Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Choroba księżnej Kate przerosła księcia Williama? "Jest w głębokim szoku"
Irmina Jach
Irmina Jach 16.04.2024 17:57

Choroba księżnej Kate przerosła księcia Williama? "Jest w głębokim szoku"

Książę William księżna Kate
Fot. OLI SCARFF/AFP/East News Instagram @princeandprincessofwales

Księżna Kate tuż przed Wielkanocą ogłosiła, że choruje na nowotwór i jest na wczesnym etapie leczenia. Deklarowała jednocześnie, że może liczyć na wsparcie księcia Williama. Według informatorów syn Karola III nie radzi sobie dobrze z tą sytuacją.

Księżna Kate choruje na nowotwór

Tuż po Bożym Narodzeniu księżna Kate trafiła do szpitala, gdzie przeszła planową operację jamy brzusznej. Pałac Kensington poinformował wówczas, że przyszła królowa wróci do pełnienia publicznych obowiązków przed Wielkanocą. Tak się nie stało. Wkrótce na oficjalnych profilach pary książęcej pojawiło się dramatyczne oświadczenie.

W styczniu przeszłam operację i wówczas mój stan nie był związany z nowotworem. Operacja przebiegła pomyślnie, ale badania po operacji wykazały obecność nowotworu — mówiła księżna Kate w nagraniu opublikowanym na Instagramie.

Marcin Hakiel nie wytrzymał, przerwał milczenie. Chodzi o Dagmarę Kaźmierską

Księżna Kate może liczyć na wsparcie księcia Williama?

Księżna Kate poinformowała, że lekarze zalecili jej prewencyjną chemioterapię, ale każdego dnia czuje się silniejsza. Deklarowała również, że każdego dnia może liczyć na wsparcie księcia Williama

To, że mam u boku Wiliama, jest niesamowitym wsparciem i otuchą, podobnie jak miłość, wsparcie i życzliwość okazywane przez tak wielu z was. To wiele dla nas znaczy — usłyszeliśmy.

ZOBACZ TAKŻE: Kolejna afera w "Tańcu z gwiazdami". Anita Sokołowska musiała się odgryźć

Książę William nie radzi sobie z chorobą Kate?

Książę William ma dokładać wszelkich starań, by być wsparciem dla żony w tej trudnej sytuacji. Syn Karola III, jeszcze przed ogłoszeniem światu choroby księżnej Kate, musiał ukrywać swoje emocje, uczestnicząc w wydarzeniach publicznych. Przyszły następca tronu wcześnie stracił matkę — niewątpliwie więc obawia się nie tylko o Kate, ale także o trójkę pociech.

William jest w głębokim szoku z tego powodu. Wciąż próbuje sobie poradzić ze złością i bólem, które odczuwa z powodu bezwzględnej natury raka. To uruchomiło jego poprzedni traumatyczny epizod, kiedy zmarła jego mama — donosi informator portalu "New Idea".