Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > To dlatego Dagmara Kaźmierska nie odpadła z "Tańca z Gwiazdami". Tak Polsat sumuje punkty
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 12.04.2024 22:42

To dlatego Dagmara Kaźmierska nie odpadła z "Tańca z Gwiazdami". Tak Polsat sumuje punkty

Taniec z Gwiazdami
fot. KAPIF

Podczas szóstego odcinka “Tańca z Gwiazdami” wprawdzie to Dagmara Kaźmierska otrzymała najniższą ilość punktów od jury, jednak nie odpadła z programu. Przyczyniły się do tego głosy, które otrzymała od widzów. Produkcja zdradziła szczegóły dotyczące głosowania i przyznawania punktów.

Dagmara Kaźmierska jedną z najjaśniejszych gwiazd w "Tańcu z Gwiazdami"

Wystartowała najnowsza edycja “Tańca z Gwiazdami”, a wśród uczestników pojawiła się Dagmara Kaźmierska. Jej udział wywołał lawinę komentarzy - zarówno tych pozytywnych, jak i negatywnych. Niektórzy cieszyli się, że celebrytka pojawi się po raz kolejny na ekranach, inni byli niezadowoleni, twierdząc, że stacja promuje osobę o niepochlebnej opinii. 

Szybko okazało się, że choć Dagmara Kaźmierska na parkiecie czuje się niczym ryba w wodzie, jej kroki taneczne ograniczone są przez problemy zdrowotne, a mianowicie stopy, które przed kilkoma laty poważnie ucierpiały podczas wypadku samochodowego.

Celebrytka otrzymuje jedne z najniższych not, znalazła się również kilkukrotnie w gronie osób zagrożonych. Ostatecznie udawało się jej wychodzić z opresji. Jak tego dokonała?

Anna Wyszkoni usłyszała groźby od zespołu Łzy? Mówili, że "jeszcze pożałuje"

Dagmara Kaźmierska w "Tańcu z Gwiazdami" może liczyć na wsparcie widzów

Choć Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel robią, co w ich mocy, by zachwycić jury, zwykle otrzymują najmniejszą ilość punktów, słuchając przy tym opinii, w których punktowane są ich niedoskonałości. Pomimo tego udaje im się utrzymać w programie, a dzieje się to za pomocą widzów i głosów oddawanych na ten duet. Produkcja w jednym z postów zamieszczonych w social mediach wyjawiła, że są one na równi warte z opiniami jury.

Pamiętajcie, że to Wy decydujecie, kto wygra. 50 % głosów to poparcie widzów pochodzące z sms-ów oraz aplikacji, a kolejne 50 % głosów to punkty przyznawane przez jury - wyjaśniono.

A ile Dagmara Kaźmierska otrzymuje głosów? Okazuje się, że jest bardzo dużo - celebrytka niemal co odcinek otrzymuje ich najwięcej ze wszystkich uczestników.

Jeśli chodzi o głosy widzów, Dagmara praktycznie co odcinek dostaje ich najwięcej. Kilka razy jedynie Roxie ją wyprzedziła, ale o włos. Nawet w stacji są zaskoczeni, że Dagmara ma aż taki wynik od widzów. A obstawiano, że dojdzie do 3, maksymalnie 4 odcinka - przekazał “Super Express”.

ZOBACZ TAKŻE: Edyta Golec zamieściła w sieci nagranie. Zwróciła się do fanów

Wyjaśniono, w jaki sposób przydzielane są punkty w "Tańcu z Gwiazdami"

A jak to możliwe, że Dagmara Kaźmierska, która otrzymała w ostatnim odcinku 19 punktów, została w programie, a Aleksander Mackiewicz, który zdobył 38 punktów, pożegnał się z programem? Fakt postanowił zaczerpnąć informacji u źródła i skontaktował się z produkcją, a ci odesłali serwis do regulaminu, w którym jasno jest wyjaśnione, jak zliczane są głosy.

W najbliższym odcinku występuje sześć par. Ta, która za swój taniec otrzyma od jurorów najwyższe noty, dostanie sześć tak zwanych punktów jurorskich. Ta, która otrzyma noty najniższe, dostanie tylko jeden punkt jurorski. Dokładnie tak samo jest ze sms-ami i głosowaniem widzów w aplikacji - podała produkcja “Tańca z Gwiazdami”.

Dokładnie ta sama zasada obowiązuje podczas przyznawania punktów od widzów. Osoba, która zdobędzie największą ilość głosów, otrzyma sześć punktów, zaś ta, która dostanie ich najmniej, otrzyma tylko jeden. Następnie głosy widzów i jurorów zostają zsumowane. Jeśli wychodzi remis, decydują wówczas głosy oglądających.