Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > "Taniec z Gwiazdami". Roksana Węgiel zatańczyła z ukochanym
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 21.04.2024 21:20

"Taniec z Gwiazdami". Roksana Węgiel zatańczyła z ukochanym

Taniec z Gwiazdami
fot. KAPiF

W ósmym odcinku "Tańca z Gwiazdami" uczestnicy zaprezentowali po raz kolejny aż dwie choreografie. Tym razem gwiazdom na parkiecie towarzyszyli także ich bliscy. Show po raz kolejny skradła Roksana Węgiel. Młoda gwiazda oczarowała widzów i jurorów, którzy wręcz piali z zachwytów. Roxie zatańczyła wspólnie ze swoim ukochanym Kevinem. 

"Taniec z Gwiazdami". Trwa walka o Kryształową Kulę

W ósmym odcinku 14. Edycji "Tańca z Gwiazdami" pary ponownie zaprezentowały się widzom w dwóch tańcach. Jedną z choreografii uczestnicy przygotowali jednak w tercecie z udziałem bliskiej osoby.

Jako pierwsza widzom na parkiecie zaprezentowała się Roksana Węgiel. Młoda gwiazda w duecie z Michałem Kassinem zatańczyła rumbę. Jurorzy nie mogli powstrzymać się od zachwytów.

Pierwszy taniec i naprawdę taki zmysłowy. Jestem pod wrażeniem twojego talentu od pierwszego odcinka - mówił Rafała Maserak. - Dla mnie jesteś tanecznym kameleonem - dodawał.

Iwona Pavlović przyznała, rumba w wykonaniu Roxie była "dziełem ukończonym". Para za swój pierwszy taniec otrzymała maksymalną ilość, 40 punktów.

Burza po nowym odcinku "Mam talent". Internauci bezlitośni

Roksana Węgiel znów błyszczy na parkiecie "Tańca z Gwiazdami"

Roksana Węgiel ponownie oczarowała wszystkich oglądających w drugim tańcu. Ten przygotowała już w tercecie z Michałem Kassinem oraz swoim ukochanym Kevinem Mglejem. Zatańczyli tango.

Nie ukrywam, że się też stresuję. Chyba nikt nie lubi wychodzić ze swojej strefy komfortu i być ocenianym - mówił przed tańcem Kevin. - Ma super poczucie rytmu - dodawała Roxie o swoim ukochanym.

Jurorzy byli pod dużym wrażeniem tańca Roxie, Michała i Kevina.

Jaki ty byłeś prawdziwy i szczery. Myślałam, że za chwilę przyłożysz Michałowi - mówiła do Kevina żartobliwie Iwona Pavlović. - Jak Kevin ruszył, to mówię - niezły trójkącik się szykuje - dodawała Ewa Kasprzyk.

Kevin Mglej podkreślił, że nie chciał zawieść Roksany i Michała i czuł się bardzo zestresowany. 

Jestem bardzo dumna z Kevina. Włożył w choreografię kawał serducha - mówiła Roksana.

Ostatecznie otrzymali od jurorów kolejne 40 punktów. Roksana Węgiel powoli wyrasta na prawdziwą taneczną gwiazdę.

"Taniec z Gwiazdami" wkracza w decydującą fazę

Przypomnijmy, że w walce o Kryształową Kulę pozostali już tylko: Roksana Węgiel i Michał Kassin, Julia "Maffashion" Kuczyńska i Michał Danilczuk, Anita Sokołowska i Jacek Jeschke, a także Maciej Musiał i Daria Syta. Do programu powrócił także duet Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka, którzy pojawili się ponownie na parkiecie wskutek rezygnacji Dagmary Kaźmierskiej. 

ZOBACZ: Dagmara Kaźmierska mogła wygrać "Taniec z Gwiazdami"? Nieoficjalne doniesienia

Kontrowersyjna celebrytka postanowiła zakończyć swoją przygodę z tanecznym show ze względu na problemy zdrowotne. Pojawiła się dziś już na samym początku 8 odcinka, aby przekazać widzom kilka słów.