Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Dagmara Kaźmierska wyjawiła, jakie przezwisko miała w więzieniu. Fani będą zaskoczeni
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 12.04.2024 19:36

Dagmara Kaźmierska wyjawiła, jakie przezwisko miała w więzieniu. Fani będą zaskoczeni

Dagmara Kaźmierska
fot. KAPIF

Dagmara Kaźmierska dała się poznać jako charyzmatyczna uczestniczka programu “Królowych życia”, który zagwarantował jej rozpoznawalność. Obecnie pilnie trenuje do “Tańca z Gwiazdami”, jednak jej uczestnictwo w ostatnim czasie przepełnione jest kontrowersjami. Celebrytka, zanim jednak stała się sławna, odsiadywała wyrok w więzieniu. Zdradziła, jakie przezwisko nosiła za więziennymi murami.

Dagmara Kaźmierska bierze udział w "Tańcu z Gwiazdami"

W marcu, po dłuższej przerwie, na antenę Polsatu powrócił wyczekany przez wielu widzów 'Taniec z Gwiazdami". Produkcja, zgodnie z obietnicami, wprowadziła znaczące zmiany, których zadaniem było odświeżenie programu i przyciągnięcie przed odbiorniki znacznej ilości oglądających. Pojawili się nie tylko nowi jurorzy, ale także ciekawi uczestnicy, a wśród nich znalazła się znana z “Królowych życia” Dagmara Kaźmierska

Choć jej uczestnictwo w show było dużym zaskoczeniem i pojawiały się głosy, że celebrytka szybko pożegna się z formatem, obecnie przygotowuje się do siódmego odcinka.

"Taniec z Gwiazdami". Dagmara Kaźmierska skomentowała zachowanie Conana. Dosadne słowa

Dagmara Kaźmierska zyskała sławę dzięki "Królowym życia"

Widzowie Dagmarę Kaźmierską poznali dzięki udziałowi w "Królowych życia". Pojawiła się w programie i szybko zdobyła serca widzów, którzy byli pod wrażeniem jej pewności siebie, odwagi i nieszablonowości, a także śmiali się do łez, oglądając jej przygody lub słuchając historii, które opowiadała. Towarzyszyła jej wówczas trójka bliskich osób: syn Conan, przyjaciel Jacek, a także przyjaciółka Edzia

Rozpoznawalność, którą zyskała, postanowiła wykorzystać do dalszej działalności. Prowadziła w social mediach transmisje na żywo, podczas których sprzedawała ubrania dostępne w jej butiku, pojawiła się również w kilku programach telewizyjnych. Niedawno przed kamerami szukała męża, a obecnie ćwiczy układy taneczne pod czujnym okiem Marcina Hakiela. 

ZOBACZ TAKŻE: Chora księżna Kate będzie musiała zjawić się w sądzie? Wszystko przez Meghan Markle

Wiadomo, jak mówili na Dagmarę Kaźmierską w więzieniu

Dagmara Kaźmierska nigdy nie ukrywała, że odsiadywała wyrok w więzieniu. Opowiadała o tym w “Królowych życia”, a swoją historią podzieliła się nawet w książce noszącej tytuł “Prawdziwa historia Królowej Życia”, gdzie nie szczędziła czytelnikom odważnych szczegółów. 

Celebrytka w 2009 roku prowadziła agencję towarzyską, a wyrok odsiadywała za “działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, stręczycielstwo i zmuszanie młodych kobiet do prostytucji”. Za kratami spędziła kilkanaście miesięcy.

 Zdawałam sobie sprawę, że igram z prawem. Wiedziałam, że klub, który prowadzę, nie jest w naszym kraju legalny, i liczyłam się z tym, że prędzej czy później będę musiała za to zapłacić - wyjawiła w książce.

Często bywa tak, że osoby osadzone za kratami zyskują przezwiska, które następnie do nich przylegają. Zwykle powstają od cech wyglądu, znaków szczególnych czy konkretnych sytuacji, w których znaleźli się zainteresowani. A jak było w przypadku Dagmary Kaźmierskiej? 

W "Prawdziwej historii Królowej Życia" wyjawiła, jak była nazywana przez inne osadzone. Okazuje się, że była dla nich “Księżniczką”. Skąd wzięło się to określenie? Otóż zyskała je za sprawą swoich stylizacji, które nosiła w zakładzie - były to szpilki oraz futro.