Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Była ukochana Tomasza Kammela pokazała się z mężem. Aż ciężko ją rozpoznać
Marcin Czekaj
Marcin Czekaj 16.05.2024 22:04

Była ukochana Tomasza Kammela pokazała się z mężem. Aż ciężko ją rozpoznać

Katarzyna Niezgoda, Tomasz Kammel
Fot. KAPIF

Katarzyna niezgoda dała się poznać szerszej publiczności jako ukochana znanego prezentera - Tomasz Kammela. Mimo że ich związek przeszedł do historii, to kobieta nadal budzi zainteresowanie wśród opinii publicznej. Ostatnio pojawiła się z nowym mężem na premierze filmu. 

Katarzyna Niezgoda byłą ukochaną Tomasza Kammela

Katarzyna Niezgoda to z wykształcenia ekonomistka i bankowiec. Swojego przyszłego partnera - Tomasza Kammela poznała na jednej z imprez branżowych. Między parą szybko pojawiło się uczucie. Ekonomistka postanowiła wówczas rozwieść się ze swoim ówczesnym mężem i stworzyć nowy związek ze słynnym prezenterem. Zakochani pozostawali w nieformalnej relacji przez niemal 10 lat.

Finalnie Katarzyna Niezgoda rozstała się z Tomaszem Kammelem w 2015 roku. Para nigdy nie podali oficjalnego powodu zakończenia relacji. Mimo rozstania z gwiazdą telewizji Niezgoda nadal pojawia się w mediach i budzi ich zainteresowanie.

Małgorzata Rozenek nie ochrzciła syna. Ujawniła, dlaczego

Nowy związek i ślub z pompą

Od 2017 roku ekonomistka jest w związku z aktorem i gwiazdą disco-polo - Pawłem Markowiczem. Po trzech latach znajomości para się zaręczyła. Jak wyznała później Niezgoda, jej ukochany nie wykazał się zbytnią romantycznością podczas proszenia ją o rękę:

Siedzieliśmy z przyjaciółmi w moim mieszkaniu w Sopocie. Byłam zajęta rozmową, a nagle Paweł rzuca się na kolana i coś zaczyna do mnie mówić. Wzięłam pierścionek i pytam: "Ale co, to już?". Mało romantycznie - przyznała.

ZOBACZ: Kuriozalna wpadka w "Familiadzie". Karol Strasburger nie wiedział, co się dzieje

Para 15 czerwca 2023 roku wzięła ślub. Wesele zorganizowali w miejscowości Chylice-Polko, a na przyjęciu bawiły się między innymi Halina Frąckowiak czy Katarzyna Warnke.

Niezgoda z mężem na premierze filmu

Para niedawno pojawiła się na premierze filmu “Jedno życie”. Uwagę wszystkich zgromadzonych przykuła metamorfoza byłej partnerki Kammela. Okazało się, że po zmianie nawyków żywieniowych gwiazda wyraźnie się zmieniła. Jak przyznała, od pewnego czasu nie spożywa mięsa, słodyczy, słonych przekąsek, glutenu oraz chleba.

Gdy czuję, że jestem na krawędzi, wymyślam sobie różne zajęcia, sprzątam, prasuję, idę ćwiczyć. Byle tylko nie myśleć o jedzeniu. Bo im mniej ważę, tym więcej mam energii, a to jest bezcenne - wytłumaczyła w rozmowie z Vivą. 

KAPIF_oryginal_K1205525F.jpg
Fot. KAPIF

ZOBACZ: Dopiero co Rafał Mroczek wziął ślub, a tu takie wieści. Znajomy się wygadał

Celebrytka podczas premiery miała na sobie czarny strój, który dobrze współgrał z wizerunkiem jej męża. Oboje świetnie prezentowali się na czerwonym dywanie i przykuli uwagę fotoreporterów.

Źródło: Pomponik