Rozrywka.Goniec.pl > Świat Według Kiepskich

Świat Według Kiepskich

Marzena Kipiel-Sztuka
14.07.2024 12:22 Tak dziś wygląda grób Marzeny Kipiel-Sztuki. Widok chwyta za serce

Marzena Kipiel-Sztuka zmarła już ponad miesiąc temu, ale pamięć o jej odejściu jest ciągle obecna wśród fanów jej twórczości. Była genialną aktorką i dobrym człowiekiem, tak mówili ci, którzy mieli dane ją poznać. Na pogrzeb przyszły tłumy, a to, co się teraz dzieje na jej grobie, po prostu chwyta za serce.

Marzena Kipiel-Sztuka
02.07.2024 19:57 Wiadomo, kto zajmie się grobem Kipiel-Sztuki. Przyjaciółka zabrała głos

Marzena Kipiel-Sztuka, znana przede wszystkim z roli Halinki Kiepskiej w popularnym sitcomie "Świat według Kiepskich", odeszła 9 czerwca 2023 roku w wieku 58 lat. Jej ciało spoczęło na cmentarzu w rodzinnej Legnicy. Przyjaciółka aktorki, Renata Pałys, zdradziła, kto będzie się nim zajmował.

Marzena Kipiel-Sztuka
02.07.2024 14:14 Dyrektorka hospicjum o ostatnich chwilach Marzeny Kipiel-Sztuki. Jej słowa chwytają za serce

Marzena Kipiel-Sztuka ostatnie tygodnie swojego życia spędziła w hospicjum. Tam udało jej się nawiązać wyjątkową relację z dyrektorką placówki. Teraz Renata Wierzbicka postanowiła opowiedzieć o ostatnich chwilach Halinki z “Kiepskich”. Jej wyznanie może chwytać za serce.

Marzena Kipiel-Sztuka
28.06.2024 12:09 Marzena Kipiel-Sztuka miała przed śmiercią jedno marzenie. Oto, czego pragnęła

Marzena Kipiel-Sztuka zmarła 9 czerwca, a kilka dni później spoczęła na Cmentarzu Komunalnym w Legnicy. Aktorka przed śmiercią przebywała w wałbrzyskim hospicjum, gdzie wyznała swoje marzenie. Miała wielkie serce.

Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka
15.06.2024 17:47 Andrzej Grabowski nie przyszedł na pogrzeb Kipiel-Sztuki. Zaskoczył wyznaniem

Andrzej Grabowski to jeden z aktorów, którzy swoją pozytywną aparycją i wyjątkowym poczuciem humoru zaskarbili sympatię widzów. Ferdek z serialu “Świat według Kiepskich” przechodzi jednak trudny okres. W ostatnim czasie pożegnał kilku kolegów z branży, w tym serialową żonę - Marzenę Kipiel-Sztukę. W jednym z ostatnich wywiadów postanowił szczerze opowiedzieć o swojej przyszłości.

Marzena Kipiel-Sztuka
11.06.2024 08:09 Kipiel-Sztuka podjęła ważną decyzję ws. swojego psa. Renata Pałys ujawniła nowe fakty

W niedzielę 9 czerwca media obiegła smutna informacja dotycząca śmierci Marzeny Kipiel-Sztuki. Aktorka zmarła w wieku 58 lat, po walce z trudną chorobą. Gwiazda “Świata według Kiepskich” była posiadaczką uroczego czworonoga o imieniu Gienek. Jej koleżanka z planu, Renata Pałys, zdradziła, co się stało z psem po śmierci jego właścicielki.

Marzena Kipiel-Sztuka
10.06.2024 19:54 Tak wyglądały ostatnie chwile Marzeny Kipiel-Sztuki. Wielu nie miało pojęcia

Marzena Kipiel-Sztuka, aktorka znana głównie z roli Halinki Kiepskiej w kultowym serialu "Świat według Kiepskich", zmarła nagle 9 czerwca 2024 roku w wieku 58 lat. O jej śmierci poinformowała media Renata Pałys, koleżanka z planu, która wcielała się w postać Heleny Paździoch. Okazuje się, że ostatnie chwile życia gwiazdy były wyjątkowo ciężkie - spędziła je w hospicjum.

Marzena Kipiel-Sztuka
10.06.2024 17:14 Tak będzie wyglądał pogrzeb Marzeny Kipiel-Sztuki. Przed śmiercią miała dwa życzenia

W niedzielę media obiegła smutna wiadomość o śmierci aktorki z kultowego serialu ”Świat według Kiepskich”. Marzena Kipiel-Sztuka odeszła w wieku 58 lat po walce z ciężką chorobą. Jej koleżanka z planu, Renata Pałys, przekazała informację na temat pogrzebu serialowej Halinki. Aktorka miała przed śmiercią tylko dwie prośby.

Marzena Kipiel-Sztuka
10.06.2024 13:35 Zaskakujące doniesienia na temat pogrzebu Marzeny Kipiel-Sztuki

Marzena Kipiel-Sztuka odeszła w wieku 58 lat. Nie są jeszcze znane szczegóły pogrzebu, ale Renata Pałys zdradziła, że aktorka zostanie pochowana w Legnicy. Zaskakujące, kto zorganizuje pogrzeb.

Marzena Kipiel-Sztuka i Andrzej Grabowski
10.06.2024 13:07 Andrzej Grabowski zdobył się na szczere wyznanie. Tak wyglądała praca z Halinką z "Kiepskich"

Informacja o śmierci Marzeny Kipiel-Sztuki pojawiła się w mediach w niedzielę 9 czerwca i poruszyła wiele osób związanych z branżą artystyczną. Jej koledzy i koleżanki ubolewają nad odejściem znanej artystki. W poruszających słowach wspomniał ją również Andrzej Grabowski, który przez ponad 20 lat wcielał się w rolę serialowego męża Marzeny Kipiel-Sztuki.

Marzena Kipiel-Sztuka i Bartosz Żukowski
10.06.2024 09:11 Serialowy Walduś wspomina Marzenę Kipiel-Sztukę. Zmarła w jego urodziny

Marzena Kipiel-Sztuka nie żyje. Jej przedwczesna śmierć wywołała ogromne poruszenie wśród osób, z którymi przez ostatnie lata miała okazję pracować. Pośród nich znalazł się Bartosz Żukowski, wcielający się w postać jej serialowego syna. Aktor nie ukrywa swojego smutku, a z jego ust padły poruszające słowa. Aktorka zmarła w jego urodziny.

Marzena Kipiel-Sztuka
10.06.2024 08:55 Fani Halinki z "Kiepskich" tego nie wiedzieli. Tak Marzena Kipiel-Sztuka dostała tę rolę

Marzena Kipiel-Sztuka zmarła w wieku 58 lat. Aktorka znana głównie z roli Halinki Kiepskiej w kultowym “Świecie według Kiepskich” początkowo myślała o zupełnie innej ścieżce kariery. Zaskakujące, gdzie chciała grać.

Marzena Kipiel-Sztuka i Krzysztof Ibisz
10.06.2024 08:29 Wzruszające słowa Krzysztofa Ibisza. Wspomniał Marzenę Kipiel-Sztukę

Informacja o śmierci Marzeny Kipiel-Sztuki była ogromnym zaskoczeniem dla fanów aktorki oraz jej kolegów i koleżanek z branży. Krzysztof Ibisz, który miał okazję niejednokrotnie spotkać zawodowo zmarłą artystkę, postanowił zdradzić, jak ją zapamiętał.

Marzena Kipiel-Sztuka i Renata Pałys
10.06.2024 07:45 Renata Pałys ujawniła jak umarła Marzena Kipiel-Sztuka. "To nie była nagła śmierć"

Nie żyje Marzena Kipiel-Sztuka. Informację o śmierci aktorki przekazała Renata Pałys, widzom znana przede wszystkim z roli “Paździochowej”. Zdradziła szczegóły dotyczące stanu zdrowia swojej koleżanki z planu. Okazuje się, że od dłuższego czasu zmagała się ona z poważną chorobą.

Marzena Kipiel-Sztuka i Joanna Kurowska
09.06.2024 18:45 To działo się z Marzeną Kipiel-Sztuką przed śmiercią. Gwiazda "Świata według Kiepskich" ujawnia

Śmierć Marzeny Kipiel-Sztuki była ogromnym zaskoczeniem, nie tylko dla jej fanów, ale przede wszystkim dla osób, z którymi przyjaźniła się i z którymi miała okazję współpracować. Jej odejściem również wyraźnie zasmucona jest Joanna Kurowska. Aktorka wspomina zmarłą koleżankę. Padły poruszające słowa.

Marzena Kipiel-Sztuka
09.06.2024 17:40 Marzena Kipiel-Sztuka przeżyła dramat na planie "Świata według Kiepskich". Fani nie mieli pojęcia

Choć Marzena Kipiel-Sztuka przez ponad dwie dekady bawiła widzów rolą Halinki, jej życie nie zawsze było takie radosne i pełne uśmiechów. Aktorka wielokrotnie zmagała się z problemami i osobistymi dramatami. Po rozwodzie z mężem na nowo układała sobie życie, które brutalnie przerwała śmierć jej partnera. Doszło do niej na planie “Świata według Kiepskich”, z którym obydwoje byli związani zawodowo.

Marzena Kipiel-Sztuka i Renata Pałys
09.06.2024 16:36 "Paździochowa" ujawniła przyczynę śmierci Marzeny Kipiel-Sztuki. Druzgocące wyznanie

Marzena Kipiel-Sztuka nie żyje. Aktorka, która znakomicie wcieliła się w rolę serialowej Halinki Kiepskiej zmarła w niedzielę 9 czerwca. Informację tę przekazała jej koleżanka z planu, Renata Pałdys, widzom znana jako "Paździochowa". Jakiś czas temu zdradziła, z czym zmagała się artystka.

Marzena Kipiel-Sztuka i Andrzej Grabowski
09.06.2024 15:48 Marzena Kipiel-Sztuka przeżyła piekło. Andrzej Grabowski zrobił dla niej niewiarygodną rzecz

Nie żyje Marzena Kipiel-Sztuka znana z roli Halinki w “Świecie według Kiepskich”. Jakiś czas temu media informowały, że aktorka zmagała się z problemami finansowymi. W tym trudnym czasie mogła liczyć na pomoc Andrzeja Grabowskiego.

Marzena Kipiel-Sztuka, Andrzej Grabowski, Barbara Mularczyk, Renata Pałys, Anna Ilczuk
09.06.2024 14:58 Produkcja "Kiepskich" pożegnała Marzenę Kipiel-Sztukę. Tych słów fani nie zapomną

Wiadomość o śmierci Marzeny Kipiel-Sztuki w ekspresowym tempem rozniosła się po sieci. Fani aktorki oraz jej bliscy i przyjaciele publikują wpisy, w których żegnają zmarłą artystkę. Wśród nich pojawił się post od ekipy produkcyjne serialu “Świat według Kiepskich”. Koledzy i koleżanki z planu wyrazili smutek z powodu jej odejścia.

Marzena Kipiel-Sztuka
09.06.2024 13:32 Ostatni wywiad Marzeny Kipiel-Sztuki. "Wiem, że nie mogę się poddać"

Nie żyje Marzena Kipiel-Sztuka, odtwórczyni roli Halinki w kultowym serialu ”Świat według Kiepskich”. Aktorka odeszła po walce z chorobą, tuż przed śmiercią nie udzielała się w mediach. W swoich ostatnim wywiadzie dementowała plotki na swój temat i opowiadała o życiu po zakończeniu pracy na planie.

Marzena Kipiel-Sztuka
09.06.2024 13:16 Marzena Kipiel-Sztuka pochowała czterech partnerów. "Nie dożyli do pięćdziesiątki"

Nie żyje Marzena Kipiel-Sztuka znana z roli Halinki w serialu “Świat według Kiepskich”. Informacja o śmierci aktorki wstrząsnęła wszystkimi fanami serialu. Nie wszyscy jednak wiedzą, że zmagała ona się z wieloma problemami w życiu prywatnym. Aktora pochowała czterech swoich partnerów i chorowała na ciężką chorobę.

"Świat według Kiepskich"
09.06.2024 12:47 Nie tylko Halinka. Nie żyje już ponad 80 aktorów "Świata według Kiepskich"

W niedzielę 9 czerwca 2024 roku Polskę obiegła smutna wiadomość o śmierci Marzeny Kipiel-Sztuki, znanej przede wszystkim z roli Halinki Kiepskiej w kultowym serialu "Świat według Kiepskich". Ta informacja pogrążyła w żałobie nie tylko fanów serialu, ale i szerokie grono wielbicieli polskiej kinematografii i telewizji. Sztuka, która zmarła w wieku 58 lat po długiej walce z chorobą, była jednym z filarów "Kiepskich", a jej postać na zawsze pozostanie w pamięci widzów.

Marzena Kipiel-Sztuka
09.06.2024 12:39 Halinka z "Kiepskich" żyła w cieniu ogromnej tragedii. "Umarł na moich oczach"

Nie żyje Marzena Kipiel-Sztuka, aktorka znana z roli Halinki w serialu ”Świat według Kiepskich”. Smutną informację przekazała jej koleżanka z planu. Niestety, życie mocno ją doświadczyło. W rozmowie z mediami wyjawiła, że musiała zmierzyć się ze śmiercią najbliższych jej osób. Jeden z partnerów umarł na jej oczach, a do tego na planie.

Marzena Kipiel-Sztuka
09.06.2024 12:00 Nie żyje Halinka z "Kiepskich". Marzena Kipiel-Sztuka miała zaledwie 58 lat

Nie żyje Marzena Kipiel-Sztuka. Informacja o śmierci Halinki ze “Świata według Kiepskich” pojawiła się w niedzielę przed południem. Aktorka miała 58 lat.

Małgorzata Pieńkowska i Bartosz Żukowski KAPIF
04.05.2024 15:29 Łączy ich bliska relacja, a dzieli 10 lat. Żukowski skomentował znajomość z Pieńkowską

Jakiś czas temu media donosiły, że Małgorzata Pieńkowska oraz Bartosz Żukowski spędzili razem czas. To spotkanie wywołało wiele pogłosek dotyczących łączącej ich relacji. Aktor ostatecznie postanowił zabrać głos, tłumacząc jednocześnie, dlaczego lubią to robić. Nie ma tu mowy o romantyzmie.

  Barbara Mularczyk
06.04.2024 08:29 Mariolka ze "Świata według Kiepskich" już tak nie wygląda. Aktorka unika show-biznesu

Barbara Mularczyk-Potocka 25 lat temu zadebiutowała w roli Mariolki w serialu "Świat według Kiepskich". Miała wówczas 15 lat. Dziś 40-letnia już aktorka wiedzie spokojne życie z dala od świata show-biznesu. Jak wygląda?

Henryk Gołębiewski
05.04.2024 21:24 Henryk Gołębiewski zdradził wysokość swojej emerytury. Duże zaskoczenie

Henryk Gołębiewski swoją aktorską przygodę rozpoczął jeszcze jako dziecko. Choć wróżono mu ogromną karierę, zniknął z ekranów na blisko 20 lat. Gdy powrócił, szybko rozbudował swoje artystyczne portfolio. Mimo że cieszy się dużą popularnością, to jednak nie może poszczycić się wysoką emeryturą.

Lech Dyblik
29.02.2024 14:58 Niewiele brakowało, a nie byłoby go wśród nas. Losy Lecha Dyblika

Lech Dyblik na swoim koncie ma wiele produkcji, jednak zwykle wcielał się w postacie drugoplanowe i jednocześnie charakterystyczne - w dużej mierze były to role osób nadużywających alkohol. Okazuje się, że aktor sam mierzył się z nałogiem, a droga do wyjścia z niego była niezwykle kręta.