Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Córka Beaty Tyszkiewicz zdradziła, dlaczego nie chce mieć dzieci. Żałuje tylko jednego
Irmina Jach
Irmina Jach 13.04.2024 16:38

Córka Beaty Tyszkiewicz zdradziła, dlaczego nie chce mieć dzieci. Żałuje tylko jednego

Beata Tyszkiewicz Karolina Wajda
Fot. KAPIF

Karolina Wajda, jedyna córka Beaty Tyszkiewicz i Andrzeja Wajdy, nigdy nie doczekała się potomstwa. W szczerym wywiadzie ujawniła, dlaczego nie zdecydowała się na urodzenie dziecka. Miała ważny powód.

Karolina Wajda nie chce mieć dzieci

Karolina Wajda nigdy nie poszła w ślady sławnych rodziców. Choć asystowała ojcu na wielu planach filmowych, jej życiową pasją stało się jeździectwo. Córka Beaty Tyszkiewicz i Andrzeja Wajdy ma za sobą dwa rozwody, jednak z żadnym z byłych mężów nie doczekała się dzieci. Okazuje się, że była to świadoma decyzja.

Są takie kobiety, które pochylają się nad każdym wózkiem, ale to nie ja. Zawsze głównie realizowałam swoje cele. Oczywiście wiedziałam, jak powinna wyglądać rodzina, ale nigdy nie przemawiał do mnie tak silny imperatyw, żeby ją stworzyć — mówiła Karolina Wajda w rozmowie z Vivą.

Roksana Węgiel w samej bieliźnie. Conan Kaźmierski od razu skomentował

Karolina Wajda żałuje tylko jednego

Karolina Wajda nigdy nie ukrywała, że nie ma instynktu macierzyńskiego. Choć wychowywała się w domu pełnym miłości i wsparcia, chciała iść własną drogą i skupić się na rozwijaniu własnych pasji. Żałuje tylko jednego.

Wiem, czym jest miłość macierzyńska, bo mam mamę, która mnie kocha. I żałuję, że nie przyjdzie mi tej miłości skosztować samej. Ale z drugiej strony - gorzej jest zmuszać się do posiadania dzieci. I znam kilka osób, które mają dzieci niejako wbrew sobie i wiem, że to jest niedobre — tłumaczyła.

ZOBACZ TAKŻE: Adam Konkol z zespołu Łzy ma złośliwego raka. Żona opublikowała poruszający wpis 

Karolina Wajda opiekuje się Beatą Tyszkiewicz

Obecnie Karolina Wajda skupia się na opiece nad schorowaną matką. Beata Tyszkiewicz kilka lat temu całkowicie wycofała się z życia publicznego. Mimo próśb córki, aktorka nie chce zamieszkać w dworku Głuchach, który w przeszłości należał do Andrzeja Wajdy. Jest bardzo przywiązana do swojego warszawskiego mieszkania.

Karolina Wajda jakiś czas temu zdradziła, że Beata Tyszkiewicz jest w doskonałej formie umysłowej i - mimo problemów zdrowotnych - nie traci poczucia humoru.