Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Księżna Kate znów usunęła się w cień. Eksperci zabrali głos, nie mają dobrych wieści
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 24.06.2024 11:38

Księżna Kate znów usunęła się w cień. Eksperci zabrali głos, nie mają dobrych wieści

Kate Middleton
fot. Instagram @princeandprincessofwales

Po kilku miesiącach absencji księżna Kate wzięła udział w obchodach urodzin króla Karola III. Choć wielu osobom mogło się wydawać, że od tego momentu zacznie pojawiać się systematycznie na wydarzeniach, okazuje się, że jest to błędne myślenie. Księżna Walii nie zjawiła się na piątkowym koncercie, na który wybrał się książę William wraz z dziećmi. Co o tym sądzą eksperci od brytyjskiej rodziny królewskiej?

Księżna Kate wzięła udział w obchodach urodzin króla Karola III

Przez kilka ostatnich miesięcy księżna Kate usunęła się w cień, by skupić się na swoim zdrowiu. W marcu żona księcia Williama przekazała, że zmaga się z nowotworem, przez co musiała poddać się koniecznemu leczeniu, dlatego też postanowiła na pewien czas zrezygnować z publicznych wystąpień.

Jej absencja przedłużała się, a fani brytyjskiej rodziny królewskiej zastanawiali się, kiedy w końcu pojawi się na oficjalnym wydarzeniu. W końcu doczekali się, a księżna Walii wzięła udział w wydarzeniu “Trooping the Colour”, podczas którego świętowano urodziny króla Karola III. 

Księżną Katę tego dnia można było zaobserwować podróżującą samochodem, karocą, a także z uśmiechem machającą tłumowi zgromadzonemu pod pałacem Buckingham. Wyglądała tego dnia pięknie, a towarzyszący na jej twarzy uśmiech dawał nadzieję, że uda się jej pokonać chorobę.

Piękna prezenterka wzięła ślub. Wyszła za mąż za szychę z Polsatu

Księżna Kate nie wzięła udziału w koncercie

Choć udział księżnej Kate w uroczystości urodzin króla Karola III fanów brytyjskiej rodziny królewskiej napawał nadzieją, że od tamtej pory zacznie coraz częściej zjawiać się na publicznych wydarzeniach, okazuje się, że były to jedynie czcze marzenia. Żony księcia Williama zabrakło w piątek 21 czerwca na koncercie Tylor Swift, choć byli tam obecni inni członkowie rodziny królewskiej. 

Syn króla Karola III na koncercie pojawił się w towarzystwie swoich dzieci: księżniczki Charlotte oraz księcia Williama. Podczas wydarzenia bawili się znakomicie, udali się nawet za kulisy, gdzie mieli okazję porozmawiać z wokalistką, a także zrobić sobie z nią pamiątkowe zdjęcie. Zabrakło tam jednak księżnej Kate oraz jej najmłodszej pociechy, księcia Louisa.

ZOBACZ TAKŻE: Joanna Racewicz wspomina zmarłego męża. Ten wpis rozrywa serce

Eksperci od rodziny królewskiej szczerze o nieobecności księżnej Kate na koncercie i jej relacji z mężem

Informację o tym, że księżna Kate nie pojawi się na koncertach Tylor Swift, potwierdził informator serwisu Entertainment Tonight. Przekazał również, że fakt, iż żona księcia Williama wzięła udział w uroczystości, podczas której świętowano urodziny króla Karola III, nie jest równoznaczne z tym, że od teraz księżna Walii będzie pojawiać się na licznych uroczystościach.

Księżna Kate nie pojawi się na żadnym z przyszłych koncertów Taylor. Jej udział w King's Trooping the Color nie oznacza jeszcze powrotu do pełnego harmonogramu wystąpień publicznych - przekazał informator portalu.

Za to była królewska korespondentka BBC, Jennie Bond, w rozmowie z magazynem “OK!” zdradziła, że choć małżeństwo księżnej Kate i księcia Williama obecnie przeżywa ponure chwile naznaczone brutalną diagnozą, robią, co w ich mocy, by w tym trudnym czasie odnaleźć, choć cząstkę normalności i spokoju. Podkreśliła również, że księżna może w pełni liczyć na swojego męża, a ich relacja jest niezwykle silna.

Bezinteresownie wspierał ją w tym wszystkim […] Myślę, że ich małżeństwo jest silniejsze niż kiedykolwiek - przekazała.