Rozrywka.Goniec.pl > Lifestyle > Lidl rozbił bank, takich okazji dawno nie było. Polacy będą walić drzwiami i oknami
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 17.03.2023 21:15

Lidl rozbił bank, takich okazji dawno nie było. Polacy będą walić drzwiami i oknami

Lidl
Goniec

Lidl za sprawą nowej gazetki z okazjami zdeklasował rywali i w walce o zainteresowanie klientów zdecydowanie wyszedł na pozycję lidera. Nie ma się co dziwić, wszak od poniedziałku do soboty w sklepach Lidla w całej Polsce wiele potrzebnych artykułów będzie można kupić taniej, niż u konkurencji. Oto, na jakie produkty warto zwrócić uwagę. 

Nowa gazetka Lidla. Polacy rzucą się do kas

Wiosna zbliża się wielkimi krokami, więc buszując pośród alejek, warto pomyśleć o najmłodszych. Chociaż milusińscy sami z trudem sięgają wysokich półek, to specjalnie dla nich Lidl przygotował ubrania ze wspomnianej "wyższej półki". 

Można więc udać się do sklepu, żeby sporo zaoszczędzić na T-shirtach. Można je kupić już za 8,49 zł, jeśli kupimy dwie sztuki. 

Obniżka tyczy się również dziewczęcych leginsów w fantazyjnych wzorkach, które mogą trafić do szafy pociech już w kwocie 13,99 zł. Dostępne rozmiary od 98 do 128. Materiały, z których wykonane są spodnie, składają się z 95% z bawełny i w 5% z elastanu. 

Są koszulki i spodnie, a zatem warto kupić jeszcze buty. W Lidlu wystarczy na nie wydać 44,90 zł lub 49,90 zł, jednak jest pewna furtka, by zapłacić jeszcze mniej. Mowa nie tylko o Karcie Dużej Rodziny, ale także dniu, w którym można kupić je aż o dziesięć złotych taniej. Wystarczy odwiedzić Lidla w czwartek. 

 

Awantura w "Sprawie dla reportera". Mecenas Kaszewiak nie wytrzymał, wyszedł ze studia

Nowa oferta Lidla. Specjalne oferta do kuchni

Ceny w restauracjach ciągle rosną, a wypad z całą rodziną na pizzę lub obiad sporo kosztuje. Gotowanie w domowych warunkach wraca więc do łask, a aby dać się ponieść tej powracającej modzie można wyposażyć swoją kuchnię w najpotrzebniejsze rzeczy. By uwarzyć zdrową i pełną witamin strawę, warto rozważyć kupno garnków. 

Lidl wychodzi naprzeciw tym pomysłom i proponuje naczynie o średnicy 20 w kwocie 109 złotych. Jakie są jego zalety? Producent zapewnia, że garnek równomiernie dystrybuuje ciepło, ma trójwarstwowe dno oraz wewnętrzną miarkę, która pomaga w dozowaniu składników. Należy także odnotować, że w tej cenie można kupić garnek razem z pokrywką ze szkła hartowanego i odpowietrznikiem pary. To okazja.

Obiad zazwyczaj składa się z dwóch dań, a aby zachować zdrowotną konwencję, można przerzucić się ze smażenia na grilla. Taki sprzęt elektryczny oczywiście można kupić w Lidlu. Posiada nieprzywierającą powłokę, więc koniec z uporczywym myciem przypalonych pozostałości. Wystarczy wziąć mięso lub warzywa i umieścić je na płycie grzewczej. Jakościowego grilla, o którym mowa,, wykonał ceniony w kraju producent - rzeszowski Zelmer. Cena to jedyne 149 złotych. 

Nowa gazetka Lidla. Wyjątkowa obniżka

Czasami w pędzie ku rabatom warto wgłębić się w to, co napisane jest małym druczkiem. Ten zwyczaj może się spłacić, na szczęście zrobiliśmy to za Was. Aby po zakupach portfel dalej był pełny gotówki, w Lidlu trzeba pojawić się odpowiedniego dnia. Tylko w poniedziałek można bowiem kupić bluzę i damskie spodnie z dresu w zestawie z obniżoną ceną. To jedyne 81,48 zł, więc warto o tym pamiętać. 

Dresowa bluza wykonana jest z bawełny i dostępna w rozmiarach od S do L i trzy wzory. Spodnie zaś to mnogość aż sześciu różnych kolorów, które w sklepie pojawią się w rozmiarach XS-L. Ofertę ogranicza nie tylko czas, ale także dostępność tej odzieży. Warto się pośpieszyć. 

 

Źródło: Lidl

Tagi: Lidl zakupy