Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Niewielu wiedziało, kim jest mąż Kolendy-Zaleskiej. Zaskakujące informacje
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 18.04.2024 20:39

Niewielu wiedziało, kim jest mąż Kolendy-Zaleskiej. Zaskakujące informacje

Katarzyna Kolenda-Zalewska i Grzegorz Zalewski
fot. KAPIF

Katarzyna Kolenda-Zaleska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy w polskich mediach. Choć jej kariera rozwijała się na oczach milionów Polaków, to jej życie prywatne owiane jest tajemnicą. Popularna dziennikarka od lat związana jest z jednym mężczyzną, które poznała w Telewizji Polskiej. Kto skradł jej serce?

Kim jest mąż Katarzyny Kolendy-Zalewskiej? Poznała go podczas pracy w "Wiadomościach"

Katarzyna Kolenda-Zaleska rozpoczęła swoją karierę w mediach w Telewizji Polskiej, gdzie pracowała dla "Wiadomości". To właśnie tam spotkała przyszłego męża, Grzegorza Zaleskiego, który był montażystą w TVP. Ich relacja zaczęła się od służbowej współpracy... i pomimo starań o zachowanie profesjonalnych relacji, przerodziła się w przyjaźń, a następnie w miłość. Para ostatecznie stanęła na ślubnym kobiercu i doczekała się córki Anny.

Dziennikarka po zakończeniu współpracy z Telewizją Polską, w 2003 roku przeszła do konkurencyjnego TVN-u. Tam stała się znaczącą postacią w "Faktach" oraz kanale informacyjnym TVN24. Jej praca obejmowała przede wszystkim relacjonowanie ważnych wydarzeń politycznych, za co zdobyła wiele nagród branżowych.

Katarzyna Kolenda-Zalewska i Grzegorz Zalewski
fot. KAPIF
Katarzyna Kolenda-Zaleska wywołała burzę. Tego życzyła córce w dniu ślubu

Popularna dziennikarka dba o relacje z bliskimi pomimo natłoku obowiązków

Choć w napiętym grafiku Katarzyny Kolendy-Zalewskiej próżno szukać czasu wolnego, to zawsze znajduje ona chwilę, aby poświęcić ją rodzinie. Popularna dziennikarka regularnie spędza z córką Anną wspólne wieczory, podczas których oglądają filmy i seriale. Wielokrotnie zdarzało się, że gwiazda rezygnowała ze swoich planów, żeby spędzić czas z bliskimi - nigdy jednak nie zaniedbywała w związku z tym swoich obowiązków.

Katarzyna Kolenga-Zalewska od czasu do czasu zabiera bliskich na wakacje, a rodzinne więzi na co dzień pielęgnuje podczas wspólnych posiłków. Niemal rytuałem stały się ich kolacje, podczas których mają czas na rozmowy, dzielenie się doświadczeniami i relacjonowanie tego, co dzieje się w ich życiu.

Katarzyna Kolenda-Zalewska i Grzegos

Katarzyna Kolenda-Zaleska to nie tylko uznana dziennikarka, ale także oddana żona i matka. W zeszłym roku została ponadto teściową, gdy jej ukochana córka stanęła na ślubnym kobiercu. Faktem dziennikarka pochwaliła się w mediach społecznościowych, wywołując spore zamieszanie i zaskakując licznych fanów gwiazdy. Gwiazda “Faktów” życzyła córce szczęścia, wolności i… demokracji