Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Katarzyna Cichopek o pieniądzach. "Nie mam gwarancji, co będzie za miesiąc"
Ada Rymaszewska
Ada Rymaszewska 13.04.2024 09:59

Katarzyna Cichopek o pieniądzach. "Nie mam gwarancji, co będzie za miesiąc"

Katarzyna Cichopek
Fot. Kapif

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski jeszcze do niedawna byli wielkimi gwiazdami TVP2. Niestety, dla pary nadeszły właśnie chude miesiące i para zmuszone została do podjęcia się nowych zawodowych wyzwań. Utrata pewnego zatrudnienia mocno odbiła się na poczuciu bezpieczeństwa oraz jakości życia aktorki i dziennikarza, o czym opowiedzieli w swoim ostatnim podcaście. Czy rzeczywiście jest aż tak źle? Celebrytka ujawniła trudną prawdę.

Wielkie zmiany w życiu Katarzyny Cichopek

Katarzyna Cichopek znalazła się ostatnio w bardzo trudnej sytuacji. Rok temu aktorka rozstała się z Marcinem Hakielem, z którym przez 17 lat tworzyła zgodne małżeństwo, a po jesiennych wyborach parlamentarnych i przejęciu nadzoru nad Telewizją Polską przez obecny rząd, aktorka straciła pracę w programie “Pytanie na śniadanie”.

Dla wychowującej w opiece naprzemiennej dwoje dzieci matki z pewnością nie było to łatwe doświadczenie, skoro praktycznie z dnia na dzień gwiazdę odcięto od znacznej części miesięcznego dochodu. Niepewność potęgował do tego fakt, że wraz z Kasią, zatrudnienie stracił jej obecny partner, z którym tworzyła jeden z popularniejszych duetów TVP2.

Serialowa Kinga z “M jak miłość” dotychczas nie skarżyła się publicznie na swój los, próbując na nowo ułożyć sobie zawodowe życie. Nadszedł jednak czas, kiedy aktorka otworzyła się na temat swojego aktualnego położenia. W jednym z jej podcastów padły naprawdę gorzkie słowa. Kasia nie owijała w bawełnę.

Na zdjęciu ukrywa się pies. Większość internautów poddaje się po kilku minutach

Gwiazda opowiedziała o swojej trudnej sytuacji

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski długo nie rozpaczali po zwolnieniu z TVP2 i szybko zaczęli myśleć nad nowym przedsięwzięciem, w którym swoją popularność mogliby przekuć na konkretne dochody.

Para stworzyła internetowy podcast zatytułowany “Serio?”, a do jednego z ostatnich odcinków zaprosiła psycholożkę i terapeutkę Agę Rogalę. Gościni aktorki i dziennikarza sportowego wypowiadała się m.in. na temat rozwodów i tego, jak zaopiekować się w tym trudnym dla każdej rodziny czasie jej najmłodszymi członkami. 

Zarówno Kasia, jak i Maciek mocno utożsamili się z tematem i opowiedzieli wówczas o własnych doświadczeniach. Aktorka przyznała np. że często pracuje kosztem czasu spędzonego ze swoimi dziećmi. Do takich wyborów zmusza ją brak stabilności finansowej w świecie show-biznesu.

Katarzyna Cichopek nie może liczyć na stabilność finansową

Oczywiście, Cichopek cały czas pracuje na planie “M jak miłość”, gdzie od lat gra żonę Piotra Zduńskiego, a także reklamuje przeróżne produkty za pośrednictwem Instagrama i prowadzi eventy. Mimo tego, jej rzeczywistość wcale nie jest tak kolorowa, jak mogłoby się wydawać.

Fajny scenariusz jest, kiedy mamy stałe godziny pracy, ale ja z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że mam bardzo intensywne momenty, kiedy wpada tak zwana robota i trzeba to zrobić. Albo teraz, albo nie będzie, przepadnie. Nie mam gwarancji, co będzie za pięć dni, za miesiąc, za rok. Muszę budować jakąś poduszkę finansową - wyznała.

Źródło: YouTube