Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Iwona Pavlović szczerze o poprzednim jury "TzG". Nie będą zadowoleni
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 14.04.2024 19:18

Iwona Pavlović szczerze o poprzednim jury "TzG". Nie będą zadowoleni

Ivona Pavlovic
fot. KAPiF

Iwona Pavlović w jednym z ostatnich wywiadów nie gryzła się w język i stanowczo podsumowała pracę poprzedniego jury "Tańca z Gwiazdami". - Tam każdy był sam dla siebie - mówi. Popularna jurorka nie ukrywa, że znacznie lepiej odnajduje się w nowym gronie kolegów z jury.

Iwona Pavlović od niemal 20 lat w jury "Tańca z Gwiazdami"

Obecna edycja "Tańca z gwiazdami" to już 14 sezon popularnego tanecznego show. Przez lata doszło do wielu zmian. Na fotelach jurorskich próżno szukać już Beaty Tyszkiewicz czy Andrzeja Grabowskiego. Nieprzerwanie swoją funkcję w programie pełni jednak Iwona Pavlović. Jurorce obecnie towarzyszą także Ewa Kasprzyk, Tomasz Wygoda, a także jeden z byłych uczestników "Tańca z Gwiazdami" Rafał Maserak.

W jednym z ostatnich wywiadów Iwona Pavlović przyznała, że aktualna ekipa kolegów z pracy powoduje u niej przypływ nowej energii i chęci do pracy. Popularna "Czarna Mamba" skomentowała również pracę z poprzednim składem jurorskim. Padły zaskakujące słowa.

Fatalne wieści dla Rafała Brzozowskiego. TVP nie będzie zadowolona

Iwona Pavlović czuje "ogrom pozytywnej energii" po zmianie jury "TzG"

Jeszcze niedawno poza Andrzejem Grabowskim i Beatą Tyszkiewicz rolę jurorów w "Tańcu z Gwiazdami" pełnili także Andrzej Piaseczny i Michał Malitowski. Iwona Pavlović w rozmowie z Wprost zdradziła, że mimo iż sama jest w programie od 2005 roku, to wciąż czuje ekscytację na myśl o kolejnych odcinkach tanecznego show.

ZOBACZ: To dlatego Dagmara Kaźmierska nie odpadła z "Tańca z Gwiazdami". Tak Polsat sumuje punkty

Czuję podniecenie, wewnętrzne rozedrganie. A już szczególnie teraz, gdy skład naszego jury został całkowicie odświeżony. Czuję ogrom pozytywnej energii. Bardzo dobrze nam się rozmawia. Lubimy się, każdy z nas jest inny, ale ci ludzie dali mi nową energię, power. To nowa ja! Mój mąż zwrócił nawet uwagę, że widzi po mnie, że tryskam nową energią - zdradziła popularna jurorka.

Iwona Pavlović szczerze o poprzednim jury "Tańca z Gwiazdami"

Iwona Pavlović została zapytana także o to, czy stare jury powodowało u niej "znużenie". Jak się okazuje, Pavlović zdecydowanie bardziej odnajduje się w pracy z nowymi kolegami. Zdradza, że mimo iż ceni poprzednią ekipę jurorską, to jednak ta obecna powoduje "pozytywniejsze emocje".

ZOBACZ: "Mam talent". Marcin Prokop zaskoczył. Internauci zszokowani

Nie było to znużenie, bo ja nie odczuwam takiej emocji. W tym jury, które jest obecnie, wyczuwam pozytywniejsze emocje między nami. Tam każdy był sam dla siebie - przyznała. - Oczywiście ceniłam wszystkie osoby, które zasiadały ze mną za stołem jurorskim. Teraz łączymy się ze sobą. Nikt nie gra na siebie i dzięki temu iskrzy - powiedziała Iwona Pavlović.

Źródło: Rozrywka Goniec/Wprost