Klan

Piotr Swend
17.09.2023 12:17 Zdobył serca widzów rolą Maćka z "Klanu". Tak dziś wygląda Piotr Swend

Piotr Swend przez lata wcielał się w rolę Maćka Lubicza w uwielbianym przez widzów serialu Klan. Aktor zmienił się nie do poznania od czasów nagrywania produkcji. Co dziś robi?

Dorota Naruszewicz
12.09.2023 21:45 Bardzo smutne informacje o mamie aktorki z "Klanu". "Powoli odchodzi w inny świat"

Dorota Naruszewicz to aktorka, którą większość widzów kojarzy z kultowego “Klanu”. W jednym z najnowszych wywiadów otworzyła się i opowiedziała o swoim trudnym rozstaniu, a także wyjawiła prawdę o stanie zdrowia jej mamy.

Agnieszka Kaczorowska
10.09.2023 12:31 Bożenki w "Klanie" coraz mniej. Agnieszka Kaczorowska wkrótce zniknie z telenoweli?

"Klan" bez postaci Bożenki to jak "Ojciec Mateusz" bez księdza Mateusza. Tak uważa wielu wiernych wielbicieli najstarszej polskiej telenoweli, w której w ostatnim czasie coraz mniej widać Agnieszkę Kaczorowską (wcielającą się we wspominaną rolę). Zaskoczenia nie ukrywa nawet sama zainteresowana. 

Monika Berełkowska i Piotr Cyrwus
31.08.2023 15:00 Piotr Cyrwus ma nieślubnego syna. Ta wiadomość zelektryzowała jego fanów

Piotr Cyrwus i jego żona Maja Berełkowska zdecydowanie cenią sobie życie prywatne. Unikają skandali, rozgłosu, nie opowiadają przesadnie mediom o swoich osobistych sprawach. Tym razem jednak nazwisko aktora powróciło na usta jego fanów. Wszystko za sprawa informacji, która ich zelektryzowała. Okazało się bowiem, że Piotr Cyrwus posiada nieślubnego syna.

Jacek Borkowski
29.08.2023 20:36 Jacek Borkowski zaręczył się. Jolantę zna od 3 miesięcy

Jacek Borkowski to aktor, który swoją popularność zdobył za sprawą roli Piotra Rafalskiego, biologicznego ojca Jasia i męża Beaty Lubicz w serialu "Klan". Słynący ze słabości do kobiet 64-letni mężczyzna ponownie wpadł w sidła miłości. Kim jest jego nowa ukochana? Okazuje się, że poznał ją w dość niecodzienny sposób.

Kazimiera Utrata
12.08.2023 11:26 Minęło 5 lat od śmierci Kazimiery Utraty. Tak wygląda jej grób. Przypomina o ogromnej tragedii

Kazimierę Utratę widzowie mogą ją pamiętać przede wszystkim z roli cioci Stasi w serialu “Klan”. Aktorka zmarła przed 5. laty, a pochowana została na Cmentarzu Bródnowskim. Grób artystki przypomina jednak o tragedii, którą przed laty przeżyła Kazimiera Utrata.

Agnieszka Kotulanka i Tomasz Stockinger
31.07.2023 17:11 Tomasz Stockinger ujawnił prawdę o Agnieszce Kotulance. Wszystko 5 lat po jej śmierci

Agnieszka Kotulanka i Tomasz Stockinger przez wiele lat pracowali na planie serialu “Klan”, który przyniósł im ogromną popularność i rozpoznawalność. Mogłoby się wydawać, że na planie tworzyli wspólnie wręcz idealny duet. Aktor postanowił opowiedzieć o ich zaskakujących pierwszych wspólnych chwilach podczas kręcenia serialu.

Anna Janik
23.07.2023 16:19 Aktorka "Klanu" i "Barw szczęścia" jest w ciąży. Gratulacje płyną ze wszystkich stron

Gwiazda “Klanu” jest w ciąży. Niebawem aktorka, która pojawiła się również w takich produkcjach, jak “Barwy szczęścia” czy “Ojciec Mateusz”, zostanie mamą. Radosną nowinę przekazała fanom za pomocą Instagrama.

Piotr Cyrwus
18.07.2023 15:34 Piotr Cyrwus podzielił się radosną wiadomością. Zdradził płeć dziecka!

Piotr Cyrwus ponownie zostanie dziadkiem, o czym opowiedział przy okazji najnowszego wywiadu. Aktor wyjawił, że ponownie doczeka się wnuka. Niedługo przybędzie czwarty chłopak – zdradził. 

Izabela Trojanowska, Kaja Paschalska i Małgorzata Ostrowska-Królikowska
28.06.2023 18:20 Kaja Paschalska wprost o traumie po pracy na planie "Klanu". Tej sceny nigdy nie zapomni

W piosence Ryszarda Rynkowskiego użytej w czołówce "Klanu" padają słowa: "Życie, życie jest nowelą, raz przyjazną, a raz wrogą". To zdanie idealnie obrazuje perypetie jednej z największych gwiazd tej nieśmiertelnej produkcji. Kaja Paschalska dorastała na planie serialu i dzięki niemu zdobyła ogólnopolską rozpoznawalność, jednak nie wszystko, co związane z "Klanem", wspomina dobrze. Celebrytka gorzko odniosła się do tego, co działo się na planie i wyznała, jaka sytuacja wywołała u niej największą traumę. 

Agnieszka Kaczorowska
20.06.2023 17:10 Agnieszka Kaczorowska o kulisach pracy w TVP. Na wiele nie może sobie pozwolić

Agnieszka Kaczorowska otworzyła się na temat pracy w TVP. Okazuje się, że gwiazda “Klanu” nie może sobie pozwolić na wszystko. Jak sama przyznała - musi pilnować pewnych rzeczy. 

Zofia Merle
04.06.2023 12:26 Zofia Merle przestała wychodzić z domu. Trudna sytuacja gwiazdy "Klanu" i filmów Barei

Zofia Merle jest jedną z najbardziej charakterystycznych aktorek starszego pokolenia, którą widzowie kojarzą nie tylko z roli pani Steni w "Klanie", ale także całej plejady filmów Stanisława Barei. Artystka przed kamerą wzbudzała sympatię, a czasami rozśmieszała do łez, jednak jej życie prywatne od dłuższego czasu jest pasmem samych nieszczęść. Na horyzoncie pojawiły się nowe niepokojące informacje. 

Aktorzy z serialu "Klan"
01.06.2023 18:43 "Klan" traci widzów. Izabela Trojanowska już zna przyszłość telenoweli

"Klan" to jeden ze sztandarowych seriali TVP, bez którego żadna ramówka nie ma racji bytu. Niestety, najstarsza polska telenowela czasy świetności ma już dawno za sobą. Serialowa Monika Ross, czyli Izabela Trojanowska, już wie, jaka przyszłość czeka sagę o rodzinie Lubiczów. Czy wielbiciele ich losów mogą spać spokojnie? Aktorka rozwiała wątpliwości.  

Agnieszka Wosińska
01.06.2023 15:55 Była gwiazda "Klanu" nagle zniknęła z ekranów. Nikt nie wiedział, że przeżyła tragedię

Agnieszka Wosińska była jedną z największych gwiazd “Klanu”. Grała w nim już od pierwszego odcinka. Widzowie pokochali ją za rolę Doroty Lubicz, lecz w pewnym momencie nieoczekiwanie zniknęła z obsady. Gwiazda w tym czasie była w ciąży. Później przyszło jej się mierzyć z jednym z najtrudniejszych doświadczeń w życiu człowieka. Spotkała ją ogromna tragedia.

Klan
30.05.2023 21:54 "Klan" zniknie z anteny TVP? "Trzeba się cieszyć z tego co jest"

„Klan” to bez wątpienia jeden z kultowych seriali produkcji Telewizji Polskiej. Losy rodziny Lubiczów od wielu lat śledzą miliony Polaków. Pojawiają się jednak coraz częściej głosy, że telenowela może zniknąć z anteny TVP. Powodem spadek oglądalności…

Jacek Borkowski
29.05.2023 22:59 Kilka lat temu Jacek Borkowski stracił żonę, teraz zdobył się na gorzkie wyznanie. "Siedzę sam"

Siedem lat temu Jacek Borkowski przeżył rodzinną tragedię. Jego ukochana żona Magdalena odeszła na raka w wieku zaledwie 42 lat. Od tej pory gwiazdor “Klanu” cierpi z powodu samotności.

Aleksandra Niżyńska, Kaja Paschalska
18.05.2023 18:19 Była gwiazdą "Klanu", ale porzuciła aktorstwo. Wiemy, czym dziś zajmuje się Aleksandra Niżyńska

Aleksandra Niżynska zdobyła popularność dzięki roli Uli, przyjaciółki Oli w “Klanie”. Nagle, w 2008 roku, porzuciła aktorstwo i zajęła się czymś całkowicie innym. Czym zajmuje się dziś była gwiazda serialu, który zaskarbił serca milionów Polaków, bacznie śledzących losy rodziny Lubiczów przez ponad 20 lat?

Agnieszka Wosińska
16.05.2023 10:14 Agnieszka Wosińska grała w "Klanie" zakonnicę. Nagle zniknęła z show-biznesu. Jak wygląda teraz?

Agnieszka Wosińska zasłynęła rolą zakonnicy w serialu “Klan”. Skromna i urocza siostra Dorota, która wiele w życiu przeszła, podbiła serca widzów. Ku ich niezadowoleniu, postanowiła rozstać się z planem kultowego serialu i spróbować swoich sił w innych produkcjach. Co dzisiaj robi i jak wygląda Agnieszka Wosińska?

świeczka
13.05.2023 20:36 Nie żyje Wincenty Grabarczyk. Aktor, który grał w "Klanie", miał 91 lat

Wincenty Grabarczyk nie żyje. Zasłużony aktor, znany w ostatnim czasie głównie ze względu na rolę w serialu “Klan”, miał 91 lat. Smutne wiadomości przekazał Teatr Kwadrat. - Dziękujemy, Wincenty, za to wszystko, co dałeś nam jako aktor i jako człowiek - czytamy w pożegnalnym poście.

Kaja Paschalska
04.05.2023 10:23 Kaja Paschalska 26 lat temu debiutowała w "Klanie". Jak potoczyły się jej losy w show-biznesie?

Kaja Paschalska, czyli serialowa Ola Lubicz z "Klanu", debiutowała w telenoweli 26 lat temu, w 1997 roku. Oprócz gry w szlagierze TVP próbowała swoich sił także na senie. Jak potoczyły się jej losy i jak teraz wygląda?

Czołówka serialu "Klan"
18.04.2023 15:29 "Klan" ostatecznie zniknie z anteny? Fani są zaniepokojeni, ważą się losy uwielbianego serialu

Produkcja serialu "Klan" może na własnej skórze przekonać się, że "życie jest nowelą, raz przyjazną, a raz wrogą". TVP może bowiem nie kontynuować prac nad najdłużej emitowaną polską telenowelą. Umowa z firmą odpowiedzialną za serial niedługo wygasa, a oglądalność drastycznie spada. Oprócz tego niektóre nowe wątki pozostawiają wiele do życzenia. Czy saga o rodzie Lubiczów po ponad 4100 odcinkach ostatecznie dobiegnie końca? 

None
07.04.2023 21:25 Syn Tomasza Stockingera zdradził, co działo się w jego rodzinnym domu. Padły mocne słowa

Syn Tomasza Stockingera udzielił wywiadu, w którym opowiedział o problemach w domu. Robert Stockinger zdobył się na szczere wyznanie na temat znanego ojca. Takiego zwierzenia nikt się nie spodziewał.

Agnieszka Kaczorowska
04.04.2023 22:45 Agnieszka Kaczorowska tuż przed Wielkanocą mówi o nieochrzczeniu dzieci. Mocne słowa

Agnieszka Kaczorowska popularność zawdzięcza roli w serialu "Klan" i krótkiej przygodzie z "Tańcem z gwiazdami". Celebrytka dokłada wszelkich starań, aby pamięć o niej nie zginęła i... regularnie wzbudza kontrowersje swoimi wypowiedziami.

None
31.03.2023 08:32 Agnieszka Kaczorowska nagle straciła pracę, jest oburzona. "Nie akceptuję tego"

Agnieszka Kaczorowska straciła pracę. Produkcja na trzy dni przed spektaklem poinformowała ją o zakończeniu współpracy. Aktorka ujawniła na Instagramie szokujące szczegóły pracy w teatrze.

None
30.03.2023 10:58 Zofia Merle przeżyła rodzinny dramat. Jak dziś żyje serialowa Stenia z "Klanu"?

Zofia Merle zdobyła dużą sympatię widzów jako serialowa Stenia z "Klanu". Choć cieszyła się ogromną popularnością, zawsze wolała trzymać się z dala od blasku fleszy. Aktorka nie miała łatwego życia, a rodzinne tragedie położyły się cieniem na jej karierze.

None
21.03.2023 11:46 Paulina Holtz występuje w "Klanie" od 26 lat. Tak przez lata zmieniła się serialowa Agnieszka Lubicz

Paulina Holtz zasłynęła jako Agnieszka Lubicz z serialu "Klan", w którą wciela się już od ponad 20 lat. Aktorka po długiej przerwie od eventów pojawiła się ostatnio na Gali Perfect SPA Awards. Bardzo się zmieniła?

Anna Powierza
13.03.2023 22:31 Anna Powierza niedawno rozstała się z wieloletnim partnerem. Teraz w jej życiu jest kobieta

Anna Powierza szerszej publiczności dała się poznać jako Czesia z "Klanu". Choć w jej karierze brak ról charakterystycznych, które mogłyby zrobić z niej gwiazdę, to aktorka cieszy się sporą rzeszą fanów. Niedawno artystka rozstała się z partnerem, a teraz zdradziła, że w jej życiu jest kobieta.

Aldona Orman i Tomasz Stockinger
24.02.2023 14:25 Gwiazda "Klanu" miała groźny wypadek. Pokazała nagranie na wózku, znamy szczegóły

Aldona Orman, znana widzom w głównej mierze z serialu "Klan" padła ofiarą poważnego wypadku podczas nagrań do nowego filmu w Albanii. W swoich mediach społecznościowych pokazała, jak przewożona jest wózkiem po lotnisku.