Rozrywka.Goniec.pl > Księżna Diana

Księżna Diana

Księżna Diana
31.08.2023 15:27 Księżna Diana po ślubie zagroziła, że odbierze sobie życie

Księżna Diana zginęła dokładnie 26 lat temu, 31 sierpnia 1997 roku. Mimo upływu czasu, jej postać nadal jest żywa w popkulturze, a okoliczności jej śmierci do dziś budzą ogromne kontrowersje. Okazuje się, że nie mniej tajemniczy jest sam jej związek z ówczesnym księciem Karolem, który pełen był aspektów, których rodzina królewska wolałaby nie upubliczniać.

Księżna Diana Spencer
31.08.2023 14:52 To były ostatnie słowa księżnej Diany. Dopiero po 20 latach ujrzały światło dzienne

Księżna Diana, choć od jej śmierci minęło niemal trzydzieści lat, do dziś cieszy się ogromną popularnością i nazywana jest królową ludzkich serc. Niestety, jej życie zakończyło się przedwcześnie i w okropnych okolicznościach.

księżna Diana
31.08.2023 08:45 Domaga się zwrotu auta, w którym zginęła księżna Diana. Wrak jest wart fortunę

31 sierpnia minie 26 lat od tragicznej śmierci księżnej Diany. Właściciel mercedesa, którym jechała tamtej koszmarnej nocy, postanowił odzyskać samochód. Okazuje się jednak, że nie jest to proste. Co dzieje się z kosztownym wrakiem? 

Księżna Diana i książę Karol
29.08.2023 22:37 Niebywała tajemnica ślubnych butów księżnej Diany. Powstawały ponad pół roku i skrywają sekret

Ślub księżnej Diany i przyszłego króla Karola odbył się 29 lipca 1981 roku i był jednym z najgłośniejszych wydarzeń w historii nowożytnej. Choć od tego czasu minęło kilkadziesiąt lat, a księżna zmarła w 1997 roku, to do dziś wiele osób wciąż żywo interesuje się szczegółami z życia jednej z najsławniejszych par w historii. Niedawno światło dzienne ujrzały nowe fakty na temat ich ślubu.

Królowa Camilla, księżna Diana
06.05.2023 15:29 Pokazał, jak księżna Diana "zareagowałaby" na koronację Camilli. Nagranie robi furorę

Księżna Diana zostałaby dziś królową Wielkiej Brytanii, gdyby nie zginęła w tragicznym wypadku w 1997 roku. Królowa Ludzkich Serc wciąż ma wielu zwolenników, którzy tej sympatii nie przenieśli na żonę nową króla Karola III, Camillę Parker-Bowles. Popularny Tiktoker pokazał, jak księżna Diana "zareagowałaby" na koronację. To trzeba zobaczyć. 

księżna diana król karol III
18.11.2022 18:03 Księżna Diana w wyjątkowy sposób uczciła rozwód z Karolem

Księżna Diana i Karol tworzyli małżeństwo, w którym brakowało miejsca na prawdziwą miłość i namiętność. Dominowały takie emocje jak frustracja, złość i poczucie porażki. Temat ich nieszczęśliwej relacji powrócił znów za sprawą serialu "The Crown". Jak królowa ludzkich serc świętowała rozwód z synem królowej i gdzie udała się tuż po wyjściu z sądu? Znajomy wyjawił skrywany przez lata sekret.

księżna diana grób
01.11.2022 14:40 Księżna Diana została pochowana na odludziu, a jej grób niszczeje?

Księżna Diana zmarła w 1997 roku. Dotychczas wielu było przekonanych, że została pochowana na prywatnym terenie należącym do jej rodziny, jednak wybór miejsca - jak sądzą niektórzy - okazał się inny. Gdy odkryto, że mogiła Lady Di nie jest zachowana w najlepszym stanie, w sieci zawrzało. Jak teraz wygląda jej rzekomy grób?

Elizabeth Debicki i księżna Diana
27.10.2022 15:02 Elizabeth Debicki - kim jest aktorka, która zagra księżną Dianę w 5. sezonie "The Crown"? Gwiazda ma polskie korzenie

Elizabeth Debicki wcieli się w postać księżnej Diany w zbliżającym się 5. sezonie popularnej produkcji Netflixa "The Crown", opowiadającej o życiu królowej Elżbiety. Kim jest nowa gwiazda hitowej serii?

elizabeth debicki
14.10.2022 09:14 „The Crown”. Są pierwsze zdjęcia księżnej Diany z synami. Jakie wątki poruszy piąty sezon?

„The Crown” to serial, który teraz, po śmierci królowej Elżbiety II, z pewnością zgromadził jeszcze większą widownię. Premiera piątego sezonu zaplanowana jest na 9 listopada tego roku, jednak w sieci pojawiły się już pierwsze zdjęcia księżnej Diany z małym księciem Williamem i księciem Harrym. Co za podobieństwo!

Księżna Diana
22.09.2022 12:17 Jak wyglądałaby dziś księżna Diana? Wizualizacja artysty podbija internet

Księżna Diana zmarła 25 lat temu, a mimo to wciąż gości na ustach wszystkich. Ludziom na całym świecie nadal jest trudno pogodzić się ze śmiercią królowej ludzkich serc. Turecki artysta postanowił "pogdybać" i stworzył wizualizację, jak mogłaby teraz wyglądać księżna Diana, gdyby żyła. To zdjęcie podbija sieć.

william
16.09.2022 13:07 Książę William wspominał wśród żałobników pogrzeb księżnej Diany. Po śmierci Elżbiety II wróciły koszmarne wspomnienia

Uroczystości pożegnalne związane ze śmiercią królowej trwają. Książę William i księżna Kate, jak na królewską parę przystało, rzetelnie i z klasą wywiązują się ze swoich obowiązków. Codziennie biorą udział w rozmaitych ceremoniach i starają się jak najwięcej czasu spędzać z pogrążonymi w żałobie poddanymi. W krótkiej rozmowie księcia Walii z jedną z nich niespodziewanie powróciły traumatyczne wspomnienia sprzed 25 lat. Był nastolatkiem, gdy tragicznie zmarła „Królowa ludzkich serc” – księżna Diana.

Księżna Diana pozostawiła po sobie bezcenny przedmiot. Odziedziczy ją księżniczka Charlotte. To prawdziwa fortuna
13.09.2022 19:33 Księżna Diana pozostawiła po sobie bezcenny przedmiot. Odziedziczy go księżniczka Charlotte

Księżniczka Charlotte jest najstarszą córką księcia Wiliama i księżnej Kate. Choć stoi daleko w kolejce do tronu, to wciąż pozostaje członkiem rodziny królewskiej. 7-latka właśnie odziedziczyła w spadku po babci, księżnej Dianie, drogocenny przedmiot. Księżniczka stała się tym samym właścicielką prawdziwej fortuny.Przedmiot, który córka księcia Williama otrzymała w spadku, to Tiara Spencerów, którą księżna Diana miała na głowie w dniu ślubu z królem Karolem. Jest ona przekazywana z pokolenia na pokolenie w żeńskiej linii rodziny królewskiej. Jako najstarsza córka następcy tronu, odziedziczyła ją zatem księżniczka Charlotte.

Królowa Elżbieta księżna Diana
12.09.2022 10:40 Księżniczka Anna o zachowaniu królowej po śmierci księżnej Diany. "Zrobiła dokładnie to, co trzeba"

Księżniczka Anna podczas obchodów 70-lecia rządów Elżbiety II ujawniła, co kierowało decyzjami królowej po tragicznej śmierci księżnej Diany. Przypomnijmy, że zachowanie monarchini było wówczas krytykowane przez poddanych i fanów rodziny królewskiej.Wywiad z księżniczką Anną, choć przeprowadzony przy okazji obchodów 70-lecia panowania Elżbiety II, został opublikowany dopiero po śmierci królowej. Córka monarchini wyjaśniła w nim, że krytyka, która spadła na jej matkę po śmierci księżnej Diany, była niesłuszna.

Kamila
10.09.2022 21:47 Dziennikarz nazwał Kamilę królową. Reakcja jego koleżanki mówi wszystko, nagranie stało się hitem sieci

Do wczoraj wywodząca się z arystokratycznego rodu Kamila nosiła tytuł księżnej. Po śmierci Elżbiety II zyskała tytuł królowej małżonki. Ci, którzy znają zawiłą przeszłość królewskiego małżeństwa i wiedzą o rygorystycznych zasadach panujących w arystokratycznych rodzinach mogą czuć się nieco zaskoczeni. Kamila nie jest bowiem pierwszą żoną nowego króla, który przyjął imię Karola III. Gdy podczas programu na żywo użyto wobec niej nowego tytułu, jedna z korespondentek zareagowała błyskawicznie. Trzeba przyznać, że jej mina nie była zbyt powściągliwa. Wideo szybko stała się hitem Internetu.

Księżna Diana
31.08.2022 11:59 Księżna Diana zmarła 25 lat temu. Królową ludzkich serc do dziś kochają wszyscy

Księżna Diana zmarła 31 sierpnia 1997 roku w tragicznym wypadku w Paryżu. Do dziś nie są znane dokładne okoliczności tej tragedii, a teorie spiskowe na ten temat nie mają końca. Królowa ludzkich serc nie żyje już od 25 lat, jednak wciąż budzi nomen omen żywe zainteresowanie mediów i ludzi.