Rozrywka.Goniec.pl

Kapif

Wydało się, ile Kamil Durczok zarabiał w "Faktach" TVN. "To była nieprzyzwoita kwota"

18 Marca 2023

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Kamil Durczok podczas rozwodu z Marianną Dufek zastrzegł w umowie, by ta nie mogła wypowiadać się o nim publicznie. Od tego zapisu minęło już odpowiednio dużo czasu, by dziennikarka TVP3 mogła nadrobić te zaległości. Ujawniła prawdę o zmarłym Kamilu Durczoku. Ile zarabiał w "Faktach" TVN?

 

Kamil Durczok nie chciał czekać na przeszczep

Kamil Durczok zmarł 16 listopada 2021 roku w szpitalu w wyniku zaostrzenia przewlekłej choroby i zatrzymania krążenia. Marianna Dufek , byla małżonka dziennikarza, postanowiła zadać kres spekulacjom, jakoby pośrednio do jego śmierci przyczynił się alkoholizm. 

Okazało się, że Kamil Durczok potrzebował szybkiego przeszczepu wątroby. Na taką operację musiałby czekać nawet kilka lat , jednak nie zdecydował się na ten krok. Po śmierci Kamila Durczoka w mediach pojawiły się również przypuszczenia, że pozostawił po sobie długi. O tym, czy rzeczywiście tak było, ostatnio wypowiedział się jego syn, Kamil Dufek-Durczok. 

Lidl

Lidl rozbił bank, takich okazji dawno nie było. Polacy będą walić drzwiami i oknami

CZYTAJ DALEJ

Tyle Kamil Durczok zarabiał w TVN. "Nieprzyzwoita kwota"

 Właśnie na temat finansów postanowiła wypowiedzieć się także była żona Kamila Durczoka. Marianna Dufek ujawniła, ile Kamil Durczok zarabiał jako redaktor naczelny "Faktów" . Wysokość tej pensji można uznać za szokującą.

- Miałam wtedy luksus pracy wyłącznie dla przyjemności. W domu nie było problemu z pieniędzmi. Nie wiedziałam, ile zarabia mój mąż. Tego dowiedziałam się niedawno z akt sądowych sprawy o podrobienie weksla. To była nieprzyzwoita kwota, grubo ponad sto tysięcy złotych miesięcznie, gdy był redaktorem naczelnym “Faktów” - przyznała Marianna Dufek w rozmowie z Fashion Magazin, dodatkowo podkreślając, że jej były partner był niezwykle hojny. 

- Dostawałam od niego, w moim rozumieniu, duże pieniądze na życie. Z tego utrzymywałam całą rodzinę, opłacałam nasze wyjazdy zagraniczne, odkładałam na polisę syna i byłam w stanie jeszcze zaoszczędzić. Dzięki temu po latach to ja płaciłam ogromne opłaty sądowe za procesy z Wprost - dodała. 

Kamil Durczok chciał odebrać sobie życie?

Była żona Kamila Durczoka tymi słowami pamięcią do afery, która ówczesnego szefa "Faktów" kosztowała załamanie zdrowia psychicznego. Przez publikację tygodnika Wprost o rzekomym molestowaniu i mobbingu Kamil Durczok miał mieć próbę samobójczą, którą w ostatniej chwili udaremniła. Znalazła go bowiem w wynajmowanym mieszkaniu, gdy, jak wspomina, "miał pistolet przy skroni". 

Te ponure wydarzenia sprawiły, że Marianna Dufek nie zostawiła potrzebującego męża samego i starała się podnieść go na duchu. Niestety, pomimo okazanego wsparcia nie udało się jej pomóc dziennikarzowi, a ich małżeństwo zakończyło się rozwodem. 

- Kiedy wrócił na Śląsk i zabrał ze sobą z Warszawy koronę króla życia. Jego zachowania były nie do zniesienia. Wreszcie dotarło do mnie, że to jest nie w porządku wobec mnie, naszego syna i znajomych - podsumowała Marianna Dufek w rozmowie z Fashion Magazine.

Źródło: Fashion Magazine

Nie żyje aktor Lance Reddick. Zagrał w wielu słynnych serialach

Nie żyje aktor Lance Reddick. Zagrał w wielu słynnych serialach

CZYTAJ DALEJ
pogrzeb

Nie mogli uwierzyć, w jakim stanie ksiądz przyjechał na pogrzeb. "Czerwony na buzi, spuchnięty"

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

"Tancerz" z "Chłopaków do wzięcia" usłyszał pytanie o żonę i nie wytrzymał. Ostre słowa
Czytaj więcej >

Telewizja

Czarna seria w "M jak miłość". Po wakacjach widzowie pożegnają ważną postać
Czytaj więcej >

Telewizja

Katarzyna Dowbor pominięta podczas Telekamer. "Nie dano mi szansy"
Czytaj więcej >

Telewizja

Doda rozpaliła widzów na Polsat Superhit Festiwal 2023. Niebywałe, co stało się na scenie
Czytaj więcej >

Telewizja

Maciej Dowbor bez ceregieli wypalił o Katarzynie Dowbor na koncercie Polsatu. Miszczak się wkurzy
Czytaj więcej >

Telewizja

Polsat Superhit Festiwal 2023. Zaskakujące słowa Agnieszki Chylińskiej przed koncertem
Czytaj więcej >
Kacper Kulpicki

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]