Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Widzowie "Tańca z Gwiazdami" będą wściekli. Ta para nie powinna była odpaść
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 14.04.2024 22:14

Widzowie "Tańca z Gwiazdami" będą wściekli. Ta para nie powinna była odpaść

"Taniec z Gwiazdami"
fot. KAPiF

Siódmy odcinek "Tańca z Gwiazdami" przeszedł do historii. Tym razem pary pojawiały się na tanecznym parkiecie Polsatu dwukrotnie. Ostatecznie głosami widzów i jurorów z dalszą rywalizacją o Kryształową Kulę pożegnali się Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka. Fani programu zapewne nie będą zadowoleni z takiego obrotu spraw. 

"Taniec z Gwiazdami". Znamy wyniki siódmego odcinka

W siódmym odcinku "Tańca z Gwiazdami" uczestnicy mieli przed sobą nie lada wyzwanie. Pary musiały przygotować nie jeden, ale dwa tańce konkursowe. Zdecydowanie najlepiej poradzili sobie Roksana Węgiel i Michał Kassin, którzy zostali najwyżej ocenieni przez jurorów już w pierwszym tańcu. Para zaprezentowała widzom sambę, a jurorzy rozpływali się w zachwytach nad umiejętnościami młodej gwiazdy. 

Po pierwszych występach najsłabiej oceniona została z kolei Dagmara Kaźmierska, która w duecie z Marcinem Hakielem przygotowała quickstep. Jurorzy przyznali im zaledwie 16 punktów i nie szczędzili słów krytyki. Kaźmierska po swoim występie mówiła, że "Taniec z Gwiazdami" to program rozrywkowo-taneczny, a ona jest "tą częścią rozrywkową".

Iwona Pavlović szczerze o poprzednim jury "TzG". Nie będą zadowoleni

"Taniec z Gwiazdami". To oni pożegnali się z programem

W drugim tańcu Maciej Musiał i Daria Syta zaprezentowali rumbę, za którą otrzymali 37 punktów. Anita Sokołowska i Jacek Jeschke zatańczyli quick step, a jurorzy przyznali im 36 punktów. Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka zaprezentowali paso doble i otrzymali 30 punktów, a Julia Kuczyńska i Michał Danilczuk zatańczyli walca angielskiego i zgarnęli maksymalną ilość punktów. Z kolei Roksana Węgiel i Michał Kassin zmierzyli się z walcem wiedeńskim. Para po raz kolejny zachwyciła jurorów. Otrzymała 39 punktów.

W tobie jest tyle dojrzałości i mądrości tanecznej, mądrości ruchu. Jestem tym zauroczona. Moim zdaniem jesteś królową taneczną tej edycji - powiedział Iwona Pavlović.

Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel jako drugi taniec zaprezentowali broadway jazz. Ten występ również nie przekonał jurorów. Otrzymali za swój taniec tylko 7 punktów.

To już nawet nie jest "Chodzenie z gwiazdami". Proszę państwa to "Stanie z Gwiazdami" - skomentowała występ Kaźmierskiej Iwona Pavlović.

ZOBACZ: Pavlović przejechała się po Kaźmierskiej. Trudno uwierzyć, co odpowiedziała

Ewo, ty czekałaś kiedy to się zacznie, a ja czekałem kiedy to się skończy - ocenił z kolei Maserak.

"Taniec z Gwiazdami". Pozostało już tylko 5 par

Szkoda mi każdej pary, która odpadnie dzięki osobom głosującym na Dagmarę - pisali na Instagramie jeszcze przed ogłoszeniem wyników widzowie "TzG".

W siódmym odcinku "Tańca z Gwiazdami" do strefy zagrożonych par prowadzący zaprosili niespodziewanie Krzysztofa Szczepaniaka i Sarę Janicką oraz Macieja Musiała i Darię Sytą. Dagmara Kaźmierska przeszła do ćwierćfinału, co z pewnością nie spodoba się znów wielu fanom programu.

Ostatecznie po krótkiej chwili oczekiwania poznaliśmy wyniki. Z programem pożegnali się Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka, co wywołało spore emocje nie tylko wśród uczestników. 

ZOBACZ: Dagmara Kaźmierska na dywaniku produkcji "Tańca z Gwiazdami". Poszło o Conana

Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka to kolejni uczestnicy, którzy pożegnali się z programem. Przypomnijmy, że w rywalizacji o Kryształową Kulę pozostało już tylko 5 par. "Taniec z Gwiazdami" wkracza zatem w decydującą fazę ćwierćfinałów.

Po siedmiu tygodniach zmagań w programie pozostali już tylko: Roksana Węgiel i Michał Kassin, Julia "Maffashion" Kuczyńska i Michał Danilczuk, Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel, Anita Sokołowska i Jacek Jeschke, a także Maciej Musiał i Daria Syta.

tzg.png
fot. KAPiF