Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Ania z "Rolnik szuka żony" urodziła. Znamy imię dziecka
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 15.05.2024 15:09

Ania z "Rolnik szuka żony" urodziła. Znamy imię dziecka

Rolnik szuka żony
kadr programu "Rolnik szuka żony" prod. TVP/VOD

Anna Derbiszewska była jedną z uczestniczek 10. edycji “Rolnik szuka żony”. Kobieta postanowiła ostatecznie spróbować ułożyć sobie życie z Jakubem. Już podczas świątecznego wydania programu zakochani poinformowali, że spodziewają się dziecka. Teraz w mediach pojawiła się informacja, że rolniczka powitała na świecie synka. Zamieszczono również zdjęcie noworodka.

Anna i Jakub dzięki udziałowi w "Rolnik szuka żony" zyskali miłość

Ania była jedną z uczestniczek jubileuszowej edycji “Rolnik szuka żony”. Kobieta pojawiła się w programie z nadzieją na odnalezienie dzięki niemu miłości. Szybko okazało się, że była to dobra decyzja, gdyż widzowie dostrzegli błyskawicznie, że pomiędzy rolniczką a Jakubem pojawiło się uczucie. 

Kobieta początkowo miała opory, by stworzyć związek z mężczyzną, który ma za sobą burzliwą przeszłość, ostatecznie jednak postanowiła dać mu szansę. Zaledwie kilka miesięcy później, podczas specjalnego odcinka “Rolnik szuka żony” zakochani wyjawili, że spodziewają się dziecka, które urodzi się na wiosnę.

Najważniejszą zmianą, jaka zaszła w naszym życiu, jest to, że spodziewamy się dziecka […] Tak nam się to wszystko ułożyło - zdradziła przed kamerami Ania.

Od tamtej pory rolniczka chętnie opowiadała o ciąży, relacjonowała jej przebieg, a od momentu, gdy zbliżał się termin porodu, systematycznie chwaliła się rosnącym brzuszkiem, odliczając jednocześnie tygodnie, a następnie dni, aż będzie mogła tulić w ramionach swoje upragnione dziecko. W końcu doczekała się, a w sieci pojawiło się zdjęcie jej synka.

Cichopek i Kurzajewski wyjechali do pracy. Wybrali egzotyczny kraj

Anna z "Rolnik szuka żony" urodziła synka

15 maja na oficjalnym profilu “Rolnik szuka żony” pojawiła się informacja, z której wynikało, że Ania i Jakub zostali rodzicami. Zamieszono przy okazji zdjęcie noworodka oraz zdradzono, jakie imię dla chłopca wybrali rodzice. Okazało się, że do rolniczej rodziny zawitał mały Dariusz.

Przedstawiamy Wam Dariusza. Synka Ani Derbiszewskiej i Jakuba Manikowskiego z 10. edycji! Gratulujemy z całego serca i życzymy duuuużo zdrówka! - możemy przeczytać.

Produkcja przy okazji zaserwowała swoim obserwatorom zaskakującą ciekawostkę, z której wynikało, że syn Ani i Jakuba dołączył do grona blisko 600. dzieci, które urodziły się dzięki programowi “Rolnik szuka żony” na całym świecie. Warto wspomnieć, że matrymonialne show emitowane jest w 31 krajach.

Internauci niemal natychmiast ruszyli z gratulacjami, zachwycając się jednocześnie małym chłopcem i doszukując się podobieństwa do rodziców.

ZOBACZ TAKŻE: Leszek Lichota przeżył rodzinną tragedię. Nikt nie chciałby być na jego miejscu

Ania z "Rolnik szuka żony" nie ukrywała, że maj będzie kluczowym miesiącem w jej życiu

Anna Derbiszewska jeszcze podczas trwania programu nie ukrywała, że pragnie, by w przyszłości założyć rodzinę i zostać mamą. Nie ma więc w tym nic dziwnego, że ten szczególny dla niej czas relacjonowała w sieci, ciesząc się jednocześnie, że niebawem będzie miała okazję sprawdzić się w nowej roli. Rolniczka przed kilkoma dniami obchodziła urodziny, nie ukrywając, że tegoroczny maj będzie przewrotnym miesiącem w jej życiu. Wszystko za sprawą porodu, do którego jeszcze niedawno odliczała dni.

Dziękuję wszystkim za życzenia urodzinowe. Maj w tym roku jest wyjątkowy dla mnie, ponieważ zaraz po moich urodzinach na świat przyjdzie nasz mały, wyczekany chłopczyk. Choć stres i podekscytowanie przeplata się ze sobą nawzajem, staram się być silna, a podporą moja w tym wszystkim jest mój Kuba, jest dla mnie ogromnym wsparciem - pisała przed tygodniem na Instagramie Ania.