Rozrywka.Goniec.pl > Anita Werner

Anita Werner

Anita Werner
22.09.2023 21:51 Anita Werner nie wytrzymała, musiała zareagować. "To przekracza już wszelkie granice"

Anita Werner postanowiła zabrać głos w sprawie afery, która od kilku dni zatacza kręgi wokół filmu “Zielona granica”, który został wyreżyserowany przez Agnieszkę Holland.  Dziennikarka zdecydowanie nie gryzła się w język. Stanowisko w tej sprawie wydała także Amerykańska Gildia Reżyserów. Produkcję tę skomentował w niepochlebny sposób także Jarosław Kaczyński.

Anita Werner w "Faktach" TVN
11.07.2023 21:07 Anita Werner pochwaliła się wspaniałymi wieściami. Ma powody do świętowania

Anita Werner bez wątpienia należy do grona największych gwiazd "Faktów" TVN i najbardziej lubianych dziennikarek w kraju. Prezenterka ma więc powody do zadowolenia, a niedawno dołączył do nich kolejny. Jak przyznała w mediach społecznościowych, dawno nie była tak wzruszona w swoim życiu. Pod postem posypały się liczne gratulacje.

Anita Werner
29.03.2023 11:11 Anita Werner skończyła 45 lat. Bardzo dba o sylwetkę, zdradziła swój sekret

Anita Werner jest już dumną 45-latką. Dziennikarka TVN opowiedziała o tym, jak dba o swoją sylwetkę i co robi, by wyglądać coraz młodziej. Dostała również wyjątkowy tort - czy idealnie oddaje to, kim jest na co dzień?

Anita Werner weźmie w 2023 r. ślub?
06.01.2023 14:18 Niezwykła historia miłości Anity Werner i Michała Kołodziejczyka. Poznali się w zaskakujący sposób

Anita Werner i Michał Kołodziejczyk mieli wziąć ślub w 2020 r., ale nadal nie stanęli na ślubnym kobiercu. Czy dziennikarska para wkrótce powie sobie sakramentalne "tak"? Początki ich znajomości są niczym filmowy scenariusz. - Faceci bali się Anity - wyznał narzeczony prowadzącej "Faktów" TVN.