Rozrywka.Goniec.pl > Fakty Tvn

Fakty Tvn

TVN i "Fakty"
26.01.2024 09:51 Lawina komentarzy po emisji "Faktów". Dopatrzono się tajemniczego szczegółu. W sieci aż wrze

“Fakty” to jeden z najpopularniejszych serwisów informacyjnych. Widzowie bardzo chętnie i uważnie oglądają program, dlatego zauważają najdrobniejsze szczegóły. Dowodem na to jest filmik, który opublikował w sieci jeden z oglądających. Podczas emisji jednego z wydań zauważono pewien niewielki element, który wywołał w internecie istną burzę komentarzy i spekulacji. 

Fakty Grzegorz Kajdanowicz
18.01.2024 13:44 Niesłychana wpadka na antenie. Prowadzący "Faktów" nagle przejęzyczył się w komiczny sposób

Zabawna i komiczna, a zarazem bardzo wymowna wpadka przytrafiła się na antenie TVN w “Faktach po Faktach”. Grzegorz Kajdanowicz, który dotychczas gaf unikał jak ognia, dość niefortunnie się przejęzyczył. W trakcie serwisu zdążył przeprosić, lecz nie wszyscy od razu mu to zapomną. Jakie słowa padły na wizji?

Anna Dymna
10.01.2024 09:49 Anna Dymna zalana łzami w "Faktach" TVN. Aktorka nie była w stanie ukryć rozpaczy

Pod koniec wtorkowego wydania "Faktów" TVN wyemitowano materiał, w którym wystąpiła Anna Dymna. Aktorka poruszyła temat, który był dla niej wyjątkowo ciężki. W pewnym momencie nie była w stanie ukryć rozpaczy. Co wywołało w niej tyle emocji?

Piotr Kraśko
04.10.2023 12:36 Piotr Kraśko nagle wydał komunikat. Nikt nie spodziewał się takiego zakończenia "Faktów"

Piotr Kraśko mocno zaskoczył widzów we wtorkowym wydaniu “Faktów”. Dziennikarz zakończył wydanie serwisu w bardzo niecodzienny i nieoczekiwany sposób. Nagle zwrócił się do widzów z ważnym komunikatem. - Zazwyczaj mówię w tym momencie: "Dziękuję, że są państwo z nami!". Ale dziś powiem więcej… - zaczął. Po chwili nie było już cienia wątpliwości, o co chodziło. 

Wiadomości; Fakty
09.08.2023 12:01 Wielki triumf "Wiadomości" TVP. Danuta Holecka aż podskoczy z radości

"Wiadomości" i "Fakty" od lat prześcigają się w wynikach oglądalności. Programy te są zdecydowanie najchętniej oglądane przez widzów w kraju. Najnowsze dane wskazują, który z nich Polacy darzą większą sympatią.

"Wiadomości" Danuta Holecka i "Fakty" Piotr Kraśko
07.07.2023 13:08 Spektakularne zmiany w "Faktach" TVN. Tego Danuta Holecka nie mogła przewidzieć

Jak donosi portal wirtualnemedia.pl, w najbliższym czasie możemy być świadkami spektakularnej batalii pomiędzy programem TVN "Fakty" a "Wiadomościami" Telewizji Polskiej. Programi informacyjne od lat konkurują ze sobą o tytuł lidera i najnowsze zmiany mogą wpłynąć na układ sił.

Piotr Kraśko
05.07.2023 13:34 Wielki triumf "Faktów" TVN. Danuta Holecka będzie wściekła

O tym, że TVN i TVP toczą ze sobą nieustanny bój o uwagę widza, nikomu nie trzeba przypominać. Fakty i Wiadomości zaciekle walczą o każdego odbiorcę. Jak stanowi ostatni raport, serwis informacyjny TVN wygrywa czerwcową potyczkę i wyprzedza program telewizji publicznej. 

Grzegorz Kajdanowicz
30.05.2023 20:56 Grzegorz Kajdanowicz brutalnie szczerze o rozpadzie swojego małżeństwa. To dlatego stracił żonę

Grzegorz Kajdanowicz to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych dziennikarzy w Polsce. Prezenter „Faktów” zdecydowanie trafia do wielu odbiorców, którzy doceniają jego warsztat, doświadczenie i dużą wiedzę, a przy tym bardzo wyważone poczucie humoru. W niedawnej rozmowie z Kubą Wojewódzkim i Piotrem Kędzierskim Kajdanowicz bardzo szczerze odpowiedział na pytanie, dlaczego rozstał się ze swoją żoną. Zdradził powód.

Fakty TVN
29.03.2023 14:34 "Fakty" uderzyły w "Wiadomości" TVP. Obnażyły działanie stacji w stosunku do Donalda Tuska

Wtorkowe wydanie "Faktów" w dużej części było poświęcone temu, w jaki absurdalny i negatywny sposób Donalda Tuska przedstawia się w "Wiadomościach" TVP.  Dziennikarze obnażyli fakt, że uporczywe przypisywanie politykowi niemieckości oscyluje już wokół zakrojonego na szeroką skalę hejtu. Na dowód tej tezie przytoczono kilka dosadnych przykładów. 

Wiadomości TVP Fakty TVN
24.03.2023 12:58 Grzegorz Kajdanowicz się nie hamował. Wystarczyła chwila, "Fakty" TVN "zmiażdżyły" TVP

Pomiędzy "Faktami" TVN, a "Wiadomościami" TVP trwa niewypowiedziana wojna na docinki, w której ostatnio prym wiedzie serwis informacyjny pierwszej stacji. W materiale "Faktów" kolejny raz przyjrzano się dokładniej, jak działa propagandowa machina upolitycznionych mediów. Groteska to mało powiedziane.

Grzegorz Kajdanowicz Fakty
21.03.2023 12:28 Fakty "TVN" zadrwiły z nagrania rzecznika PiS. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia

Grzegorz Kajdanowicz na łamach "Faktów" w TVN nie odmówił sobie sposobności, by wspomnieć o internetowych poczynaniach rzecznika PiS, Radosława Fogla. Polityk zamieścił na TikToku pytanie, za co właściwie ludzie nienawidzą Prawa i Sprawiedliwości. Niestety, zamiast zbliżyć się do młodszych odbiorców, osiągnął skutek odwrotny od zamierzonego. Internauci zaczęli po prostu rzetelnie i niezwykle skrupulatnie odpowiadać na pytanie. Jak skomentowano to w "Faktach"?

Marianna Dufek Kamil Durczok
18.03.2023 18:21 Wydało się, ile Kamil Durczok zarabiał w "Faktach" TVN. "To była nieprzyzwoita kwota"

Kamil Durczok podczas rozwodu z Marianną Dufek zastrzegł w umowie, by ta nie mogła wypowiadać się o nim publicznie. Od tego zapisu minęło już odpowiednio dużo czasu, by dziennikarka TVP3 mogła nadrobić te zaległości. Ujawniła prawdę o zmarłym Kamilu Durczoku. Ile zarabiał w "Faktach" TVN?