Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Grzegorz Kajdanowicz brutalnie szczerze o rozpadzie swojego małżeństwa. To dlatego stracił żonę
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 30.05.2023 20:56

Grzegorz Kajdanowicz brutalnie szczerze o rozpadzie swojego małżeństwa. To dlatego stracił żonę

Grzegorz Kajdanowicz
Wojciech Olkusnik/East News

Grzegorz Kajdanowicz to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych dziennikarzy w Polsce. Prezenter „Faktów” zdecydowanie trafia do wielu odbiorców, którzy doceniają jego warsztat, doświadczenie i dużą wiedzę, a przy tym bardzo wyważone poczucie humoru. W niedawnej rozmowie z Kubą Wojewódzkim i Piotrem Kędzierskim Kajdanowicz bardzo szczerze odpowiedział na pytanie, dlaczego rozstał się ze swoją żoną. Zdradził powód.

Grzegorz Kajdanowicz należy do grona najbardziej lubianych prezenterów

Grzegorz Kajdanowicz bez wątpienia jest jednym z najbardziej lubianych i cenionych prezenterów telewizyjnych. Gospodarz „Faktów” swoją karierę w TVN sumiennie prowadzi od 2004 roku. Na przestrzeni lat stał się bardzo ważnym pracownikiem stacji, bez którego trudno sobie wyobrazić wieczorny program informacyjny.  

O życiu prywatnym Kajdanowicza wiemy jednak stosunkowo niewiele. Dziennikarz nie jest bohaterem skandali i portali plotkarskich. Kilka ciekawostek zdradził w najnowszej rozmowie z Kubą Wojewódzkim i Piotrem Kędzierskim. Przyznał między innymi, dlaczego rozpadło się jego małżeństwo.

Justyna Kowalczyk zabrała głos na pogrzebie Kacpra Tekielego. Trudno powstrzymać łzy

Szczere wyznanie Grzegorza Kajdanowicza

Grzegorz Kajdanowicz od wielu lat związany jest ze stacją TVN. Prywatnie dziennikarz ma ze swoją żoną Karoliną dwóch synów – Kajetana i młodszego o trzy lata Karola. Niestety po wielu latach związek prezentera i jego wybranki nie przetrwał próby czasu. Kajdanowicz opowiedział o tym w podcaście „Wojewódzki i Kędzierski” i zdradził, dlaczego rozstał się ze swoją żoną. Przyznał brutalnie szczerze, że ma trudny charakter.

Co ciekawe, Kuba Wojewódzki znał żonę Grzegorza Kajdanowicza jeszcze z dawnych czasów. Mieli okazję wspólnie pracować przy teledyskach takich zespołów jak „Wilki”, „Ira”, czy „T.Love”. Gwiazdor w rozmowie z gospodarzem „Faktów” nie krył więc zdziwienia ich rozstaniem. Karolinę zapamiętał bardzo dobrze, jako dziewczynę „do rany przyłóż”.

Grzegorz Kajdanowicz szczerze o powodach rozstania z żoną. „Nie jestem najłatwiejszym człowiekiem”

Grzegorz Kajdanowicz zaprzeczył, jakoby jego związek rozpadł się z powodu nadmiaru pracy, ale po chwili wyznał znacznie więcej w rozmowie z kolegami z branży. Otwarcie przyznał, że nie jest „najłatwiejszym człowiekiem” i dużą rolę w ich relacji odegrała kwestia osobowości.

– Po tych latach [...] moje małżeństwo się rozpadło, ale nie dlatego, że ja dużo pracowałem. Oczywiście, że to nie pomagało. Kiedy dzieci były małe bardzo, dużo wyjeżdżałem, ciągle mnie nie było. Pracowałem w weekendy, w święta – powiedział prezenter.

– Natomiast bardziej jest to kwestia osobowości. [...] Nie jestem najłatwiejszym człowiekiem – dodał szczerze Kajdanowicz.

Źródło: Podcast Wojewódzki i Kędzierski