Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Anita Werner skończyła 45 lat. Bardzo dba o sylwetkę, zdradziła swój sekret
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 29.03.2023 11:11

Anita Werner skończyła 45 lat. Bardzo dba o sylwetkę, zdradziła swój sekret

Anita Werner
Instagram/anita_werner_official

Anita Werner jest już dumną 45-latką. Dziennikarka TVN opowiedziała o tym, jak dba o swoją sylwetkę i co robi, by wyglądać coraz młodziej. Dostała również wyjątkowy tort - czy idealnie oddaje to, kim jest na co dzień?

Anita Werner obchodziła 45. urodziny

Anita Werner obchodziła urodziny 28 marca. Dziennikarka z tej okazji dostała przepiękny tort od ukochanego, a w pracy od kolegów otrzymała piękny bukiet kwiatów. Trudno uwierzyć, że ten czas biegnie tak szybko - gwiazda skończyła 45 lat.

- Mam już Myszowy tort i już trochę poświętowałam. A dziś mam taki miły dzień, pełen niespodzianek! - pisała na Instagramie dziennikarka, chwaląc się wypiekiem, który otrzymała od Michała Kołodziejczyka, jej wybranka pracującego w Canal+. 

Już wkrótce listonosze zapukają do drzwi milionów Polaków, niosą złe wieści. Wręczą ważne pismo

Anita Werner dba o swoją sylwetkę

Anita Werner mimo 45 lat na karku wciąż wygląda jak bogini. Niejednokrotnie pokazywała na Instagramie swoje ciało obleczone w strój kąpielowy, które idealnie podkreślało to, że dziennikarka właściwie się nie starzeje. Wszystko dzięki dużemu zaangażowaniu w aktywność fizyczną. 

- Stawiam przede wszystkim na sport, na zdrowe odżywianie i na zdrowy tryb życia. Bieganie jest moim motorem napędowym, który kilka lat temu odkryłam, ponieważ ja przez całe życie nie znosiłam biegać. W czasie epidemii okazało się, że to jest najprostszy sposób, żeby uprawiać sport, kiedy wszystkie siłownie i baseny były pozamykane. Tak się wkręciliśmy z Michałem w bieganie, że w tej chwili, jako 44-letnia kobieta mam za sobą pięć półmaratonów i biegowe wyczyny, o których parę lat temu bym nawet nie śniłam - opowiadała w rozmowie z serwisem Przemabitni.pl.

Anita Werner zdradziła swój sekret

To jednak nie wszystko - kluczem do dobrego zdrowia był zarówno sport, jak i dieta. Gwiazda zdradziła, że od pewnego czasu poczyniła spore zmiany w swoim codziennym jadłospisie. 

- Dieta jest integralnym składnikiem mojego treningu, przykładam bardzo dużą wagę do tego, co jem. I czego nie jem. Dwa lata temu przestałam jeść mięso. A od początku tego roku zrezygnowałam również z mleka, jaj serów. Całego nabiału - mówiła w 2015 roku w rozmowie z magazynem “Shape”.

Źródło: Shape, Przeambitni