dam rady dalej. Przepraszam Was, jeśli Was zawiodłam, bo wiem, że chcieliście, żebym doszła do finału - tłumaczyła Kaźmierska.

Dagmara Kaźmierska mogła wygrać "Taniec z Gwiazdami"? Nieoficjalne doniesienia

Wiadomo, kto zastąpi Kaźmierską i Hakiela w "Tańcu z Gwiazdami"

Kto zastąpi Dagmarę Kaźmierską w "Tańcu z Gwiazdami"? Do walki o Kryształową Kulę wracają aktor Krzysztof Szczepaniak i tancerka Sara Janicka, którzy pożegnali się z programem w zeszłą niedzielę. Produkcja tanecznego show poinformowała o tym oficjalnie w swoich mediach społecznościowych. Para już dziś rozpocznie treningi, a w najbliższym odcinku zaprezentuje widzom rumbę.

Zgodnie z regulaminem programu do walki o Kryształową Kulę powracają Krzysiek i Sara. Powodzenia i do zobaczenia w niedzielę - czytamy.

Conan skomentował odejście mamy z programu

Dagmara Kaźmierska zdradziła po niedzielnym odcinku "Tańca z gwiazdami", że tańczyła z pękniętym żebrem. Perypetie zdrowotne, z jakimi boryka się celebrytka, nie pozwoliły jej na dalszy udział w programie. Zdrowie jest najważniejsze. Jak się okazuje, jej syn Conan również nie mógł już dłużej znosić cierpienia mamy.

ZOBACZ: Wiadomo, dlaczego Dagmara Kaźmierska nie odpadła z “Tańca z Gwiazdami”

Niestety, kochani, nie mogę się na to godzić i już za dużo. I tak się zgodziłem, że mama tańczyła, eksploatowała te nogi, do tego doszło jeszcze złamane żebro - przyznał.

Conan Kaźmierski podziękował również wszystkim fanom Dagmary za nieocenione wsparcie, dzięki któremu dotarła aż do ćwierćfinału. 

W tym programie pokazaliście, jak bardzo stoicie murem za mamą - napisał.