Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Grała Kasię Solejuk w "Ranczu", tak dziś wygląda. Wiadomo, czym zajmuje się Anna Stępień
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 20.05.2024 10:34

Grała Kasię Solejuk w "Ranczu", tak dziś wygląda. Wiadomo, czym zajmuje się Anna Stępień

Anna Stępień w "Ranczo"
fot. kadr z serialu "Ranczo", prod. TVP, vod.tvp.pl

Anna Stępień zdobyła ogromną popularność dzięki roli Kasi Solejuk w kultowym serialu "Ranczo". Debiutując na ekranie jako 9-latka, szybko zyskała sympatię widzów i stała się rozpoznawalną postacią w polskim show-biznesie. Jak dzisiaj wygląda niegdysiejsza gwiazda?

Anna Stępień zachwycała w "Ranczu" jako Kasia Solejuk

"Ranczo" było emitowane przez TVP od 2006 roku i przyciągało przed telewizory miliony Polaków. Choć stało się jednym z najpopularniejszych polskich seriali ostatnich lat, to od ostatniego klapsa na planie produkcji minęło niemal 10 lat. Wielu Polaków nadal z rozrzewnieniem wspomina losy mieszkańców Wilkowyj. Jak potoczyły się one dla aktorów, którzy wcielali się w głównych bohaterów?

Anna Stępień spędziła na planie "Rancza" aż dziesięć lat, grając jedyną córkę Kazimiery i Macieja Solejuków. Choć miała już ogromną rozpoznawalność, po zakończeniu zdjęć zdecydowała się na zupełnie inną ścieżkę zawodową. Dziecięca aktorka skupiła się na edukacji i rozwoju osobistym, co zaowocowało spektakularną metamorfozą zarówno pod względem zawodowym, jak i osobistym.

Katarzyna Żak wiele poświęciła dla roli w "Ranczu". Obawia się jednego

Anna Stępień po zakończeniu "Rancza" zrezygnowała z aktorstwa

Tuż po ukończeniu szkoły średniej Anna Stępień podjęła studia na kierunku ekonomia w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. 

Dzięki programom wymiany studenckiej miała okazję studiować również w Pradze i Bolonii, co znacznie poszerzyło jej horyzonty i umiejętności. Dwa lata temu ukończyła studia podyplomowe z analityki w Akademii Leona Koźmińskiego, a zdobyta wiedza i doświadczenie pozwoliły jej podjąć pracę w polskim oddziale jednego z największych banków w Europie.

Dziś 27-letnia Anna Stępień pracuje jako młodszy specjalista ds. zgodności, zajmując się analizą transakcji oraz kontrolą procedur wewnętrznych. Jej profesjonalizm i zaangażowanie sprawiają, że doskonale odnajduje się w nowej roli. 

Metamorfoza Anny Stępień nie ogranicza się tylko do kariery zawodowej. Z uroczej dziewczynki, której znakiem rozpoznawczym były warkoczyki, przeistoczyła się w piękną i elegancką młodą kobietę. 

Jej obecny wygląd i styl, prezentowane na profilach społecznościowych, są dowodem na to, jak bardzo się zmieniła od czasów "Rancza".

Anna Stępień
fot. Facebook: Anna Stępień

Jak dziś wygląda Anna Stępień, czyli niezapomniana Kasia Solejuk?

Choć minęło już osiem lat od zakończenia realizacji zdjęć do "Rancza", serial nadal cieszy się ogromną popularnością. Fani produkcji wywalczyli nawet jej powrót na platformę Netflix, dzięki czemu kolejne pokolenia mogą odkrywać przygody mieszkańców Wilkowyj. 

To pokazuje, jak dużą wartość miała ta produkcja i jak głęboko zakorzeniła się w sercach polskich widzów.

Choć nic nie wskazuje na to, żeby Anna Stępień miała powrócić do aktorstwa, jej obecna ścieżka zawodowa i sukcesy w sektorze bankowym pokazują, że odnalazła swoje miejsce w życiu. Jej decyzja o porzuceniu grania na rzecz nauki i kariery w finansach była równie odważna, co trafna.