Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Mówiło się, że mają wziąć ślub. Zakochani Violetta Arlak i Bartosz Żukowski nagle się rozstali, od plotek aż huczało
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 27.11.2023 10:42

Mówiło się, że mają wziąć ślub. Zakochani Violetta Arlak i Bartosz Żukowski nagle się rozstali, od plotek aż huczało

Violetta Arlak i Bartosz Żukowski
Violetta Alrak była w związku z Bartoszem Żukowskim/AKPA

Violetta Arlak, choć ma na swoim koncie wiele ról teatralnych, największą rozpoznawalność zdobyła dzięki roli wójtowej, czyli Haliny Kozioł, w popularnym serialu "Ranczo", w którym przez lata wcielała się w postać wójtowej, Haliny Kozioł. Popularność sprawiła, że media coraz częściej interesowały się jej życiem prywatnym. Najczęściej rozpisywano się na temat jej spektakularnej metamorfozy oraz... związku z Bartoszem Żukowskim.

Aktorzy wspólnie mieszkali w Warszawie, choć pracowali w innych miastach

Niewiele osób pamięta, że gwiazda "Rancza" i serialowy Waldek Kiepski kilkanaście lat temu stanowili parę. Ich związek był na tyle poważny, że zamieszkali wspólnie w Warszawie - choć Violetta Arlak pracowała wówczas w teatrze w Kielcach, a Bartosz Żukowski rozpoczynał pracę na planie “Świata według Kiepskich” we Wrocławiu.

Violetta Arlak i Bartosz Żukowski poznali się w 2000 roku na planie kabaretowego programu "Statek szalony". Aktorzy nie ukrywali, że wpadli sobie w oko już od pierwszego wejrzenia i nawet zauważalna różnica wieku nie stanowiła dla nich przeszkody. Przypomnijmy, że aktorka miała wówczas 32 lata, a popularny Walduś zaledwie 23 lata.

Violetta Arlak i Bartosz Żukowski
AKPA
Bartosz Żukowski rozwiódł się z żoną. Teraz pochwalił się nową ukochaną

Violetta Arlak i Bartosz Żukowski rozstali się w zgodzie. Nie ma pomiędzy nimi złej krwi

Choć oboje bardzo poważnie podchodzili do wspólnej relacji, ich związek nie przetrwał próby czasu. Choć aktorzy pielęgnowali swoje uczucie mimo dzielących ich kilometrów. Decyzja o rozstaniu była z pewnością trudna, gdyż aktorka doczekała się nawet pierścionka zaręczynowego. Do dziś nie wiadomo, co było powodem zakończenia związku, ale wszystko wskazuje na to, że zakochani rozstali się w przyjacielskich stosunkach i nie żywią do siebie urazy.

Violetta Arlak i Bartosz Żukowski ostatecznie ułożyli sobie życie u boku innych partnerów. Byli kochankowie po rozstaniu wielokrotnie mieli okazję spotkać się na planie - między innymi na planie filmu "Antyterapia" i "Jak poznać kaca". Jak zauważyły media, obyło się bez niezręcznych sytuacji, co potwierdza, że para rozstała się w dobrych relacjach. 

Violetta Arlak od dawna chroni swoje życie prywatne. Nauczył ją tego związek z Bartoszem Żukowskim?

Powody zakończenia związku Violetty Arlak i Bartosza Żukowskiego najprawdopodobniej na zawsze pozostaną tajemnicą, gdyż aktorka już dawno zadecydowała o oddzielaniu życia zawodowego od tego poza ekranem.

Niestety mamy takie czasy, że wszyscy wszystko o sobie mówią i trochę mnie to przeraża. Ale skoro to lubią, proszę bardzo. Ja coraz mniej i coraz lepiej się z tym czuję. Uważam, że widz, siedząc przed aktorem, nie powinien nic o nim wiedzieć i powinien myśleć tylko o tym, co niesie grana przez niego postać - stwierdziła kiedyś aktorka w rozmowie z portalem Plejada.pl.

Obecnie Bartosz Żukowski zajmuje się głównie prowadzeniem swojej restauracji i angażuje się w pomoc zwierzętom, aktorstwo traktując raczej jako hobby. Doczekał się także córeczki - Poli Stefanii. Violetta Arlak nadal zostaje pełnoetatową aktorką, którą możemy podziwiać w kolejnych produkcjach telewizyjnych i teatralnych.

Violetta Arlak i Bartosz Żukowski
AKPA

Źródło: Plejada.pl