Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Wójtowa z ”Rancza” pokazała się publicznie. Tak teraz wygląda
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 29.02.2024 15:01

Wójtowa z ”Rancza” pokazała się publicznie. Tak teraz wygląda

Violetta Arlak
KAPiF;Wójtowa z ”Rancza” pokazała się publicznie

Violetta Arlak serca widzów podbiła rolą wójtowej w “Ranczo”. Wówczas dała się poznać jako utalentowana artystka o rubensowskich kształtach. Aktorka postanowiła jednak przejść metamorfozę. Jak teraz wygląda?

"Ranczo". Widzowie pokochali Violettę Arlak za rolę wójtowej

Violetta Arlak swój debiut na teatralnych deskach miała ponad 30 lat temu, jednak największą rozpoznawalność zyskała jako aktorka filmowa oraz serialowa. Miała okazję zagrać w wielu interesujących produkcjach, np. “Dzień świra”, “Dzień kobiet” czy “Kochaj i tańcz”, jednak największą popularność zdobyła dzięki serialowi “Ranczo”.

W produkcji wcieliła się w postać wójtowej - Haliny Kozioł i szybko zdobyła serca widzów. Postać, którą stworzyła, jest nieprzewidywalna, żywiołowa i zabawna, a przede wszystkim dynamiczna. Z roli przykładnej gospodyni domowej stała się pewną siebie kobietą.

Violetta Arlak
fot. KAPIF;Wójtowa z ”Rancza” pokazała się publicznie
Niesłychane, jak naprawdę nazywa się Violetta Arlak. Nawet najwierniejsi fani mogą się zdziwić

Violetta Arlak przeszła ogromna przemianę

Serialową wójtową cechowały krzykliwe i kolorowe stroje, charyzma i głośne zachowanie, ale również bujne kształty, ochoczo komentowane przez wójta. W pewnym momencie figura Violetty Arlak, która była jej znakiem rozpoznawczym, stała się swoistym ograniczeniem filmowym. Na szczęście scena z powodzeniem przyjmowała jej sylwetkę.

Tak bardzo chciałabym zagrać kobietę romantyczną lub femme fatale. Jest tyle odcieni kobiecości, a ja generalnie ośmieszam kobiece wdzięki. Chociaż szczerze mówiąc, teatr mnie zaspokaja - grałam zarówno Balladynę, jak i Julię, bardziej w filmach i serialach moje warunki są ograniczające. Martwi mnie to, że u nas reżyserzy nie mają takiego amerykańskiego podejścia, że z aktorem można zrobić wszystko - to tylko kwestia pomysłu - wyjaśniła w rozmowie z “Plejadą”.

Ostatecznie aktorka postanowiła zmienić coś w swoim życiu i wypowiedziała wojnę niechcianym kilogramom. Choć to starcie zapewne nie należało do najłatwiejszych, aktorce udało się schudnąć aż 20 kilogramów, a po dawnej sylwetce zostały niemal tylko wspomnienia.

Violetta Arlak
fot. KAPIF;Wójtowa z ”Rancza” pokazała się publicznie

Jak obecnie wygląda Violetta Arlak?

Violetta Arlak przeszła niesamowitą zmianę, a dzięki swojemu samozaparciu i sile, udało się jej pozbyć wielu niechcianych kilogramów. Podczas jednego z wywiadów zdradziła nawet, by nie chcąc oddać się pokusie jedzenia, ograniczyła zapraszanie gości do domu, bowiem ich wizyty łączyły się z gotowaniem, a nie chciała, by spożywanie pokarmów było głównym powodem do spotkań.

A jak obecnie wygląda artystka? Choć jej figura uległa znacznej zmianie, to jednak nadal wierna jest mocnym makijażom i blond włosom, aczkolwiek w ostatnim czasie jej fryzura nieco się zmieniła - Violetta Arlak nieco skróciła ją, a także dodała uroczą grzywkę. Poznalibyście ją?

Violetta Arlak
fot. KAPIF;Wójtowa z ”Rancza” pokazała się publicznie
Violetta Arlak
fot. KAPIF;Wójtowa z ”Rancza” pokazała się publicznie