Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Piotr Cyrwus wstał i chciał przerwać wywiad. Wszystko przez pytanie Marzeny Rogalskiej
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 14.05.2024 22:56

Piotr Cyrwus wstał i chciał przerwać wywiad. Wszystko przez pytanie Marzeny Rogalskiej

Piotr Cyrwus
fot. KAPIF

Piotr Cyrwus to znany polski aktor filmowy i teatralny, który największą popularność zdobył za sprawą roli Ryszarda Lubicza w kultowym serialu "Klan". Artysta pojawił się niedawno w programie Marzeny Rogalskiej. Jedno z pytań dziennikarki sprawiło, że postanowił przerwać wywiad.

Piotr Cyrwus był gościem Marzeny Rogalskiej

Piotr Cyrwus z Marzeną Rogalską rozmawiał zarówno o swojej karierze, jak i życiu prywatnym. Choć aktor może poszczycić się udziałem w wielu produkcjach, to najbardziej znany jest z roli Ryszarda Lubicza, czyli niezapomnianego "Ryśka z Klanu". Ta postać, którą grał przez 15 lat, przyniosła mu ogromną popularność i... sprawiła, że jako aktor został nieco zaszufladkowany.

Pomimo jego wszechstronności aktorskiej i występów w takich filmach jak "Pan Tadeusz", "Lista Schindlera", czy serialach pokroju "Ranczo", czy "Na Wspólnej", to właśnie postać Ryśka z "Klanu" najprawdopodobniej na zawsze pozostanie tą najbardziej znaną. Sam Piotr Cyrwus nie kryje, że irytuje go to ciągłe kojarzenie z jedną rolą, a pytania na jej temat są dla niego niewygodne.

Rysio z "Klanu" promienieje z radości. Zewsząd płyną gratulacje

Piotr Cyrwus został zapytany o Ryśka z "Klanu"

Podczas rozmowy z Marzeną Rogalską w programie "Rogalska Show", dziennikarka postanowiła nawiązać do tej kwestii, co spowodowało nietypową reakcję aktora. Gdy padło pytanie dotyczące jego postaci z "Klanu", Piotr Cyrwus, zamiast udzielić odpowiedzi, postanowił wstać z kanapy i wyjść ze studia.

Reakcja aktora była wyjątkowo stanowcza, a sama dziennikarka musiała go zatrzymać, łapiąc za rękę. Ostatecznie aktor wrócił na kanapę i rozmowa kontynuowana, a całe zajście wydawało się bardziej żartobliwym akcentem niż poważną sytuacją.

Piotr Cyrwus pokazał dystans do siebie w rozmowie z Marzeną Rogalską

To wydarzenie pokazuje, jak mocno aktor kojarzony jest z postacią Ryśka i chociaż bardzo chce się od niej nieco odciąć, to potrafi zachować zdrowy dystans do samego siebie, co pokazał swoją humorystyczną reakcją na pytanie Rogalskiej.

W rozmowie zresztą nie zabrakło innych dowodów dosyć lekkiego podejścia aktora do swojej osoby. Podczas wywiadu aktor został zapytany przez dziennikarkę o nieznany fakt na swój temat. 

Jestem przystojny - wypalił krótko Piotr Cyrwus.

Jesteście fanami aktora?