Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Pavlović przejechała się po Kaźmierskiej. Trudno uwierzyć, co odpowiedziała
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 14.04.2024 21:34

Pavlović przejechała się po Kaźmierskiej. Trudno uwierzyć, co odpowiedziała

"Taniec z Gwiazdami"
fot. KAPiF

W siódmym odcinku "Tańca z Gwiazdami" swoje taneczne umiejętności zaprezentowała po raz kolejny Dagmara Kaźmierska. Popularna celebrytka w parze z Marcinem Hakielem znów nie porwała serc jurorów. Iwona Pavlović nie szczędziła ostrych słów krytyki. Kaźmierska otrzymała porażająco niską notę. 

"Taniec z Gwiazdami". Dagmara Kaźmierska w kolejnych tanecznych popisach

Dagmara Kaźmierska, mimo iż tańczy w parze z Marcinem Hakielem, jednym z najbardziej doświadczonych tancerzy w całym show, to jak do tej pory nie zaskarbiła sobie serc jurorów. Popularna celebrytka w ostatnim czasie szeroko krytykowana była również przez widzów programu, ponieważ ich zdaniem powinna odpaść w poprzednim odcinku, gdy była zagrożona. Ostatecznie tydzień temu z "Tańcem z Gwiazdami" pożegnał się Aleks Mackiewicz.

Dagmara Kaźmierska w siódmym odcinku programu zaprezentowała quickstep, który jak się szybko okazało, nie przypadł jurorom za bardzo do gustu. Iwona Pavlović nie gryzła się w język

Niebywały początek "Tańca z Gwiazdami". Prowadzący musieli zaapelować do widzów

"Taniec z Gwiazdami". Iwona Pavlović krytykuje Dagmarę

Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel w kowbojskich strojach zatańczyli, po czym przeszli do ocen jurorskich. Krzysztof Ibisz przyznał, że Kaźmierska to chyba jedyna kobieta, jaką zna, która jest "wyluzowana nawet w gorsecie". Jurorzy docenili stroje Kaźmierskiej i Hakiela. 

Ja się wyluzowałem, fajna była zabawa. Nie będę tego oceniał restrykcyjnie, nie będę też oceniał techniki, bo widać było… Ciężko na pewno w kowbojkach tańczyć quickstepa - ocenił Rafał Maserak

ZOBACZ: Dagmara Kaźmierska wyjawiła, jakie przezwisko miała w więzieniu. Fani będą zaskoczeni

Jesteś ulubienicą polskiej publiczności, tutaj ludzi w studio, więc o czym my mówimy… - skomentowała z kolei Ewa Kasprzyk.

Iwona Pavlović skrytykowała występ Kaźmierskiej zdecydowanie bardziej niż jej koledzy z jury. 

Na pewno to był quick, ale moim zdaniem nie step - rozpoczęła swoją surową ocenę.

"Taniec z Gwiazdami". Kaźmierska odpowiada na słowa Pavlović

Wiesz co, dla mnie, to się zaczyna robić męczące, ale powiem ci dlaczego. Gdybym wyłączyła muzykę i dodatki, to każdy taniec jest w sumie identyczny, uśmiecham się fajnie, jadę po bandzie, nic nie umiem, ale mnie kochają - grzmiała Pavlović.

Dagmara Kaźmierska postanowiła odpowiedzieć na słowa Iwony Pavlović. Jak stwierdziła, "Taniec z Gwiazdami" to program rozrywkowo-taneczny, a ona "jest tą częścią taneczną".

Taneczną czy rozrywkową? - zapytał od razy Krzysztof Ibisz zdumiony. - Rozrywkową! Poprawiła się Kaźmierska natychmiast, ku ogromnej uciesze widowni.

Ostatecznie jurorzy ocenili występ Dagmary Kaźmierskiej tylko na 16 punktów. Rafał Maserak przyznał notę 4, Ewa Kasprzyk 5, Tomasz Wygoda 5, a Iwona Pavlović zaledwie 2.