Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Katarzyna Dowbor zniknie z "Pytania na śniadanie"? Zabrała głos
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 01.05.2024 09:56

Katarzyna Dowbor zniknie z "Pytania na śniadanie"? Zabrała głos

Katarzyna Dowbor
fot. KAPIF

W mediach pojawiły się doniesienia sugerujące możliwe zakończenie przygody Katarzyny Dowbor z "Pytaniem na śniadanie". Te spekulacje wywołały wiele dyskusji na temat przyszłości popularnej dziennikarki, której rzekomo praca w śniadaniówce miała nieco uprzykrzać życie - przede wszystkim przez poranne wstawanie.

Katarzyna Dowbor ma dosyć porannego wstawania do pracy?

Według informacji przekazanych przez portal ShowNews.pl, istnieje prawdopodobieństwo, że 65-letnia prezenterka rozważa odejście z porannego programu TVP, a głównym powodem mają być codzienne wyzwania związane z wczesnym wstawaniem i intensywnym tempem pracy.

Zwyczajnie męczy ją poranne wstawanie. Okazało się, że prowadzenie porannego formatu nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać. Nawet jeśli ktoś - jak na przykład Kasia - ma w tym zakresie bogate doświadczenie - czytamy na portalu ShowNews.pl

Katarzyna Dowbor dołączyła do zespołu "Pytania na śniadanie" na początku bieżącego roku, kiedy to nowa szefowa programu, Kinga Dobrzyńska, postanowiła dokonać gruntownej wymiany prowadzących. Od tego czasu, Dowbor w duecie z Filipem Antonowiczem zdobyła sympatię widzów, jednakże najnowsze wieści rzucają cień wątpliwości na przyszłość tej współpracy.

Katarzyna Dowbor pożegna się z "Pytaniem na śniadanie"? Ujawniono nowe szczegóły

W mediach pojawiły się plotki o rzekomym odejściu Katarzyny Dowbor z "Pytania na śniadanie"

Według doniesień portalu ShowNews.pl, producenci TVP zastanawiają się nad stworzeniem dla Katarzyny Dowbor nowego programu, który miałby być formatem remontowo-pomocowym. Realizacja tego pomysłu uzależniona ma być jednak od znalezienia sponsora - wszystko przez wysokie koszty produkcji oraz obecną sytuację finansową stacji.

TVP szuka dla Kasi nowego programu [...] Na pierwszy ogień idzie najprostszy pomysł. Format remontowo-pomocowy. Producenci TVP zaczęli już nawet odzywać się do osób pracujących w Polsacie przy „Nasz nowy dom”. Chcą znowu złożyć do kupy starą drużynę Kasi. Problem w tym, że tego typu formaty to dla stacji olbrzymi wydatek, a sytuacja finansowa TVP nie jest najweselsza. Pomysł ruszy więc z miejsca, dopiero gdy znajdzie się odpowiedni sponsor - przekazał informator portalowi ShowNews.pl.

Katarzyna Dowbor
fot. KAPIF

Katarzyna Dowbor zareagowała na sensacyjne doniesienia

Najpierw na medialne doniesienia zareagowała Kinga Dobrzyńska, odpowiedzialna za śniadaniowy format. Co ciekawe, kategorycznie zaprzeczyła ona plotkom o zmianach w składzie prowadzących.

Niedługo później do sensacyjnej wiadomości odniosła się również sama zainteresowana. Katarzyna Dowbor skomentowała doniesienia wprost, stwierdzając: "To jest jakaś bzdura i szukanie sensacji. Nie ma o czym mówić".

Mimo że na razie są to tylko spekulacje, to wywołały one znaczne poruszenie w mediach oraz wśród fanów Katarzyny Dowbor - szczególnie ze względu na rozpalenie nadziei na powrót "Naszego nowego domu" w nowym formacie. Czy ten projekt ma szanse na realizacje? Czas pokaże.

Katarzyna Dowbor
fot. KAPIF