Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Niezwykła historia miłości Anity Werner i Michała Kołodziejczyka. Poznali się w zaskakujący sposób
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 06.01.2023 14:18

Niezwykła historia miłości Anity Werner i Michała Kołodziejczyka. Poznali się w zaskakujący sposób

Anita Werner weźmie w 2023 r. ślub?
Instagram.com/anita_werner_official

Anita Werner i Michał Kołodziejczyk mieli wziąć ślub w 2020 r., ale nadal nie stanęli na ślubnym kobiercu. Czy dziennikarska para wkrótce powie sobie sakramentalne "tak"? Początki ich znajomości są niczym filmowy scenariusz. - Faceci bali się Anity - wyznał narzeczony prowadzącej "Faktów" TVN.

Anita Werner była zakochana już wcześniej, miłości przeszkodziła tragedia

Anita Werner to jedna z najbardziej znanych twarz stacji TVN. Niewielu jednak wie o prywatnych przebojach dziennikarki. Życie miłosne prowadzącej "Faktów" kryje dramatyczne wydarzenie.

Zanim Anita Werner związała się z dziennikarzem sportowym Michałem Kołodziejczykiem, była kochana w podróżniku Kacprze Godyckim-Ćwirko. Niestety podróżnik w kwietniu 2012 roku niespodziewanie zmarł w Afryce.

Pogodzenie się z utratą ukochanego nie było łatwe. Niemniej redakcyjny kolega Anity Werner zdecydował się poznać ją z dziennikarzem Michałem Kołodziejczykiem. - Od momentu, kiedy zobaczyłem Anitę w telewizji. Mężczyźni często mają swój ideał: Angelinę Jolie czy Brigitte Bardot. Moim ideałem kobiety zawsze była Anita Werner. Mogą to poświadczyć wszyscy moi znajomi - powiedział narzeczony prowadzącej "Faktów". Reakcja na te doniesienia nie była typowa.

Anita Werner i Michał Kołodziejczyk są zaręczeni od dwóch lat

- Kiedy ja to usłyszałam od Michała, pomyślałam: Serio?! Jaja sobie ze mnie robi. Ale znajomi rzeczywiście potwierdzili - wyznała Anita Werner. Prowadząca "Faktów" zapowiadała, że ślub odbędzie się pod koniec 2020 r. Para dziennikarzy nadal nie związała się węzłem małżeńskim.

Zaręczyny miały miejsce dwa lata temu. Ślub Anity Werner może przebić historię poznania pary. Niewiele osób bowiem wie, że dziennikarze poznawali się aż dwa razy. Co więcej, początkowo Michał Kołodziejczyk nie krył urazy wobec prowadzącej "Faktów" TVN.

- Zachowała się skandalicznie, a ponieważ duma jest cenniejsza niż cokolwiek innego, postanowiłem więcej nie wgapiać się w telewizor maślanymi oczami - stwierdził wprost narzeczony Anity Werner w rozmowie z magazynem "Viva".

Anita Werner jest kobietą, która dobrze wie, czego chce. Zdecydowała, że weźmie sprawy w swoje ręce. Na imprezie urodzinowej wspólnego znajomego Michał Kołodziejczyk rozmawiał ze wszystkimi oprócz prowadzącej "Faktów". - Ostentacyjnie mnie lekceważyłeś, pamiętając krzywdę, której ode mnie doznałeś - stwierdziła dziennikarka.

- W końcu sama podeszłam i powiedziałam: „Cześć, nazywam się Anita Werner. Jestem twoją fanką" - dodała Anita Werner. Był to początek wielkiej miłości połączonej z pasją do dziennikarstwa, sportu i podróży. Czy 2023 r. będzie rokiem, gdy Anita Werner weźmie ślub? Tego zakochana para nie ujawnia.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: viva, se.pl