Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Sława Przybylska po wypadku. Ma już kolejne plany
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 15.05.2024 11:44

Sława Przybylska po wypadku. Ma już kolejne plany

Sława Przybylska
fot. KAPIF

Sława Przybylska, pomimo tego, że jest już sędziwego wieku, cały czas jest aktywna zawodowo. Niedawno podczas jednego z jej koncertów doszło do przykrego zdarzenia, a na miejsce została wezwana karetka. Wygląda na to, że ten wypadek nie pokrzyżował jej dalszych planów, a artystka doszła już do siebie, a nawet przygotowuje się dalszych występów.

Sława Przybylska miała wypadek na scenie

Sława Przybylska to jedna z polskich legendarnych piosenkarek. Przez lata swojej aktywności zawodowej stworzyła wiele niesamowitych utworów i choć niebawem będzie świętowała swoje 92. urodziny, cały czas występuje na scenie. Jak zdradziła w rozmowie z magazynem “Retro”, nadal utrzymuje propozycje zawodowe, co ją uszczęśliwia i daje poczucie, że jest potrzebna swoim fanom.

Niestety, 10 marca br. podczas występu, doszło do niefortunnego zdarzenia. Sława Przybylska, która uświetniła swoją obecnością galę organizowaną z okazji 25-lecia Powiatu Radzyńskiego, w pewnym momencie runęła na ziemię. Postanowiono wezwać do piosenkarki karetkę.

Sława cofała się i zahaczyła o przewody. Niestety, upadła. Rozcięła sobie kolano, uderzyła się w głowę. Chwilę potem opatrzyłem ją szybko, bo kolano krwawiło i wezwaliśmy karetkę - tłumaczył menadżer artystki, Krzysztof Rydzelewski, w rozmowie z “Faktem”.

Piotr Cyrwus wstał i chciał przerwać wywiad. Wszystko przez pytanie Marzeny Rogalskiej

Jak obecnie czuje się Sława Przybylska?

Tuż po tym niefortunnym wydarzeniu menadżer Sławy Przybylskiej postanowił zdradzić, jaki wówczas był stan jej zdrowia. Wyjaśnił, że dzień później piosenkarka udała się do szpitala, gdzie została przebadana. Okazało się, że po wypadku doznała kilku urazów: miała obitą stopę, odczuwała ból w okolicach żeber, doszło także do wylewu, w wyniku którego wokalistka miała zasinienia w okolicy łuku brwiowego.

Wygląda na to, że obecnie Sława Przybylska doszła już do siebie po upadku i coraz śmielej planuje powrót na wielką scenę. Jej menadżer, Krzysztof Rydzelewski, w rozmowie z “Faktem” wyjawił, że już niebawem wokalistka wystąpi w Opolu.

TVP się w tym roku zrehabilitowała i pani Sława wystąpi w Opolu. Zobaczymy ją na scenie w piątek 31 maja tuż po jubileuszowym koncercie Michała Bajora o godz. 22. Zaśpiewa swój wielki przebój "Gdzie są kwiaty z tamtych lat", możliwe, że przygotuje też coś na bis. Do tego odbierze też nagrodę specjalną od prezydenta miasta - wyjaśnił.

ZOBACZ TAKŻE: Baron pokazał swoją babcię. Mało kto wie, że to znana aktorka

Sława Przybylska przygotowuje się do występu w Opolu

Menadżer Sławy Przybylskiej w tej samej rozmowie przekazał, że artystka przygotuje się do występu w Opolu. Według jego słów piosenkarka oddaje się regularnym ćwiczeniom, a także planuje, co założy tego dnia na siebie.

Już przygotowuje kondycję, ćwiczy regularnie, dba o głos i nawet  zastanawia się nad uszyciem nowej kreacji. Na pewno wystąpi w swoich słynnych szpilkach na 10-centymetrowym słupku - wyjaśnił Krzysztof Rydzelewski w rozmowie z “Faktem”.