Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Roksana Węgiel w samej bieliźnie. Conan Kaźmierski od razu skomentował
Ada Rymaszewska
Ada Rymaszewska 13.04.2024 12:31

Roksana Węgiel w samej bieliźnie. Conan Kaźmierski od razu skomentował

Conan Kaźmierski Roksana Węgiel
Fot. Kapif, Instagram/roxie_wegiel

Roksana Węgiel już dawno temu przestała być skromną dziewczynką, która debiutowała w “The Voice Kids”. Gwiazda rozpaliła ostatnio zmysły internautów, pozując w fantazyjnej bieliźnie. Okazuje się, że zdjęcia zwróciły także uwagę Conana Kaźmierskiego, który nie powstrzymał się od komentarza. Czyżby w show-biznesie właśnie tworzyła się nowa przyjaźń?

Wielka metamorfoza Roksany Węgiel

Roksana Węgiel od jakiegoś czasu próbuje zerwać z wizerunkiem cichej i nieco wstydliwej dziewczynki, która zachwyciła jurorów “The Voice Kids”. Od jej medialnego debiutu minęło już sporo lat, a Roxie stała się pełnoprawną kobietą.

Dość powiedzieć, że zdążyła zaręczyć się z ukochanym Kevinem Mglejem, a ostatnie doniesienia wskazują nawet na to, iż para wzięła niedawno ślub cywilny. Piosenkarka jest też ambasadorką marki z ekskluzywną bielizną, dla której bierze udział w sesjach zdjęciowych.

Efektem jednej z takich współprac gwiazda pochwaliła się właśnie na swoim Instagramie i z miejsca wywołała lawinę zachwytów. Fani bezapelacyjnie okrzyknęli Roxie “boginią” i obsypali wieloma innymi pochlebstwami. Co więcej, wśród komentujących znalazł się także syn nowej koleżanki 18-latki z parkietu “Tańca z Gwiazdami”. Mowa, oczywiście, o Conanie Kaźmierskim, który również zajrzał na profil wokalistki.

Na zdjęciu ukrywa się pies. Większość internautów poddaje się po kilku minutach

Conan Kaźmierski skomentował zdjęcia piosenkarki

Roksana Węgiel nie ukrywa, że dzięki udziałowi w tanecznym show Polsatu, nawiązała nowe przyjaźnie. Poza wspaniałym kontaktem ze swoim trenerem Michałem Kassinem, piosenkarka świetnie dogaduje się także z Dagmarą Kaźmierską.

Choć obie panie dzieli różnica wiekowa, to i tak nie szczędzą sobie miłych słów, wspólnie bawią się na parkiecie i wspierają. Roxie wyjawiła niedawno np. że podziwia “Królową życia” i trzyma za nią kciuki. Jej zdaniem, to wielka telewizyjna osobowość.

Trudno dziwić się zatem, że wdzięczność za takie poparcie dla poczynań Dagmary okazał 18-latce syn celebrytki, Conan Kaźmierski. Jego komentarz do zdjęcia Roksany w bieliźnie nie pozostawia żadnych złudzeń.

Super! - napisał 23-latek, dając do zrozumienia, że bardzo podoba mu się taka zmysłowa wersja Roxie.

Dagmara Kaźmierska może liczyć na wsparcie syna

Conan Kaźmierski jest na pewno największym wsparciem dla swojej mamy, w której obronie musi stawać teraz coraz częściej. “Królowa życia” ma wielu antyfanów, publikujących w sieci przykre komentarze i krytykujących jej taneczne umiejętności.

Tajemnicą nie jest także, że wielką miłośniczką zdolności Dagmary nie jest jurorka “TzG” Iwona Pavolvic. Z tego powodu Conan skonfrontował się ostatnio z ekspertką, mocno jej dopiekając. 

Źródło: Instagram