Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Od plotek o ślubie aż huczy. Roksana Węgiel w końcu zabrała głos
Marcin Czekaj
Marcin Czekaj 16.05.2024 18:54

Od plotek o ślubie aż huczy. Roksana Węgiel w końcu zabrała głos

Roksana Węgiel
Fot. KAPIF

Informacje dotyczące ślubu Roksany Węgiel i Kevina Mgleja zalewają media od kilku miesięcy. Młoda wokalistka nigdy nie ukrywała, że zależy jej na szybkiej zmianie stanu cywilnego. Teraz okazuje się, że piosenkarka i jej wybranek mogą planować kolejny ślub.

Gorący okres w życiu Roksany Węgiel

Roksana Węgiel ma za sobą naprawdę gorący okres w życiu zawodowym. Młoda artystka wzięła ostatnio udział w 14. edycji “Tańca z Gwiazdami”, w której otarła się o zwycięstwo. Udział piosenkarki w show Polsatu spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem zarówno telewidzów jak i jurorów, którzy chętnie obdarzali wokalistkę wysokimi notami. 

Węgiel w dalszym ciągu spełnia się muzycznie. Na jesień tego roku zaplanowana została jej najnowsza trasa koncertowa “Break Tour”, w ramach której odwiedzi dziewięć polskich miast. Sporo mówi się także o jej życiu prywatnym i ewentualnym ślubie z producentem muzycznym - Kevinem Mglejem. 

Ewa Drzyzga przekazała nagłe wieści o mamie. Polały się łzy

Roksana Węgiel planuje drugi ślub

Informacje o zmianie statusu cywilnego przez wokalistkę nasiliły się po zmianie w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG). Według spisu, w którym znajduje się firma wokalistki, dokonano korekty jej nazwiska na Roksana Węgiel-Mglej, co do czerwoności rozgrzało opinię publiczną.

ZOBACZ: Roksana Węgiel o występie na Eurowizji. Padły mocne słowa

Młodzi zakochani nie zamierzają jednak wyhamować i już teraz planują kolejną uroczystość. Tym razem mają oni zamiar powiedzieć sobie sakramentalne “tak” przed ołtarzem. Wokalistka postanowiła opowiedzieć w wywiadzie z serwisem Jastrząb Post:

Dużo się dzieje. Przygotowania trwają, także jest co robić - odpowiedziała Węgiel.

Ceremonia w najbliższe wakacje?

Wokalistka jednak nie planuje zdradzać niczego więcej. Na pytanie dziennikarki dotyczące uroczystości jak i ewentualnej podróży poślubnej odpowiedziała wymijająco:

Nie powiem. Kochani, ja nie chcę nic zdradzać à propos ślubu. Tak jak mówiłam, to jest temat bardzo osobisty i tyle wystarczy. Biorę ślub, wszyscy o tym wiedzą - powiedziała młoda piosenkarka.

ZOBACZ: Roksana Węgiel wydała ważne oświadczenie. Usłyszała wyrok sądu

Całkiem możliwe, że para pobierze się już w najbliższe wakacje. Roxie zapewniła jednak, że fani i media na pewno zostaną po wszystkim poinformowani:

Na pewno po ceremonii ukażą się jakieś zdjęcia - dodała.

Źródło: Pomponik