Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Wydało się, ile Dagmara Kaźmierska dostaje głosów SMS. "Nawet w stacji są zaskoczeni"
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 11.04.2024 14:41

Wydało się, ile Dagmara Kaźmierska dostaje głosów SMS. "Nawet w stacji są zaskoczeni"

Taniec z Gwiazdami
fot. KAPIF

Nie milkną echa związane z ostatnim odcinkiem "Tańca z Gwiazdami". Choć to Dagmara Kaźmierska otrzymała najniższą ilość punktów od jury, z programem pożegnał się Aleksander Mackiewicz. O tej decyzji zaważyły głosy oddawane przez widzów. A ile dostaje ich “królowa życia”? Okazuje się, że nawet pracownicy stacji są zaskoczeni ogromem wsparcia, jaki celebrytka otrzymuje od fanów.

Udział Dagmary Kaźmierskiej w "Tańcu z Gwiazdami" jest dla wielu osób dużym zaskoczeniem

“Taniec z Gwiazdami” na pewien czas zniknął z anteny, by powrócić w wielkim stylu. Wprowadzono kolosalne zmiany, których zadaniem było zainteresowanie potencjalnych widzów. Artyści oraz partnerujący im tancerzy prezentują swoje zdolności w zupełnie odnowionym studio, a ocenia ich, oprócz Iwony Pavlović, troje nowych jurorów.

Do programu zaangażowano także wiele znakomitych i znanych nazwisk, które zdecydowanie wzbudziły zaciekawienie widzów. Wśród uczestników pojawiła się również Dagmara Kaźmierska, jednak jej udział w show związany był ze sprzecznymi emocjami, które dotknęły fanów formatu. 

Część osób była wyraźnie zadowolona z tego powodu, niemal nie mogąc doczekać się, aż ponownie zobaczą swoją ulubioną celebrytkę na ekranie, jednak pojawiło również wiele osób, które nie kryły swojego niezadowolenia. Nie tylko krytykowali pomysł angażu do “Tańca z Gwiazdami” osoby z kryminalną przeszłością, ale również z problemami zdrowotnymi.

Katarzyna Bosacka dopiero się rozwiodła. Teraz zaskoczyła wyznaniem o miłości

Szósty odcinek "Tańca z Gwiazdami" pełen emocji

Szósty odcinek “Tańca z Gwiazdami” rozpoczęli: Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel. Zaprezentowali przegotowane wcześniej Paso Doble, jednak ich wykonanie nie przypadło jurorom do gustu. Posypało się z ich ust wiele niepochlebnych opinii.

Ten program nazywa się taniec z gwiazdami, nie chodzenie z gwiazdami, nie człapanie z gwiazdami. Chociaż jestem trochę rozczarowana, bo miałaś partie chodzone. To jest twój najlepszy taniec, taki człapaniec […] Ale i tak było złe - powiedziała Iwona Pavlović.

Ostatecznie zdobyli 19 punktów i po raz kolejny stanęli na miejscu dla zagrożonych. Dzięki głosom widzów udało im się jednak przejść do kolejnego odcinka, a z programem pożegnali się: Aleksander Mackiewicz i Izabela Skierska, którzy otrzymali od jury 38 punktów. 

Werdykt ten nie spotkał się jednak z pozytywnymi opiniami. Wielu internautów nie kryło swojego rozczarowania, twierdząc jednocześnie, że to Dagmara Kaźmierska powinna odpaść. Celebrytka nie otrzymała od nich taryfy ulgowej - użytkownicy sieci nie patrzyli na nią przychylniejszym okiem, mając na myśli jej problemy związane ze stopami.

ZOBACZ TAKŻE: Karol Strasburger o swojej emeryturze. Smutne i zaskakujące słowa

Ile głosów od widzów otrzymuje Dagmara Kaźmierska?

Dagmarę Kaźmierską w momencie, gdy dotychczas zajmowała miejsce dla osoby zagrożonej ewentualnym odpadnięciem z programu, kilkukrotnie ratowały głosy od widzów. Produkcja za pośrednictwem social mediów postanowiła wyjaśnić, jak przebiega ich przydzielanie. Okazało się, że głosujący mają taką samą moc, jak jury.

Pamiętajcie, że to Wy decydujecie, kto wygra. 50% głosów to poparcie widzów pochodzące z sms-ów oraz aplikacji, a kolejne 50% głosów to punkty przyznawane przez jury - wyjaśniono na Facebooku.

Ile zatem głosów od publiczności otrzymuje Dagmara Kaźmierska, której w programie partneruje Marcin Hakiel? Jak udało się ustalić Super Expressowi, celebrytka niemal zwycięża w plebiscycie na zainteresowanie widzów, które następie przekłada się na ilość oddanych na nią głosów.

Jeśli chodzi o głosy widzów, Dagmara praktycznie co odcinek dostaje ich najwięcej. Kilka razy jedynie Roxie ją wyprzedziła, ale o włos. Nawet w stacji są zaskoczeni, że Dagmara ma aż taki wynik od widzów. A obstawiano, że dojdzie do 3, maksymalnie 4 odcinka - przekazał serwis.