Rozrywka.Goniec.pl > Książę William

Książę William

Księżna Kate
16.06.2024 12:09 Ekspertka wyczytała z ruchu warg, co księżna Kate mówiła do swoich dzieci. Spore zaskoczenie

Obecność księżnej Kate na Trooping the Colour wywołała tak ogromne poruszenie, że co chwilę ktoś dzieli się nagraniami z wydarzenia, dodając pełne ekscytacji opisy. Ekspertka czytania z ruchu warg zdradziła, co księżna Kate powiedziała do swoim dzieci podczas uroczystości.

Księżna Kate
16.06.2024 11:08 Księżna Kate z czułym gestem wobec córki. Dostrzeżono to na paradzie

Księżna Kate pojawiła się na Trooping the Colour i tego dnia wszystkie kamery były zwrócone na nią. Po kilkumiesięcznym leczeniu księżna była gotowa pokazać się publicznie. Wzruszał jej uśmiech, ale też czułość przejawiana wobec dzieci.

Brytyjska rodzina królewska
16.06.2024 08:51 Książę Louis znów skupił na sobie uwagę. Tak zachowywał się na paradzie

Królewskie urodziny to huczne święto w Wielkiej Brytanii, a w tym roku stało się jeszcze bardziej wyjątkowe za sprawą powrotu księżnej Kate. Żona księcia Williama na ponad trzy miesiące wycofała się z życia publicznego z powodu nowotworu. Jednak show skradł jej syn, książę Louis, bawiąc zgromadzonych.

Księżna Kate
15.06.2024 14:57 Księżna Kate publicznie bez księcia Williama. Dlaczego jechała tylko z dziećmi?

Księżna Kate pojawiła się na królewskich urodzinach Karola III. Zrobiła to zgodnie z zapowiedzią, jaką opublikowała 14 czerwca. Świat śledzi to wydarzenie i cieszy się z jej lepszego samopoczucia. W podróży na paradę księżnej towarzyszyły dzieci. Gdzie w tym czasie był książę William?

Księżna Kate
15.06.2024 13:44 Księżna Kate pokazała się pierwszy raz od diagnozy. Świętuje królewskie urodziny

Księżna Kate w opublikowanym 14 czerwca oświadczeniu zapowiadała powrót do życia publicznego i udział w Trooping the Colour, czyli królewskich urodzinach. Dotrzymała słowa. To jej pierwsze wydarzenie po przerwie.

Księżna Kate Middleton
15.06.2024 11:54 Księżna Kate pojawi się na uroczystości. Wzruszająca reakcja króla Karola III

Księżna Kate poinformowała, że jej stan zdrowia się poprawia. W oświadczeniu zapowiedziała także swój udział w Trooping the Colour, czyli brytyjskich urodzinach monarchy. Panujący król Karol III zareagował na te słowa ze wzruszającym przejęciem.

Księżna Kate i książę William
06.06.2024 09:42 William wyjawił, jak przebiega leczenie księżnej Kate. Padły przejmujące słowa

Niedawno książę William brał udział w uroczystości D-Day. Podczas tego spotkania został zapytany o stan zdrowia księżnej Kate. Postanowił udzielić odpowiedzi na to pytanie. Syn króla Karola zdradził, jak czuje się jego małżonka. Z jego ust padły poruszające słowa.

Księżna Kate
05.06.2024 16:00 Księżna Kate już nigdy nie wróci do swojej poprzedniej roli?

Księżna Kate od dłuższego już czasu nie udziela się publicznie. Ma to związek z chorobą, z którą od kilku miesięcy walczy żona brytyjskiego następcy tronu. Co jakiś czas do prasy przedostają się sprzeczne informacje na temat jej stanu jej zdrowia. Okazuje się, że księżna może już nigdy nie wrócić do swojej poprzedniej roli.

Księżna Kate i książę William
03.06.2024 13:29 Książę William i księżna Kate opublikowali oświadczenie. Smutne słowa

Ostatnie miesiące były wyjątkowo trudne dla brytyjskiej rodziny królewskiej. Najpierw świat obiegła wiadomość o chorobie króla Karola III, a niedługo później księżna Kate poinformowała o swojej walce z nowotworem. Teraz książę William opublikował na Instagramie emocjonalny wpis, w którym pożegnał znanego brytyjskiego sportowca, Roba Burrowa.

Księżna Kate
31.05.2024 18:44 Księżna Kate była nękana i poniżana. Mało kto wie, co przeżyła

Księżna Kate przeżywa obecnie wyjątkowo trudne chwile. Tuż przed Wielkanocą żona księcia Williama poinformowała, że zmaga się z nowotworem i rozpoczęła chemioterapię. Okazuje się, że to nie pierwsze trudne doświadczenie w jej życiu. 

Król Karol III i książę William
29.05.2024 19:43 Pilne wieści. Pałac odwołuje spotkania Karola III i Williama. Jest oficjalny komunikat

W ostatnim czasie brytyjska rodzina królewska zmaga się z ogromnymi troskami. Najpierw ogłoszono, że u króla Karola III został wykryty nowotwór, a niedługo po tym księżna Kate wyjawiła, że również zmaga się z rakiem. Teraz pojawiła się informacja, że monarcha oraz książę William odwołują wszystkie spotkania. Co stoi za tą decyzją?

Księżna Kate, Książe William
26.05.2024 19:39 Kate i William wydali nowe oświadczenie. Bardzo smutne słowa

Tragedia w Wielkiej Brytanii. W pobliżu bazy lotniczej RAF Coningsby rozbił się myśliwiec Spitfire. Na miejscu zginął pilot. Swój żal w związku z katastrofą wyrazić postanowili księżna Kate i książę William. Opublikowali specjalne oświadczenie. 

Księżna Kate
21.05.2024 17:54 Najpierw choroba, teraz to. Ważne wieści ws. księżnej Kate

Przedłużająca się absencja księżnej Kate wywołała lawinę spekulacji i domysłów, a fani brytyjskiej rodziny królewskiej zaczęli obawiać się o księżną Walii. Ostatecznie w marcu pojawiło się w sieci nagranie, na którym żona księcia Williama wyjaśniła widzom, że zmaga się z chorobą nowotworową i rozpoczęła leczenie. Pojawiły się teraz obawy, że księżna z powodu chemioterapii nie zjawi się na tegorocznej edycji Wimbledonu.

Księżna Kate
12.05.2024 14:40 Ważne doniesienia ws. chorej na raka księżnej Kate. Już 15 czerwca

Księżna Kate nie pokazuje się publicznie, odkąd podczas nagrania dla BBC poinformowała o swojej chorobie nowotworowej. Pojawiły się jednak spekulacje, że niebawem ma się to zmienić.

Książę Harry, księżna Kate, książę William
09.05.2024 16:09 Książę William zabronił Kate kontaktu z Harrym? Kontrowersyjne doniesienia

Książę Harry gości w Londynie w związku z igrzyskami Invictus Games. Ujawniono, że młodszy syn króla Karola III nie spotka się ani z ojcem, ani z pozostałymi członkami rodziny królewskiej. Powodem tej decyzji ma być opór księcia Williama.

Księżna Kate, Książe William
07.05.2024 19:45 Książę William podjął decyzję. Ważne doniesienia ws. zdrowia księżnej Kate

Księżna Kate od kilku miesięcy leczy nowotwór. Z tego powodu ma przerwę w pełnieniu królewskich obowiązków. W tym czasie książę William stara się łączyć pracę z opieką nad dziećmi i chorą żoną. Teraz postanowił wysłać poddanym sygnał dotyczący zdrowia księżnej.  

książę William, Kate Middleton, książę Harry
05.05.2024 16:25 Harry podjął decyzję ws. księżnej Kate? William nie będzie zadowolony

Książę Harry spotka się z Kate Middleton? Młodszy brat księcia Williama co jakiś czas pojawia się w Wielkiej Brytanii i z racji na ich dawną bliskość, część komentatorów wskazuje, że mąż Meghan Markle będzie chciał spotkać się z bratową. Ingrid Seward, ekspertka ds. brytyjskiej monarchii, nie ma wątpliwości.

Książę William i Kate Middleton
01.05.2024 15:18 Książę William usłyszał pytanie stan żony. Wystarczyło kilka słów

Od momentu, gdy księżna Kate publicznie wyznała, że zmaga się z nowotworem i poddaje się chemioterapii, poddani brytyjskiej korony oraz media śledzą każdy krok rodziny królewskiej ze szczególnym zainteresowaniem. W ostatnim czasie temat zdrowia księżnej Kate stał się nie tylko przedmiotem plotek, ale również głównym zagadnieniem, które pojawia się na ustach wszystkich.

Księżna Kate i książę William
29.04.2024 19:36 Opublikowano czarno-białe zdjęcie księżnej Kate. Wielka wpadka

Książę William i księżna Kate, obchodząc swoją 13. rocznicę ślubu, niestety nie będzie ona równie beztroska co poprzednie. W mediach społecznościowych rodziny królewskiej pojawiło się zdjęcie, które zaniepokoiło fanów.

Kate i William
21.04.2024 20:21 Nowe wieści o stanie księżnej Kate. Królewski ekspert zabrał głos

Księżna Kate poinformowała kilka tygodni temu, że zmaga się z chorobą nowotworową. Wszystko wskazuje jednak na to, że leczenie, któremu się poddała, przynosi zadowalające efekty. W rozmowie z "The Sun" królewski ekspert Richard Fitzwilliams na potwierdzenie tej tezy wskazuje pewien fakt.

William i Kate
19.04.2024 16:15 Książę William w końcu pojawił się publicznie. Doszło do poruszających scen

Książę William po raz pierwszy od ujawnienia choroby żony wystąpił publicznie. Dotychczas tłumił w sobie emocje związane nowotworem Kate, co w świetle pojawiających się plotek wydaje się dość trudne. 

Książę William księżna Kate
16.04.2024 17:57 Choroba księżnej Kate przerosła księcia Williama? "Jest w głębokim szoku"

Księżna Kate tuż przed Wielkanocą ogłosiła, że choruje na nowotwór i jest na wczesnym etapie leczenia. Deklarowała jednocześnie, że może liczyć na wsparcie księcia Williama. Według informatorów syn Karola III nie radzi sobie dobrze z tą sytuacją.

książę William księżna Kate
13.04.2024 15:39 Księżna Kate i książę William wydali oświadczenie. "Jesteśmy zszokowani i zasmuceni"

Książę William i księżna Kate opublikowali w mediach społecznościowych poruszające oświadczenie. Para książęca nie kryje poruszenia tragedią, która rozegrała się 13 kwietnia w centrum handlowym Westfield Bondi Junction w Sydney.

Książę William i księżna Kate
07.04.2024 16:39 Księżna Kate i książę William nie chcą zasiąść na tronie? "Przerażająca perspektywa"

Brytyjska rodzina królewska przeżywa trudne chwile. Kilka tygodni temu media obiegła wiadomość o złym stanie zdrowia księżnej Kate i króla Karola III. Książę William podobno martwi się nie tylko zdrowiem żony i ojca, ale także wizją objęcia tronu.

książę William
28.03.2024 18:02 Na jaw wyszedł problem księcia Williama. Może popaść w nałóg

Pogarszająca się skomplikowana sytuacja na szczytach brytyjskiej rodziny królewskiej według jednego z wyspiarskich tabloidów nie wpływa dobrze na zachowanie księcia Williama. Przyszły następca tronu ma borykać się z poważnym problemem, który nie tylko dla niego może mieć poważne konsekwencje. O czym mowa?

księżna Kate
27.03.2024 17:29 To dlatego William nie pojawił się na nagraniu księżnej Kate?

Jakiś czas temu księżna Kate wydała oświadczenie i tym samym zdradziła światu, że jest chora. Na filmiku żona następcy tronu siedzi sama na ławce na tyłach zamku w Windsorze. Na wideo nie było przy niej jednak nikogo bliskiego, nawet Williama. Okazuje się, że był ku temu ważny powód.

Księżna Kate
24.03.2024 17:27 Jak wyglądają dzieci księżnej Kate? Rodzinne zdjęcia skradną serce każdego!

Choć księżna Kate mierzy się teraz z ciężką chorobą, może liczyć na wsparcie najbliższych. Razem z księciem Williamem doczekała się trójki dzieci - George'a, Charlotte i Louisa. Wszyscy na wspólnym rodzinnym zdjęciu wyglądają na szczęśliwych. Co wiadomo o pociechach przyszłej królewskiej pary?

Gary Goldsmith i Kate Middleton
24.03.2024 14:38 Wuj Kate nie gryzł się w język. Wskazał, kto jest wszystkiemu winny

Od kilku tygodni cały świat żyje doniesieniami na temat choroby księżnej Kate Middleton. Gdy już wydawało się, że wszystko się wyjaśniło, a ukochana księcia Williama zdradziła, że walczy z nowotworem... swoje trzy grosze postanowił wtrącić jej wuj. Wprost uderzył w osobę, która jego zdaniem odpowiada za większość problemów rodziny królewskiej.