Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Anita Werner szczera jak nigdy. W jej życiu wiele się zmieniło
Marcin Czekaj
Marcin Czekaj 15.05.2024 16:17

Anita Werner szczera jak nigdy. W jej życiu wiele się zmieniło

Anita Werner
Fot. KAPIF

Anita Werner to jedna z najpopularniejszych prezenterek serwisów informacyjnych w Polsce. Dziennikarka znana z formalnych strojów i oficjalnego stylu postanowiła opowiedzieć o swojej przemianie i kobiecości. Okazuje się, że w jej życiu wiele się zmieniło. 

Wielkie zmiany u Anity Werner

Anita Werner znana jest głównie z prowadzenia “Faktów” w TVN. Dziennikarka związana jest z mediami od wielu lat, a za swoją pracę otrzymała kilka nagród w tym czterokrotnie “Telekamerę” oraz trzy razy “Wiktora”. Mimo swojej pracy prezenterka unika wywiadów i mówienia o swoim życiu prywatnym. Wiele jednak zmieniło się gdy związała się dziennikarzem sportowym - Michałem Kołodziejczykiem

Paulina Smaszcz spotka się z Maciejem Kurzajewskim w sądzie? Zdradziła powód

Werner o swojej metamorfozie

Obecnie gwiazda chętniej dzieli się swoim życiem w mediach społecznościowych. W ostatnim poście na Instagramie postanowiła opowiedzieć o metamorfozie, którą przeszła. Opowiedziała między innymi o swoim stylu, który prezentowała obserwującym oraz telewidzom. Dziennikarka znana jest bowiem z prostych i eleganckich strojów.

To prawda, kiedyś ubierałam się bardzo oficjalnie, w garnitury. Po latach zdałam sobie sprawę, że chcąc udowodnić swój profesjonalizm, schowałam do szuflady swoją kobiecość. Założyłam, że po pierwsze muszę być profesjonalna i kiedyś wykluczało mi się to z kobiecością - napisała prezenterka.

ZOBACZ: Anita Werner wstawiła zdjęcie zza kulis TVN24. Zwróciła się wprost do Joanny Kryńskiej

Gwiazda nawiązała również do powodów stosowania takiego stylu. Okazuje się, że za wszystkim stoi chęć zdobycia zaufania widzów oraz pewne kompleksy dziennikarki:

Bardzo chciałam zasłużyć na zaufanie widzów. To był zabieg obronny, żeby tylko nikt przypadkiem, w pierwszej kolejności, nie zauważył, że mam długie nogi - kontynuowała. 

Anita Werner: nigdy nie chciałam odpuścić bycia sobą

Prezenterka ma za sobą wyjątkowy rok. Jej metamorfoza widoczna była w trakcie wielu wydarzeń branżowych. Gwiazda coraz chętniej stawiała na odważne kolory, buty na wysokim obcasie czy nietuzinkowe kroje. Widać, że czuje się pewniejsza siebie oraz atrakcyjna. Podkreśla jednak, że najważniejsze dla niej jest, aby pozostać dobrym człowiekiem:

Nigdy w życiu nie chciałam odpuścić bycia dobrą - wyznała.

ZOBACZ: Cichopek i Kurzajewski wyjechali do pracy. Wybrali egzotyczny kraj

Źródło: Pomponik, instagram.com/anita_werner_official/