Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Była partnerka Kevina Mgleja odpowiedziała Roksanie Węgiel. Poszło o alimenty
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 17.04.2024 08:33

Była partnerka Kevina Mgleja odpowiedziała Roksanie Węgiel. Poszło o alimenty

Roksana Węgiel i Malwina Dubowska
fot. KAPIF/Instagram @maldubowska

Jakiś czas temu ukochany Roksany Węgiel został oskarżony przez jedną z internautek, że rzekomo nie płaci alimentów na swojego syna. Wokalistka stanęła w obronie mężczyzny, twierdząc, że ten wywiązuje się z obowiązku alimentacyjnego. Głos w tej sprawie postanowiła zabrać była partnerka Kevina Mgleja, a zarazem matka jego dziecka.

Związek Roksany węgiel i Kevina Mgleja w ogniu krytyki

Od momentu, w którym Roksana Węgiel wyjawiła, że związana jest z Kevinem Mglejem, nie milkną echa dotyczące ich relacji. Wielu internautów nie było zachwyconych po usłyszeniu tej informacji, twierdząc, że mężczyzna nie jest odpowiednim partnerem dla młodej wokalistki. Swoje wypowiedzi argumentowali faktem, że wybranek piosenkarki jest starszy od niej o 8 lat, a także posiada dziecko z poprzedniego związku. 

Roksana Węgiel wydawała się niewzruszona niepochlebnymi opiniami dotyczącej tej relacji i coraz śmielej zaczęła planować przyszłość z Kevinem Mglejem. Przed rokiem pochwaliła się zaręczynami, a od niedawna krążą pogłoski o rzekomym ślubie wokalistki z ukochanym.

Była sekretarka Harry'ego i Meghan ujawniła zaskakujące fakty. Nie będą zadowoleni

Roksana Węgiel wypowiedziała się na temat alimentów

Kevin Mglej przed kilkoma laty związany był z Malwiną Dubowską. Doczekali się narodzin syna, jednak ich relacja nie przetrwała i postanowili się rozstać. Roksana Węgiel podczas wywiadu udzielonego dla Plejady zdradziła, że chce być dla chłopca najlepszą ciocią, zdając sobie jednocześnie sprawę, że dziecko potrzebuje ogromu wsparcia.

Wokalistka podczas niedawnej rozmowy z Pudelkiem opowiedziała o swoim ukochanym. Zdradziła, że mężczyzna odsunął się od medialnego życia, skupiając się na własnych biznesach. Wypowiedź ta zaintrygowała jedną z internautek, która postanowiła zarzucić Kevinowi Mglejowi, że ten rzekomo nie wywiązywał się z obowiązku alimentacyjnego.

Kevin ma swoje biznesy, ale na dziecko nie alimentów nie płacił - napisała.

Roksana Węgiel postanowiła odpowiedzieć na te zarzuty, jednocześnie broniąc swojego ukochanego. Odpowiedziała internautce krótko, zapewniając jednocześnie, że Kevin Mglej łoży na utrzymanie 4-latka.

Płaci i to sporo - wyjaśniła piosenkarka.

ZOBACZ TAKŻE: Nie żyje znany polski dziennikarz. Właśnie przekazano tragiczne wieści

Była partnerka Kevina Mgleja reaguje na słowa Roksany Węgiel

Wypowiedź Roksany Węgiel wywołała lawinę komentarzy i spekulacji. Do jej słów postanowiła się odnieść była partnerka Kevina Mgleja, która jest również matką rzeczonego dziecka. We wtorek wieczorem aktorka wrzuciła na swojego Instagrama nagranie, w którym postanowiła wyjaśnić tę sytuację, odnosząc się jednocześnie do młodej wokalistki.

Słuchajcie, doszły mnie słuchy, że opływam w luksusach, że dostaję, nie wiadomo jakie przelewy, a jednak rzeczywistość jest inna. I bardzo proszę, żeby ktoś, kto nie ma pojęcia o mnie, ani o samotnym wychowywaniu dziecka, nie wypowiadał się na ten temat. Bo po pierwsze jest to nietaktowne, a po drugie porusza moje osobiste tematy. Ale jeśli chce się zapoznać i dowiedzieć, jak to wygląda, to zapraszam, bo chyba pora się poznać - powiedziała Malwina Dubowska.