Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Katarzyna Cichopek w ogniu krytyki. "Nie byłam w stanie jej oglądać"
Irmina Jach
Irmina Jach 06.04.2024 10:14

Katarzyna Cichopek w ogniu krytyki. "Nie byłam w stanie jej oglądać"

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
Fot. KAPIF

Katarzyna Cichopek do niedawna była niekwestionowaną twarzą programu "Pytanie na śniadanie", który prowadziła wraz z narzeczonym Maciejem Kurzajewskim. Para w styczniu musiała pożegnać się ze śniadaniówką. Mimo to gwiazda "M jak miłość" ostatnio padła ofiarą niewybrednych komentarzy ze strony innej celebrytki.

Monika Goździalska z "Kanału Zero" uderzyła w Katarzynę Cichopek

Monika Goździalska, celebrytka znana z programów "The Real Housewives Warszawa" i "Big Brother", od niedawna pełni rolę prowadzącej w "Kanale Zero" Krzysztofa Stanowskiego. Gwiazda zdążyła już udowodnić lojalność wobec nowego pracodawcy, broniąc go przed krytyką Kingi Rusin. Teraz udzieliła wywiadu, w którym zaatakowała inną dziennikarkę.

Mariolka ze "Świata według Kiepskich" już tak nie wygląda. Aktorka unika show-biznesu

Katarzyna Cichopek w ogniu krytyki

Monika Goździalska, zapytana o to, czy któryś z formatów śniadaniowych jest dla niej nieprzyjemny w odbiorze, stwierdziła, że obecnie nie ma takich spostrzeżeń. W przeszłości irytowały ją jednak występy Katarzyny Cichopek, której nie szczędziła gorzkich słów. Narzeczona Macieja Kurzajewskiego była — zdaniem Goździalskiej — zbyt mało autentyczna.

Nie byłam w stanie jej oglądać, bo to było takie lelum-polelum. Takie "Jestem słodko-pierdząca, a nią nie jestem". Nie lubię takich ludzi. Lubię ludzi transparentnych, którzy to, co mają w sercu, to i na języku. Uważam, że w dzisiejszych czasach prawda niewygodna, ale bezpośredniość się sprzedaje. "Słodko-pierdzące" życie nie bardzo — mówiła celebrytka w rozmowie z portalem Pomponik.

ZOBACZ TAKŻE: Anna Lewandowska przypadkowo pokazała twarz młodszej córki. Podobna do Roberta?

Katarzyna Cichopek nie dorównuje Izabelli Krzan?

Moniki Goździalska nie szczędziła Katarzynie Cichopek porównań do ponad dekadę młodszej Izabelli Krzan, którą również mogliśmy oglądać w programie "Pytanie na śniadanie". Od lutego bieżącego roku 29-letnia dziennikarka jest prowadzącą internetowego projektu Krzysztofa Stanowskiego "Kanał Zero".

Brakowało mi prawdy w tym wszystkim. (...) Gdzie Iza Krzan, a gdzie Kasia Cichopek? Iza jest młodą, ambitną dziewczyną, która ma pasję i charyzmę. Kasia Cichopek to jest taka Kinga z "M jak miłość" — skwitowała