Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Grała Halinę Kozioł w serialu "Ranczo". Już tak nie wygląda, przeszła wielką metamorfozę
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 17.04.2024 12:17

Grała Halinę Kozioł w serialu "Ranczo". Już tak nie wygląda, przeszła wielką metamorfozę

Violetta Arlak
kadr serialu "Ranczo"/VOD

Violetta Arlak serca widzów podbiła jako serialowa wójtowa z “Rancza”. Wówczas cechował ją głośny styl bycia i nieco kiczowate stroje, które nadawały charakteru jej postaci. Obecnie aktorka przeszła spektakularną zmianę. Jak teraz wygląda?

Widzowie pokochali Violettę Arlak jako wójtową z serialu "Ranczo"

Violetta Arlak na teatralnych deskach zadebiutowała w 1992 roku, grając w spektaklu Bogusława Schaeffera pt. “Tutam”, jednak największą rozpoznawalność zdobyła jako aktorka filmowa i serialowa. W ciągu kilkudziesięciu lat swojej scenicznej kariery stworzyła wiele znakomitych postaci, jednak ogromny rozgłos zyskała dzięki udziałowi w “Ranczo”. W serialu wcieliła się w charyzmatyczną i głośną Halinę Kozioł, o nieco przaśnym i krzykliwym stylu.

Dagmara Kaźmierska powiedziała, co sądzi o atakach Edzi. Dosadne słowa

Violetta Arlak przeszła ogromną metamorfozę

Violetta Arlak znana była nie tylko z aktorskiego talentu i charakterystycznego głosu, ale także z bujnych kształtów, które przeistoczyła w atut, często je imponując. Jak się później okazało, jej krągłości były jednak pewnym ograniczeniem związanym z angażowaniem aktorki do produkcji telewizyjnych czy kinowych. Na szczęście na scenie kompletnie nie były one istotne.

Tak bardzo chciałabym zagrać kobietę romantyczną lub femme fatale. Jest tyle odcieni kobiecości, a ja generalnie ośmieszam kobiece wdzięki. Chociaż szczerze mówiąc, teatr mnie zaspokaja - grałam zarówno Balladynę, jak i Julię, bardziej w filmach i serialach moje warunki są ograniczające. Martwi mnie to, że u nas reżyserzy nie mają takiego amerykańskiego podejścia, że z aktorem można zrobić wszystko - to tylko kwestia pomysłu - powiedziała w rozmowie z Plejadą.

Ostatecznie jednak postanowiła wypowiedzieć wojnę nadprogramowym kilogramom i dzięki zmianie trybu życia, udało się jej zgubić aż 20 kg, a po krągłej sylwetce zostały tylko wspomnienia i stare zdjęcia.

ZOBACZ TAKŻE: Poruszające sceny na pogrzebie Zofii Kucówny. Spełnili jej ostatnie życzenie

Jak obecnie wygląda Violetta Arlak?

Obecnie Violetta Arlak wygląda zupełnie inaczej. Choć w serialu “Ranczo” niemal ociekała kiczowatością, w prawdziwym życiu stawia na klasykę i stonowane kolory. Nadal jest wierna blond włosom, jednak po serialowych lokach nie ma śladu, a miejsca im ustąpiło modne cięcie sięgające tuż za brodę z delikatnie opadająca na czoło grzywką. 

Ostatnio aktorka miała okazję wziąć udział w premierze spektaklu “Łóżko pełne cudzoziemców” w Teatrze Capitol, gdzie zaprezentowała swój odświeżony wygląd. Pojawiła się wówczas w czarnej stylizacji składającej się z topu, szerokich spodni oraz rozpiętej koszuli, którą w ryzach trzymał szeroki pas. Szyję artystki zdobił hoker z czarną różą, a całość przełamała białymi sportowymi butami.

Violetta Arlak
fot. KAPIF; Violetta Arlak
Violetta Arlak
fot. KAPIF; Violetta Arlak