Rozrywka.Goniec.pl > Kamil Durczok

Kamil Durczok

Kamil Durczok
07.03.2024 12:39 Była żona Durczoka przerwała milczenie. Zdradziła największe sekrety

Kamil Durczok był niegdyś gwiazdą TVN - był nie tylko prowadzącym “Faktów”, ale także ich redaktorem naczelnym. Ile zatem zarabiał w stacji? Jego była żona, Marianna Dufek zdradziła, że były to naprawdę kolosalne sumy.

Kamil Durczok
06.03.2024 15:24 Była żona Kamila Durczoka zabrała głos. Mówi o rodzinnej tragedii

Dzisiaj, tj. 6 marca Kamil Durczok obchodziłby 56. urodziny. Dziennikarz odszedł 16 listopada 2021 roku. Jego była żona postanowiła otworzyć się na temat śmierci dawnego redaktora naczelnego “Faktów”, wspomniała także o bliskiej jego sercu istocie, która odeszła zaledwie kilka miesięcy później.

KAPiF, Kamil Durczok
16.11.2023 17:23 Była żona Kamila Durczoka boi się o jego syna. Ujawniła, co działo się przed śmiercią dziennikarza

16 listopada 2023 roku przypada druga rocznica śmierci Kamila Durczoka. Dziennikarz zmarł w wieku 53 lat po zaostrzeniu się przewlekłej choroby i zatrzymaniu krążenia. A jak wspomina go żona? Padły poruszające słowa.

Kamil Durczok
01.11.2023 20:11 Kamil Durczok nie spoczywa w grobie sam. W tle rodzinna tragedia, dziennikarz nigdy się z tym nie pogodził

Kamil Durczok zmarł w 2021 roku i został pochowany w rodzinnym grobowcu w Katowicach. Spoczął obok osoby, z której stratą długo nie mógł się pogodzić. O co były dziennikarz TVN przed laty oskarżył media?

Kamil Durczok i Marianna Dufek
02.06.2023 19:15 Była żona Kamila Durczoka pokazała zdjęcie ze zmarłym mężem. Był na nim ktoś jeszcze

Była żona Kamila Durczoka podzieliła się z internautami archiwalnym zdjęciem z dziennikarzem. W życiu Marianny Dufek gwiazdor "Faktów" odegrał ważną rolę, jednak na opublikowanym kadrze widać nie tylko ich dwójkę, ale także kogoś jeszcze. Z tą osobą wiąże się historia, z której zmarły Kamil Durczok raczej nie był dumny. 

Marianna Dufek Kamil Durczok
18.03.2023 18:21 Wydało się, ile Kamil Durczok zarabiał w "Faktach" TVN. "To była nieprzyzwoita kwota"

Kamil Durczok podczas rozwodu z Marianną Dufek zastrzegł w umowie, by ta nie mogła wypowiadać się o nim publicznie. Od tego zapisu minęło już odpowiednio dużo czasu, by dziennikarka TVP3 mogła nadrobić te zaległości. Ujawniła prawdę o zmarłym Kamilu Durczoku. Ile zarabiał w "Faktach" TVN? 

None
06.03.2023 22:26 Kamil Durczok dziś skończyłby 55 lat. Widok jego grobu chwyta za serce

Kamil Durczok odszedł 16 listopada 2021 roku w wieku 53 lat. Gdyby żył, obchodziłby dziś 55 urodziny. Tak wygląda dziś grób znanego polskiego dziennikarza.  

Kamil Durczok zmarł rok temu. Zaprzyjaźniony duchowny mówił wprost - "Zabrakło pokory"
15.11.2022 10:52 Kamil Durczok zmarł rok temu. Zaprzyjaźniony duchowny mówił wprost: "Zabrakło pokory"

Kamil Durczok zmarł 16 listopada 2021 roku w szpitalu w Katowicach. Przez lata był jednym z najpopularniejszych dziennikarzy w Polsce, również ze względu na wiele kontrowersji, które wzbudzało jego zachowanie. Sława i pieniądze sprowadziły na niego problemy, a swoje zrobiły przewlekłe choroby, z którymi się zmagał.

julia oleś kamil durczok
03.11.2022 12:48 Kamil Durczok we wspomnieniach Julii Oleś. "Bardzo dużo rzeczy zarówno dobrych, jak i ekstremalnie złych"

Kamil Durczok był partnerem Julii Oleś w latach 2017-2019. Uczestniczka "Hell's Kitchen" po latach milczenia postanowiła wreszcie opowiedzieć nieco o swojej relacji ze znanym dziennikarzem. Nie zawsze było ono usłane różami.

Kamil Durczok Junior przeszedł ogromną metamorfozę. Wspomniał też o odtrąconym spadku
25.10.2022 22:08 Syn Kamila Durczoka przerwał milczenie ws. spadku po dziennikarzu. "Decyzja podjęta w pięć sekund"

Kamil Durczok Junior, obecnie Kamil Dufek-Durczok, czyli syn Kamila Durczoka i Marianny Dufek, ma już 26 lat i układa sobie dorosłe życie, starając się samodzielnie zapracować na własne nazwisko. Między innymi dlatego zmienił je na Dufek-Durczok. Ostatnio po raz pierwszy zabrał głos w sprawie spadku po zmarłym ojcu.

Julia Oleś
05.08.2022 10:47 Była partnerka Kamila Durczoka w show Polsatu! Gdzie zobaczymy Julię Oleś?

Julia Oleś, była partnerka Kamila Durczoka poinformowała, że jesienią pojawi się w show Polsatu. "U mnie będzie krew, pot i łzy" - napisała na Instagramie. W którym show weźmie udział? Sprawdźcie.

Durczok
07.04.2022 17:07 Historia Kamila Durczoka zostanie zekranizowana? Za sterami stanąć ma sam Patryk Vega

Jak twierdzi informator portalu "Pudelek", w planach jest stworzenie filmu fabularnego opowiadającego historię Kamila Durczoka. Za kamerą stanąć ma autor popularnych przebojów, Patryk Vega. Czy życie Kamila Durczoka to materiał na scenariusz filmowy? Źródło serwisu zapewnia, że w przekonaniu Vegi, to historia rodem z Dostojewskiego.

Kamil Durczok
07.04.2022 10:38 Brat Kamila Durczoka przerywa milczenie. Nowe fakty ws. okoliczności śmierci dziennikarza

Brat Kamila Durczoka zaprzecza słowom jego żony na temat "genu autodestrukcyjnego" zmarłego dziennikarza. W jego przekonaniu, dawny prezenter "Faktów" próbował walczyć o swoje życie. Żona Kamila Durczoka sugerowała, że jego życie uratować mógł przeszczep wątroby. Brat zmarłego zapewnia, że na takie rozwiązanie nie było żadnych szans. Niespodziewane odejście Kamila DurczokaW połowie listopada ubiegłego roku mediami wstrząsnęła informacja o śmierci jednego z najpopularniejszych polskich dziennikarzy przełomu wieków, Kamila Durczoka. Na przestrzeni lat reporter współpracował m.in. z TVP i TVN. Dawny prowadzący "Wiadomości" i "Faktów" miał 53 lata. Oficjalną przyczyną zgonu było zatrzymanie krążenia, do którego dojść miało w wyniku zaostrzenia przewlekłej choroby. Tajemnicą nie było też to, że Durczok był uzależniony od alkoholu. Przedwczesna śmierć dziennikarza wywołała wiele dyskusji oraz rozważań na temat tego, czy tragedii dało się uniknąć. Żona zmarłego Marianna Dufek przekonywała w wywiadzie udzielonym "Fashion Magazine", że była na to realna szansa. Kobieta sugerowała, że życie Kamila Durczoka mógłby uratować przeszczep wątroby, który można byłoby przeprowadzić, gdyby reporter zdecydował się na trwałe porzucenie swojego nałogu. Brat Kamila Durczoka zabiera głos - Musiałby przestać pić (...) Miał pełną świadomość, co mu grozi. Górę wziął jego gen autodestrukcji - przekonywała Marianna Dufek. Innego zdania zdaje się być brat Kamila Durczoka, Dominik. W rozmowie z "Faktem" opowiedział o tym, że dziennikarz podejmował próby walki ze swoimi słabościami, które kończyły się fiaskiem. - To nie jest tak, że Kamil miał gen autodestrukcji. Kamil walczył. Raz sobie lepiej radził, raz gorzej. Od momentu, gdy została postawiona diagnoza, że jest alkoholikiem, podejmował różne próby leczenia - stwierdził. Dominik Durczok orzekł także, że kwestia przeszczepu wątroby była oczywista, nie było to jednak możliwe do zrealizowania. Lekarz poinformował go, że stan jego brata był zbyt zaawansowany, by móc rozważać taką opcję. Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:20 lat temu wygrała "Idola". Dziś Alicja Janosz jest mamą i dalej nagrywaAgnieszka Woźniak-Starak ostro o zachowaniu Julii Wieniawy. Aktorka zachwalała psy nieuznawanej rasyKasia Cichopek i Marcin Hakiel podzielili się opieką nad dziećmi. Nie czekali na ustalenia sąduŹródło: fakt.pl

durczok zona
30.03.2022 08:48 Marianna Dufek w pierwszym wywiadzie po śmierci Kamila Durczoka: "Zastałam go z pistoletem przy skroni"

Była żona Kamila Durczoka udzieliła pierwszego wywiadu po śmierci dziennikarza. Marianna Dufek w rozmowie z Mateuszem Szymkowiakiem szczerze opowiedziała o swoim życiu z byłym gwiazdorem stacji TVN i czasie po jego odejściu. – To najważniejszy wywiad, jaki kiedykolwiek zrobiłem – podsumował spotkanie z Marianną Dufek dziennikarz Mateusz Szymkowiak.Marianna Dufek i Kamil Durczok pobrali się w 1995 roku. Para doczekała się wspólnego syna, Kamila juniora, jednak ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu. Choć para rozwiodła się w 2017 roku, dziennikarka do końca pozostawała z byłym partnerem w przyjacielskich stosunkach. Była żona Kamila Durczoka nie odwróciła się od niego nawet po serii skandali z jego udziałem.

EN 01242402 0024
29.01.2022 18:17 WOŚP. Syn Kamila Durczoka przekazał na licytację wyjątkową pamiątkę po tacie

Już w niedzielę odbędzie się kolejny finał zbiórki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, z której fundusze mają wesprzeć polską diagnostykę i leczenie wzroku u dzieci. W tym roku do akcji dołączył syn Kamila Durczoka, który przekazał na charytatywną licytację wyjątkową pamiątkę po tacie. Okazuje się, że 27-latek sam wiele zawdzięcza fundacji Jurka Owsiaka.Kamil Dufek przekazał na aukcję nagrodę "Telekamery", którą jego tata otrzymał w 2008 roku. W opisie licytacji ujawniono, że 27-latek sam w przeszłości skorzystał z pomocy sprzętu medycznego, sfinansowanego przez fundację WOŚP.

EN 01242402 0025
26.01.2022 17:40 Pomponik: Syn Kamila Durczoka odrzucił spadek po ojcu. Dziennikarz pozostawił po sobie spore długi

16 listopada 2021 roku w jednym z katowickich szpitali zmarł Kamil Durczok. 53-letni dziennikarz nie zostawił testamentu, a jego jedynym spadkobiercą w pierwszej linii był syn Kamil Dufek. Jak donosi portal Pomponik, 25-latek zrzekł się spadku po ojcu, który pozostawił po sobie również sporo długów.Kamil Durczok trafił do szpitala w wyniku zaostrzenia się choroby przewlekłej. U dziennikarza doszło do zatrzymania krążenia, a lekarze nie zdołali uratować mu życia. Śmierć 53-letniego publicysty wstrząsnęła niemal cała Polską.

durczok
28.12.2021 15:21 Tuż przed śmiercią Kamil Durczok wystąpił w teledysku. Nagranie trafiło do sieci

Kamil Durczok odszedł 16 listopada 2021 roku, a nagła śmierć znanego dziennikarza poruszyła niemal całą Polską. Tuż przed odejściem były gwiazdor TVN zaangażował się w projekt muzyczny zespołu Róża&Burza i wystąpił w teledysku do jednego z utworów grupy. Klip został opublikowany w sieci w pierwszy dzień świat tegorocznego Bożego Narodzenia.Dziennikarz odszedł w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym im. prof. K. Gibińskiego SUM w Katowicach, do którego trafił w ciężkim stanie wskutek zaostrzenia się choroby, na którą cierpiał od jakiegoś czasu. Gwiazdor miał dostać krwotoku, a następnie doszło u niego do zatrzymania krążenia.

kamil durczok
27.12.2021 07:59 Niespodziewany ostatni występ Kamila Durczoka przed kamerą. Twarz chorego człowieka?

Kamil Durczok po raz ostatni wystąpił przed kamerami nie na swoich kanale na platformie Youtube, ale w teledysku. Nagranie miało swoją premierę 25 grudnia, a chodzi o klip do piosenki zespołu Róży i Burzy "Nie zmienimy nic". Widać, jak bardzo zmęczoną twarz ma na nagraniach słynny dziennikarz.Prócz Durczoka w klipie wystąpili również Przemysław Saleta, Maciej Zientarski i Ilona Felicjańska. Mieli pokazać swoje ukochane miasta i to, że nie chcieliby w nich "zmieniać nic".

kamil durczok
15.12.2021 12:32 Smutny widok na grobie Kamila Durczoka. Ktoś wciąż nie może pogodzić się z jego śmiercią?

Kamil Durczok zmarł 16 listopada nad ranem. Jego pogrzeb odbył się w rodzinnych Katowicach, a pochowano go na cmentarzu w Katowicach-Kostuchnie. Na jego grobie pojawił się znak wiecznego przywiązania. Czyżby ktoś nie mógł pogodzić się ze śmiercią znanego dziennikarza?Durczoka nie żegnały tłumy. Na pogrzebie byli głównie jego najbliżsi i kilka osób, z którymi miał dobre relacje, m.in. prezydent Katowic, Marcin Krupa. Najważniejszymi osobami byli jednak jego brat, który wygłosił mowę pogrzebową oraz żona i syn.

EN 01242402 0017 (1)
26.11.2021 16:03 Syn Kamila Durczoka nie może zrzec się spadku po ojcu. Sytuacja jest skomplikowana

Niedługo po śmierci Kamila Durczoka media obiegła informacja, że dziennikarz nie pozostawił po sobie testamentu. Ustawowym spadkobiercom publicysty jest jego jedyny syn, Kamil junior, który według redakcji "Pomponika" planuje zrzec się spadku po ojcu, który miał na swoim koncie również ogromne długi. Okazuje się, że może to nie być takie proste.Kamil Durczok odszedł 16 listopada 2021 roku w jednym z katowickich szpitali. Jak poinformowali przedstawiciele placówki, 53-letni dziennikarz zmarł wskutek "zaostrzenia przewlekłej choroby i zatrzymania krążenia". Media doniosły, że choć publicysta od dawna zmagał się z problemami zdrowotnymi, nie zdążył przed śmiercią sporządzić testamentu.

kamil durczok
25.11.2021 16:08 Syn Kamila Durczoka musi podjąć decyzję w sprawie spadku po dziennikarzu

Nagła śmierć dziennikarza była ciosem dla jego bliskich. Teraz syn Kamila Durczoka będzie musiał podjąć ważną decyzję, bowiem jak donosi serwis "Pomponik", jego tata nie zostawił testamentu. Jest on naturalnym spadkobiercą publicysty, jednak okazuje się, że może nie chcieć przyjąć spadku po ojcu.Kamil junior to jedyny syn zmarłego dziennikarza, który jest owocem jego pierwszego małżeństwa. Matką 24-latka jest Marianna Dufek, z którą Kamil Durczok rozwiódł się w 2017 roku. Co ciekawe, syn publicysty zdecydował się przyjąć nazwisko swojej mamy.

marianna dufek
25.11.2021 11:33 B. żona wyznała, że śmierć Durczoka była dla niej niespodziewana

Marianna Dufek wyznała, że odejście Kamila Durczoka było dla niej szokiem. Sądziła, że dziennikarz uniknie śmierci po raz kolejny. Do tego wypowiedziała się również niespodziewanie o ich relacji. Jak przyznała, od dłuższego czasu żyli w innych światach. - Jego odejście moimi Przyjaciółmi i mną wstrząsnęło, bo było dość niespodziewane. Wydawało się, że po raz kolejny uniknie śmierci, która zabolała nas bardziej, niż można było się spodziewać - opowiadała Dufek w rozmowie z "Super Expressem".

kamil durczok tvn
24.11.2021 07:22 Zabawna wpadka Kamila Durczoka sprzed lat podbija sieć

Nagła śmierć 53-letniego Kamila Durczoka wstrząsnęła nie tylko bliskimi dziennikarza, ale również niemal całą Polską. Fani byłego szefa redakcji "Faktów" wspominają go w internecie. Hitem sieci zostało niedawno nagranie ze starego programu informacyjnego stacji TVN, w którym Kamil Durczok odnosi się do swojej dawnej wpadki antenowej.Kamil Durczok był jednym z najbardziej rozpoznawalnych krajowych dziennikarzy. Internetową sławę zdobył jednak nie tylko swoją pracą, ale również ze względu na wpadkę na antenie stacji TVN, która do dzisiaj jest wspominana przez widzów "Faktów".

kamil durczok pies
22.11.2021 21:19 Pies Kamila Durczoka trafił pod opiekę mamy dziennikarza

Nagła śmierć 53-letniego Kamila Durczoka wstrząsnęła niemal całym krajem. W miniony piątek gwiazdora na rodzinnej uroczystości pożegnali najbliżsi i przyjaciele. Internauci zastanawiali się jednak, co stanie się z ukochanym psem dziennikarza, owczarkiem niemieckim o imieniu Dymitr. Wiadomości o zwierzęciu przekazała była żona zmarłego publicysty, Marianna Dufek.Kamil Durczok w ostatnim czasie był niezwykle aktywny w mediach społecznościowych. Na swoim Instagramie dziennikarz chętnie dzielił się zdjęciami swojego ukochanego psa. Owczarek niemiecki był wiernym towarzyszem byłego szefa redakcji "Faktów" TVN, który nie ukrywał swojego wielkiego przywiązania do pupila.

kamil durczok julia oles
22.11.2021 18:55 Była partnerka Kamila Durczoka zabrała głos po śmierci dziennikarza

Kamil Durczok był mężem Marianny Dufek, z którą rozwiódł się w 2017 roku. Później dziennikarz związany był z Julią Oleś. Blogerka zabrała głos po śmierci byłego partnera i podkreśliła, że nie ma zamiaru wywoływać "sensacji".Julia Oleś i Kamil Durczok spotykali się w latach 2017–2019. Blogerka była zastępczynią dziennikarza w redakcji jego serwisu internetowego Silesion.pl. Oleś pożegnała zmarłego w miniony wtorek publicystę za pomocą mediów społecznościowych, a następnie publicznie podziękowała swoim fanom za słowa wsparcia.

marianna dufek
21.11.2021 16:59 Była żona Kamila Durczoka odpowiedziała na komentarze hejterów

W miniony piątek odbył się pogrzeb Kamila Durczoka, a zgodnie z wolą rodziny dziennikarza uroczystość miała charakter prywatny. Wśród żałobników nie zabrakło byłej żony publicysty. Marianna Dufek pożegnała eksmęża również za pomocą mediów społecznościowych. Pod wpisem kobiety pojawiły się jednak krytyczne komentarze od internautów, na które postanowiła ostro zareagować.Jedna z internautek przekonywała, że Marianna Dufek bezdusznie pozostawiła męża, gdy był on w dołku. Para doczekała się wspólnego syna, jednak ich małżeństwo skończyło się w 2017 roku. W komentarzu hejterki nie zabrakło mocnych słów i oskarżeń. Kobieta stwierdziła, że była żona Kamila Durczoka to "straszna baba" i "bezczelna ślązarka".- Straszna baba ta Dufek. Teraz udaje dobrą, a gdzie była, jak upadał. Dlaczego synek przeszedł na nazwisko matki. Opluć tę kobietę. Beszczelna ślązarka. I ma czelność pokazywać zdjęcia z byłym mężem. Jak go zabiłaś razem z synkiem [pisownia oryg.] - tak hejterka skomentowała jeden z postów Marianny Dufek.

Kamil Durczok
20.11.2021 13:28 Znajomy Kamila Durczoka opowiada o dwoistości jego natury. "Lubił szczęśliwe zakończenia"

Po pogrzebie znajomy Kamila Durczoka udzielił wywiadu, w którym opowiedział o ostatnim etapie życia zmarłego dziennikarza. Z podanych przez niego informacji wynika, że alkohol towarzyszył mu niemal do końca. Przyjaciel Durczoka stwierdził, że ma już dość "bzdur", które czyta w mediach. Zdecydował się na powiedzenie prawdy.

Kamil Durczok
20.11.2021 08:20 TVN złożył wieniec na grobie Kamila Durczoka. Kontrowersyjne słowa

Na pogrzebie Kamila Durczoka pojawiło się wiele wieńców, które jego przyjaciele, rodzina i współpracownicy składali w hołdzie zmarłemu dziennikarzowi. Pojawił się również ten, podarowany przez telewizję TVN. Napis na jego szarfie budzi jednak mieszane uczucia. Wielu uważa, że TVN nie zdołał odpowiednio się zachować w obliczu śmierci dawnego kolegi z zespołu. Czy wieniec jest tylko potwierdzeniem tych opinii?

  • 1
  • 2