Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Na jaw wyszła niepokojąca prawda o stanie zdrowia Beaty Tyszkiewicz. "Odcięła się od świata"
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 29.03.2023 11:08

Na jaw wyszła niepokojąca prawda o stanie zdrowia Beaty Tyszkiewicz. "Odcięła się od świata"

Beata Tyszkiewicz
Kapif

Jak czuje się Beata Tyszkiewicz? To pytanie wciąż zadają sobie jej najgorliwsi fani. Niestety, odpowiedź raczej nie da im powodów do radości. O stanie zdrowia słynnej aktorki zaczęły bowiem dobiegać kolejne niepokojące wieści.  

 

Beata Tyszkiewicz zniknęła z show-biznesu

Beata Tyszkiewicz  już od dłuższego czasu nie pojawia się w telewizji, radiu ani na ściankach i innych show-biznesowych imprezach. Chociaż widzowie pamiętają ją z jurorowania w "Tańcu z gwiazdami", to jeśli liczą na powrót artystki, muszą się rozczarować. Beata Tyszkiewicz podjęła ostateczną decyzję i nie zamierza już występować w blasku fleszy. 

W życiu Beaty Tyszkiewicz zamiast blichtru i wielkiego grona pochlebców teraz króluje spokój i cisza. Aktorka nie cieszy się jednak pełnią zdrowia, a jej problemy z chorobami wciąż się pogłębiają. Jak informuje portal Świat Gwiazd, Beata Tyszkiewicz "odcięła się od świata". Przy niej pozostali tylko najbliżsi. To właśnie  oni zajmują się opieką nad seniorką, która wymaga coraz więcej uwagi. 

Już wkrótce listonosze zapukają do drzwi milionów Polaków, niosą złe wieści. Wręczą ważne pismo

Córka zamieszkała z Beatą Tyszkiewicz

W związku z tym córka legendy polskiego kina Katarzyna Wajda, wystosowała do mamy propozycję wspólnego zamieszkania. Pierwszym pomysłem córki była przeprowadzka Beaty Tyszkiewicz do jej dworku w Głuchach, jednak to zostało stanowczo oprotestowane. Beata Tyszkiewicz chce mieszkać u siebie, pomimo że trudno jej utrzymać cały dom ze swojej niskiej emerytury. 

Jak wyliczają media, Beata Tyszkiewicz może liczyć na około 1500 złotych emerytury (to kwota już po waloryzacji). Pogarszające się zdrowie i ograniczenia finansowe sprawiły, że zamiast rychłej przeprowadzki, w domu Beaty Tyszkiewicz zamieszkała jej córka. 

 

Stan zdrowia Beaty Tyszkiewicz

Zebrane podczas kariery oszczędności pozwalają Beacie Tyszkiewicz samej się utrzymać. Może również liczyć na wsparcie córki, która w trosce o zdrowie matki towarzyszy jej w chorobie. Niestety, nic nie zapowiada, by stan Beaty Tyszkiewicz uległ poprawie. Po medialnej aktywności gwiazdy pozostaje tylko wspomnienie, ale nie ma wątpliwości, że w każdej sytuacji potrafiła zachować się jak prawdziwa dama, wszak jej pochodzenie, które przez lata ukrywała, do czegoś zobowiązuje.

Wielbicieli Beaty Tyszkiewicz mają jednak nadzieję, że będą mogli choć raz się z nią pożegnać. Póki co życzą jej dużo zdrowia i pogody ducha. Przyłączamy się do tych życzeń. 

 

Źródło: Świat Gwiazd