Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Paulina Chylewska wraca do TVP. Przy okazji wbiła szpilkę Danucie Holeckiej
Marcin Czekaj
Marcin Czekaj 15.05.2024 22:15

Paulina Chylewska wraca do TVP. Przy okazji wbiła szpilkę Danucie Holeckiej

Paulina Chylewska, Danuta Holecka
Fot. KAPIF

Paulina Chylewska ogłosiła wielki powrót do Telewizji Polskiej. W jednym z ostatnich wywiadów postanowiła opowiedzieć o przejściu z Polsatu do TVP. Dziennikarka pozwoliła sobie na komentarz co do funkcjonowania telewizji publicznej w czasie jej nieobecności. Wspomniała między innymi o Danucie Holeckiej. 

Paulina Chylewska wraca do TVP

Paulina Chylewska to polska dziennikarka i prezenterka telewizyjna, która swoją karierę rozpoczęła w drugiej połowie lat 90. Z Telewizją Polską związana była przez niemal 20 lat i realizowała dla niej głównie wydarzenia sportowe. Widzowie mogą ją pamiętać z takich wydarzeń jak Igrzyska Olimpijskie w Atenach, Pekinie czy Londynie. 

Ponadto prezenterka w 2014 roku podała polskie punkty podczas finału konkursu Eurowizji. W 2017 roku pożegnała się ze stacją i przeszła do telewizji Polsat gdzie również realizowała się w tematyce sportowej. 

Zaskakująca reakcja Zenka Martyniuka na pożar Marywilskiej 44. Jasna deklaracja

Paulina Chylewska szczerze o odejściu z TVP

Niedawno media obiegła informacja o wielkim powrocie Chylewskiej do pierwotnego pracodawcy. Dziennikarka postanowiła powrócić do TVP, co obiło się głośnym echem w całej branży. Prezenterka jest bowiem kolejną gwiazdą, która powraca na Woronicza po kilkuletniej przerwie

ZOBACZ: Anita Werner szczera jak nigdy. W jej życiu wiele się zmieniło

W ostatniej rozmowie z Łukaszem Kadziewiczem w programie “W cieniu sportu” Paulina Chylewska wróciła wspomnieniami do odejścia ze stacji 7 lat temu. Ponadto poinformowała, że jej ówczesna rezygnacja nie była wynikiem żadnego konfliktu:

Dostałam bardzo dobrą propozycję, a też nie ukrywam, że to, co działo się wtedy w Telewizji Polskiej, zaczęło mi uwierać - powiedziała Chylewska.

Powodem odejścia ze stacji w 2017 roku było środowisko, jakim otaczała się prezenterka w trakcie pracy w TVP. W wywiadzie z Kadziewiczem postanowiła odnieść się m.in. do największej twarzy ówczesnych Wiadomości:

Nie chciałam występować na antenie po Danucie Holeckiej - dodała. 

Intensywny okres przed Pauliną Chylewską

Paulina Chylewska po powrocie do Telewizji Polskiej będzie oczywiście nadal zajmowała się sportem. Przed nią naprawdę gorący okres, ponieważ w najbliższych miesiącach rozegrane zostanie Euro 2024 oraz rozpoczną się Igrzyska Olimpijskie w Paryżu. 

ZOBACZ: Tomasz Wolny przekazał smutne wieści. Odeszła Zofia "Sosenka" Czekalska

Jak podkreśliła w rozmowie, to właśnie oferta programowa TVP była jedną z kart przetargowych w negocjacjach dotyczących jej powrotu:

Dla mnie najważniejsze jest to, co robię, jakby jaka jest materia do wykonania. […] Oczywiście, że fajniej robić daną imprezę, niż program o danej imprezie - powiedziała prezenterka.

Źródło: Pudelek