Rozrywka.Goniec.pl > Świat Według Kiepskich

Świat Według Kiepskich

Violetta Arlak i Bartosz Żukowski
27.11.2023 10:42 Mówiło się, że mają wziąć ślub. Zakochani Violetta Arlak i Bartosz Żukowski nagle się rozstali, od plotek aż huczało

Violetta Arlak, choć ma na swoim koncie wiele ról teatralnych, największą rozpoznawalność zdobyła dzięki roli wójtowej, czyli Haliny Kozioł, w popularnym serialu "Ranczo", w którym przez lata wcielała się w postać wójtowej, Haliny Kozioł. Popularność sprawiła, że media coraz częściej interesowały się jej życiem prywatnym. Najczęściej rozpisywano się na temat jej spektakularnej metamorfozy oraz... związku z Bartoszem Żukowskim.

Barbara Mularczyk
21.11.2023 15:06 Mariolka z serialu "Świat według Kiepskich" od lat jest w szczęśliwym związku. Aż trudno uwierzyć, jak poznała męża

Barbara Mularczyk ogólnopolską rozpoznawalność zdobyła dzięki roli nieco krnąbrnej, acz przebojowej Mariolki w serialu "Świat według Kiepskich". Mimo popularności aktorka strzeże swojej prywatności i rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym. W przypływie szczerości zdradziła jednak, jak poznała swojego męża. Fani nie kryli zaskoczenia. To pełna zwrotów akcji historia idealnie nadająca się na filmowy scenariusz.

Andrzej Grabowski
02.11.2023 16:12 "Nieznośny". Przykre informacje na temat zachowania Andrzeja Grabowskiego na planie "Kiepskich"

Andrzej Grabowski to zdecydowanie jeden z najbardziej utalentowanych i charakterystycznych polskich aktorów. Choć na jego koncie znajduje się ogromna lista znakomitych ról, to jednak widzom przede wszystkim postać Ferdka Kiepskiego utkwiła w pamięci. Teraz artysta zdradził szczegóły z planu. Wyjawił, jakim był współpracownikiem. Z jego ust padły gorzkie słowa.

Nie do wiary, kim jest ojciec Barbary Mularczyk ze "Świata według Kiepskich"
25.10.2023 15:13 Nie do wiary, kto jest ojcem Barbary Mularczyk z "Kiepskich"! On też grał w tym serialu

Barbara Mularczyk widzom znana jest jako Mariola ze “Świata według Kiepskich”. Serial ten przyniósł jej ogromną popularność, a widzowie byli świadkami jej dorastania na ekranie. Młoda aktorka teraz wiedzie spokojne życie. Niebywałe, kim jest jej ojciec - okazuje się, że to znany aktor.

Dariusz Gnatowski
24.10.2023 08:21 Tak wygląda córka Dariusza Gnatowniego, to istna kopia taty! Czym zajmuje się Julia?

Dariusz Gnatowski to aktor, który zdecydowanie zapadł widzom w pamięć, a wszystko dzięki postaci Arnolda Boczka, którą stworzył w “Świecie według Kiepskich”. Jego przedwczesna śmierć wstrząsnęła nie tylko fanami, ale także kolegami i koleżankami z branży, a przede wszystkim najbliższymi: żoną i córką. Wiadomo, jak wygląda dorosła już pociecha Dariusza Gnatowskiego, Julia. 

Renata Pałys ze "Świata według Kiepskich" nie będzie miała grobu?!
12.10.2023 14:58 Renata Pałys ze "Świata według Kiepskich" nie będzie miała grobu?! Szokujący testament gwiazdy Polsatu

Renata Pałys z serialu "Świat według Kiepskich" zdobyła się na zaskakujące wyznanie dotyczące swojego pogrzebu. Uwielbiana przez fanów aktorka skrzętnie zaplanowała uroczystość, która zgodnie z jej życzeniem ma mieć bardzo nietypowy charakter. O czym dokładnie Renata Pałys wspomniała w testamencie?

świeczka
21.08.2023 16:08 Nie żyje aktorka znana z seriali "Pierwsza miłość" i “Świat według Kiepskich”

Grała nie tylko w filmach, ale również była cenioną śpiewaczką, która zachwycała słuchaczy swoim głosem. Wielu widzów może kojarzyć ją z roli w serialach “Pierwsza miłość” i “Świat według Kiepskich”. Felicja Jagodzińska-Langer zmarła  17 sierpnia 2023 roku. 

Bartosz Żukowski
11.08.2023 14:03 Bartosz Żukowski rozwiódł się z żoną. Teraz pochwalił się nową ukochaną

Prywatne życie Bartosza Żukowskiego było bardzo skomplikowane. Wszystko za sprawą poprzedniego małżeństwa. Byli małżonkowie mieli problem, by dojść do porozumienia, przez co w mediach co rusz był poruszany ich temat. Teraz okazuje się, że serialowy Walduś Kiepski jest szczęśliwie zakochany. Pochwalił się nawet nową partnerką.

Dariusz Gnatowski
18.07.2023 23:52 Wygląd grobu Dariusza Gnatowskiego wywołał poruszenie. Fani nie wytrzymali

Dariusza Gnatowskiego widzowie znają przede wszystkim z roli Arnolda Boczka z serialu “Świat według Kiepskich”. Przyniósł mu on niezwykłą popularność, a także sympatię widzów. Niestety aktor zmarł 20 października 2020 roku. Jego ciało spoczęło na Cmentarzu Podgórskim w Krakowie. W sieci pojawiły się zdjęcia grobu gwiazdy, niestety wywołały one ogromne zamieszanie. Wszystko za sprawą tego, jak obecnie wygląda mogiła.

Bartosz Żukowski w serialu "Świat według Kiepskich"
09.07.2023 11:22 Bartosz Żukowski wykłóca się o pieniądze z byłą żoną. Padły konkretne kwoty

Mędrcy mawiają, że od miłości do nienawiści jest tylko jeden krok. Gdy romantyczne uniesienia pójdą w niepamięć, a na horyzoncie pojawia się walka o pieniądze, gwiazdy przestają trzymać się za język, a ich lubi stają się największymi wrogami. Tak jest m.in. w przypadku znanego z serialu "Świat według Kiepskich" Bartosza Żukowskiego.  Wdał się kłótnię z ekspartnerką, gdy pojawił się temat alimentów na dziecko. Co zarzucił byłej ukochanej?

Bartosz Żukowski
14.06.2023 10:47 Bartosz Żukowski był gościem w domu posłanki. Zaskakujące, czym zajmuje się serialowy Walduś

Bartosz Żukowski znany jest przede wszystkim z serialu “Świat według Kiepskich”, gdzie wcielał się w rolę Waldusia Kiepskiego. Ostatnio został sfotografowany w domu słynnej posłanki. Zaskakujące jest to, jak teraz wygląda i czym się zajmuje.

Marzena Kipiel-Sztuka
17.05.2023 18:06 Marzena Kipiel-Sztuka skomentowała plotki o swoim zdrowiu. "Ktoś to przekręcił"

Marzena Kipiel-Sztuka postanowiła odnieść się do plotek na temat swojego stanu zdrowia. Przypomnijmy, że kilka dni temu tabloidy donosiły, że aktorka jest poważnie chora. Aktorka wyznała, że to nie pierwsze kłamstwo, jakie miała okazję przeczytać. Doniesienia znacząco wpływają na jej życie prywatne.

Marzena Kipiel-Sztuka
15.05.2023 16:37 Gwiazda „Świata według kiepskich” w dramatycznej sytuacji. Potrzebna jest operacja

Marzena Kipiel-Sztuka to obok Andrzeja Grabowskiego najbardziej znana postać z kultowego już serialu Polsatu – „Świat według kiepskich”. Aktorka już na początku pandemii narzekała na swoją trudną sytuację finansową, oraz samotność. Teraz serialowa Halinka ujawnia, że nie stać ją na operację, bez której może wylądować na wózku inwalidzkim. Potrzebuje jednak nie tylko pomocy finansowej…

Marzena Kipiel-Sztuka
02.05.2023 14:19 Marzena Kipiel-Sztuka przeżyła wiele tragedii. Aktorka pochowała czterech partnerów

Marzena Kipiel-Sztuka jako serialowa postać ze "Świata według Kiepskich" jest kojarzona przez niemal wszystkich Polaków, jednak mało kto wie, że jej życie prywatne nie było pasmem sukcesów. Chociaż los nie szczędził jej miłosnych przeżyć, każde z nich kończyło się tragicznie. Dramatyczne wydarzenia sprawiły, że przez wielu była nazywana "czarną wdową". Marzena Kipiel-Sztuka szczerze o tym opowiedziała. 

Bohdan Smoleń
18.04.2023 17:47 Potrafił rozbawić Polaków do łez. Po latach zdradził prawdę o rodzinnej tragedii. "Ja musiałem to odkryć, pozbierać ciało"

Bohdan Smoleń przez lata bawił Polaków w kabarecie TEY. Telewidzowie znają go również z roli listonosza Edzia z serialu “Świat według Kiepskich”. I choć ten uwielbiany aktor i satyryk miał wyjątkowy dar do rozbawiania ludzi, nie wszyscy fani wiedzą, że prywatne życie artysty nie było usłane różami. Bohdan Smoleń w przeciągu kilkunastu miesięcy stracił ukochanego syna oraz żonę. Po tych tragediach na długo zniknął z życia publicznego.

Świat według Kiepskich Paździoch Boczek
21.03.2023 12:53 Pażdzioch i Boczek "ożywieni" w specjalnym odcinku "Świata według Kiepskich". Fani zachwyceni

Ekipa "Świata według Kiepskich" wypuściła specjalny odcinek, w którym jak gdyby nigdy nic pojawili się zmarli aktorzy - Dariusz Gnatowski odgrywający Arnolda Boczka i Ryszard Kotys jako Marian Paździoch. Było to możliwe dzięki najnowszej technice i… zgodzie rodzin obu aktorów. Oto szczegóły przedsięwzięcia.   

Marzena Kipiel-Sztuka
18.03.2023 16:18 Marzena Kipiel-Sztuka przeszła przez piekło. Każda jej miłość kończyła się na cmentarzu

Marzena Kipiel-Sztuka to aktorka kojarzona niemal wyłącznie z komediową kreacją Halinki w serialu "Świat według Kiepskich". Artystka na ekranie umiała rozśmieszyć do łez, jednak łzy w jej życiu prywatnym towarzyszyły nie tyle radościom, ile smutnym wydarzeniom. Los jej nie oszczędzał, więc takich momentów nie brakowało. Marzena Kipiel-Sztuka wreszcie postanowiła otwarcie i bez niedomówień o nich opowiedzieć. Mało kto wiedział, co przeżyła. 

None
17.03.2023 12:10 Wyciekło nowe zdjęcie "Babki Kiepskiej" z młodości. Krystyna Feldman była prawdziwą pięknością

Krystyna Feldman zasłynęła rolą Rozalii Kiepskiej w bijącym rekordy popularności sitcomie "Świat według Kiepskich". Oto jak słynna "Babka Kiepska" wyglądała w młodości. 

Świat według Kiepskich
10.03.2023 21:37 Aktorka "Kiepskich" nieprzytomna trafiła do Skolimowa. Lekarze nie dawali jej żadnych szans

Marlena Milwiw ma już 92 lata i na co dzień mieszka w Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie. Trafiła tam w okropnym stanie, była całkowicie nieprzytomna. Polacy pamiętają ją głównie z roli w serialu “Świat według Kiepskich”. Prywatnie jest babcią polskiego gwiazdora. 

Bartosz Żukowski
06.03.2023 10:50 Bartosz Żukowski opowiedział o tym, czym obecnie się zajmuje. Mało kto o tym wiedział

Bartosz Żukowski popularność zdobył dzięki roli Waldka Kiepskiego, czyli wesołego, choć niezbyt lotnego, syna głównego bohatera kultowego sitcomu "Świat według Kiepskich". W najnowszym wywiadzie aktor zdradził, jak aktualnie wygląda jego życie. Mało kto wie, czym gwiazdor zajmuje się w wolnym czasie.

Krystyna Feldman
01.03.2023 13:56 Krystyna Feldman była niezwykle piękną kobietą. Zdjęcie z młodości zachwycają

Krystyna Feldman przez wielu widzów kojarzona jest głównie z rolą Babki Kiepskiej ze "Świata według Kiepskich". Na swoim koncie ma jednak mnóstwo innych, wybitnych ról. Prywatnie, gwiazda nigdy nie założyła rodziny. W związku romantycznym była tylko raz. 

Bartosz Żukowski zwrócił się z apelem do fanów. To tym teraz zajmuje się Walduś Kiepski?
10.02.2023 22:18 Bartosz Żukowski zwrócił się z apelem do fanów. Zaskakujące, czym się teraz zajmuje

Bartosz Żukowski, nie zrobił zawrotnej kariery i jego rola Waldusia w serialu "Świat według Kiepskich" okazała się największym i jedynym sukcesem. Choć zna go cała Polska, to niestety został zaszufladkowany przez postać, w którą wcielał się latami. Czym teraz zajmuje się znany aktor?

Ryszard Kotys przed śmiercią zmagał się z ogromnymi problemami, nie ukrywał, że jest przerażony
30.01.2023 13:18 Ryszard Kotys zmagał się z chorobą, otwarcie o tym mówił. "Czuję potworny strach"

Ryszard Kotys przed śmiercią nie ukrywał, że jest przerażony tym, co się z nim dzieje. Uwielbiany aktor, któremu największą rozpoznawalność zagwarantowała rola Marana Paździocha w "Świecie według Kiepskich", nie poznawał sam siebie. - Czuję potworny strach - wyznawał zdruzgotany.

ryszard kotys
28.01.2023 06:00 Ryszard Kotys w młodości zachwycał "mocną, brutalną i męską twarzą". Wróżono mu wielką karierę. Jak wtedy wyglądał?

Ryszard Kotys to artysta, którego nie trzeba nikomu przedstawiać. W "Świecie według Kiepskich" wcielał się w sparszywiałego i niezbyt szlachetnego Mariana Pażdziocha, dzięki czemu wzbił się na wyżyny popularności. Nie można jednak powiedzieć, że był aktorem jednej roli. Już za młodu wróżono mu wielką karierę, którą rozpoczął w latach 50. Zaskakujące, jak wtedy wyglądał.

krystyna feldman
24.01.2023 13:08 Krystyna Feldman miała życie przeplatane sukcesami i porażkami. Najbardziej cierpiała z miłości

Krystyna Feldman nie zawsze mogła liczyć na pomyślność losu. Jej życie było pełne wyzwań, którym w trakcie ponad 90 lat dzielnie podołała. Nie tylko o aktorstwo, ale także o miłość musiała walczyć wbrew rodzinie. 24 stycznia 2023 r. przypada 16. rocznica śmierci aktorki, która na stałe wpisała się do polskiej kinematografii.

barbara mularczyk świat według kiepskich
13.01.2023 13:41 "Świat według Kiepskich". Barbara Mularczyk nie pojawiła się w finałowym odcinku. Miała ważny powód

"Świat według Kiepskich". Barbara Mularczyk nie pojawiła się w ostatnim odcinku serialu. Wyjawiła, dlaczego zrezygnowała z produkcji. Powód wydaje się jasny i zrozumiały - każdy postąpiłby na jej miejscu tak samo.

Renata Pałys zaskoczyła wszystkich. Aktorka zaplanowała swój pogrzeb i miejsce pochówku. Oba nielegalne
27.12.2022 15:04 Renata Pałys już zaplanowała swój pogrzeb i miejsce pochówku. To w Polsce jest nielegalne

Renata Pałys popularność zdobyła dzięki roli Heleny Paździoch w serialu "Świat według Kiepskich". Niestety wszystko w pewnym momencie się kończy i produkcja popularnego serialu została wstrzymana ze względu na śmierć aktorów grających jedne z głównych rol. Czy to właśnie śmierć kolegów z planu sprawiła, że aktorka zaczęła myśleć o swoim odejściu?

"Świat według Kiepskich". Renata Pałys po latach opowiedziała, co działo się na planie. Artyści zbuntowali się przeciwko reżyserowi
22.12.2022 18:59 "Świat według Kiepskich". Renata Pałys padła ofiarą oszustów. Zdradziła, jak potraktowała ją policja

"Świat według Kiepskich" to jeden z najpopularniejszych seriali w Polsce, który niestety, z racji śmierci Dariusza Gnatowskiego i Ryszarda Kotysa, niedawno przeszedł do historii. Twórcy uznali, że nie ma sensu kontynuowania produkcji, gdy brakuje głównych postaci. Renata Pałys, czyli serialowa Helena Paździoch niedawno padła ofiarą paskudnych pomówień. Aktorka zdradziła, że nie mogła liczyć na pomoc policji, gdyż na komisariacie potraktowano ją skandalicznie.

  • 1
  • 2