Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Trudno uwierzyć, ile kosztował ślub Sandry Kubickiej i Barona. Padła konkretna kwota
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 12.04.2024 14:05

Trudno uwierzyć, ile kosztował ślub Sandry Kubickiej i Barona. Padła konkretna kwota

Sandra Kubicka i Baron
fot. KAPIF

W ostatnim czasie w życiu Sandry Kubickiej i Barona wydarzyło się naprawdę wiele. Niebawem powitają na świecie upragnione dziecko, a przed kilkoma dniami wzięli ślub. Modelka zdradziła, że ceremonia ślubna przebiegła tak, jak tego sobie wymarzyła. A ile kosztowała ta uroczystość? Padła konkretna kwota.

Sandra Kubicka i Baron spodziewają się dziecka

Sandra Kubicka nigdy nie ukrywała, że pragnie zostać mamą, w końcu jej marzenie ziściło się i już niebawem wraz z Baronem powitają na świecie upragnione dziecko. Początkowo jednak ukrywali ten fakt, a gdy już wyjawili radosną nowinę, z nieukrywanym szczęściem relacjonowali w sieci ten szczególny dla nich czas. Modelka z dumą prezentuje ciążowe krągłości, przygotowując się do tej nowej roli.

Jakiś czas temu Sandra Kubicka wyjawiła, że ich syn na świat będzie musiał przyjść wcześniej, niż początkowo przypuszczali. Wyjaśniła, że przyczyną wcześniejszego rozwiązania są problemy z łożyskiem.

Ogólnie z tym łożyskiem mam mega pecha, bo przecież to moja pierwsza ciąża, ale najważniejsze, że bobo zdrowe i dzięki temu musimy zaplanować, kiedy dokładnie go powitamy. Czyli brak niespodzianek, których absolutnie nienawidzę. Może ten los jednak jest po mojej stronie - wyjaśniła za pomocą Instagrama.

U dziennikarki TVN wykryto guza mózgu. Takie były pierwsze objawy choroby

Sandra Kubicka i Baron wzięli ślub

Sandra Kubicka zdecydowanie zelektryzowała swoich fanów informacją o ślubie z Baronem, do którego doszło 6 kwietnia 2024 roku. Modelka radosne wieści przekazała kilka dni po ceremonii, wcześniej jednak wszystko utrzymując w sekrecie. W sieci pojawiły się nie tylko zdjęcia ślubne, ale również obszerny opis, w którym podzieliła się z internautami wspomnieniami z tego dnia. 

Nadszedł ten dzień... Napisaliśmy przysięgi, dostaliśmy drzewo od naszych świadków, które posadzimy w nowym domu, ubraliśmy sraki w ślubne szelki, wystroiliśmy się i poszliśmy powiedzieć sobie „tak”. Podpisałam się ostatni raz jako Kubicka i wyszłam z urzędu jako Milwiw-Baron - zdradziła modelka.

Sandra Kubicka zdradziła także, że data ich ślubu nie była przypadkowa - równo 50 lat wcześniej jej dziadkowie składali przed sobą przysięgę małżeńską. Celebrytka zdradziła, że kochali się oni niezwykle mocno, a dziadek stawiał babcię na pierwszym miejscu, co sprawiło, że marzyła, że wyjdzie za mężczyznę, który charakterem będzie go przypominał.

ZOBACZ TAKŻE: Filip Chajzer opowiedział o śmierci 9-letniego synka. Poruszające wyznanie

Ile Sandra Kubicka i Baron wydali na ślub?

Wielu osobom śluby oraz wesela kojarzą się z drogimi inwestycjami, często kosztującymi dziesiątki tysięcy, organizowanymi i planowanymi już wiele miesięcy wcześniej. A ile Sandra Kubicka i Baron wydali na ceremonię ślubną, do której doszło przed kilkoma dniami? Modelka w rozmowie z portalem ShowNews podała konkretną kwotę.

 Wzięcie ślubu kosztuje 80 zło. Pozdrawiam - wyjaśniła krótko celebrytka.