Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Zofia Zborowska urodziła. Znamy płeć i imię dziecka, jest wyjątkowe
Marcin Czekaj
Marcin Czekaj 16.05.2024 15:59

Zofia Zborowska urodziła. Znamy płeć i imię dziecka, jest wyjątkowe

Zofia Zborowska, Andrzej Wrona
Fot. KAPIF

Zofia Zborowska urodziła! Aktorka i jej mąż - sportowiec Andrzej Wrona, podzielili się wesołą nowiną za pomocą Instagrama. Gwiazdorska para postanowiła również podać imię nowo narodzonej dziewczynki. Jest wyjątkowe. 

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona rodzicami

To nie pierwszy raz gdy para wita na świecie swoje nowonarodzone dziecko. Zofia Zborowska i Andrzej Wrona rodzicami zostali już w 2021 roku gdy na świat przyszła ich pierwsza córka - Nadzieja. Pod koniec zeszłego roku gwiazdorska para podzieliła się informacją, że spodziewa się narodzin swojego drugiego dziecka. 

Przypomnijmy, że Zofia Zborowska to aktorka znana z takich produkcji jak “Barwy Szczęścia” czy “Słaba Płeć?”. Andrzej Wrona to natomiast reprezentant Polski w siatkówce.

Dagmara Kaźmierska straciła fortunę. Ma plan, jak wszystko naprawić

Zofia Zborowska chętnie pokazywała ciążę

W trakcie ciąży Zofia Zborowska bardzo chętnie dzieliła się ze swoimi obserwatorami w mediach społecznościowych jej przebiegiem. Aktorka nie tylko mówiła o urokach tego okresu, ale także śmiało opowiadała o gorszych momentach

ZOBACZ: Skandal króla Karola III i Camilli. Test DNA zdecyduje o wszystkim

Zofia Zborowska również chętnie pokazywała same przygotowania do przywitania na świecie kolejnego malucha. W kwietniu zorganizowała nawet baby shower, na którym pojawiły się jej koleżanki z branży. Wśród nich znalazły się Maja Bohosiewicz czy Aleksandra Żebrowska.

Niestety sama końcówka ciąży przebiegała w nieco gorszej atmosferze, ponieważ aktorka rozchorowała się po koniec kwietnia i majówkę spędziła w szpitalu. 36-latka najprawdopodobniej zaraziła się od swojej młodszej córki, która w kwietni nabawiła się infekcji. 

Znamy imię drugiego dziecka Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony

Na szczęście Zofia Zborowska w szpitalu spędziła jedynie kilka dni i wróciła do domu, aby przygotowywać się do wyjątkowego dnia. Finalnie dziewczyna przyszła na świat cała i zdrowa, a rodzice postanowili dać jej na imię Jaśmina. O narodzinach poinformowali za pomocą Instagrama.

Instagram vs reality. A tak na serio to wczoraj w imieniny Nadziejki i Zosi przyszła na świat nasza druga córeczka Jaśminka. Dzielna Mama z Córeczką mają się dobrze!! Obydwie głównie śpią, jedzą i zmieniają pieluchy - napisali na Instagramie.

ZOBACZ: Ewa Drzyzga przekazała nagłe wieści o mamie. Polały się łzy

ZOBACZ:

Świeżo upieczeni rodzice podziękowali także za wsparcie oraz opiekę medyczną. Ponadto poinformowali, że póki co nie planują kolejnego potomstwa:

Gdyby nie to, że zamykamy już produkcję to na bank kolejne bobo byłoby u Was - dodała para.

Źródło: Pudelek, instagram.com/zborowskazofia