Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Książę William szalał na koncercie bez księżnej Kate. Nagranie robi furorę
Patryk Idziak
Patryk Idziak 24.06.2024 18:47

Książę William szalał na koncercie bez księżnej Kate. Nagranie robi furorę

Książę William
fot. Instagram @taylorswift / @theperezhilton

Trwa trasa koncertowa Taylor Swift, a w miniony piątek piosenkarka wystąpiła w Londynie, gdzie pojawiła się brytyjska rodzina królewska. Książę William dał się ponieść muzyce i kamerom udało się zarejestrować jego taneczne show.

Książę William bez księżnej Kate na koncercie. Towarzyszyły mu dzieci

Księżna Kate dopiero co zachwyciła swoich poddanych najpierw oświadczeniem o lepszym samopoczuciu, a później obecnością na Trooping the Colour. Wszyscy oczekiwali, że od teraz będą ją widzieć podczas każdego większego wydarzenia, mimo że sama księżna Kate zapowiadała, że jej powrót do pełnienia obowiązków będzie stopniowy. Toteż niestawienie się na wielkim sportowym widowisku, jakim są wyścigi konne w Wielkiej Brytanii, albo tak jak teraz na koncercie słynnej piosenkarki, nie powinno nikogo dziwić.

Księżna Kate nie pojawi się na żadnym z przyszłych koncertów Taylor. Jej udział w King's Trooping the Colour nie oznacza jeszcze powrotu do pełnego harmonogramu wystąpień publicznych - przekazał informator portalu Entertainment Tonight.

Aktor wielkiego hitu nie żyje. Powodem atak rekina

Książę William świętował urodziny na koncercie Taylor Swift

21 czerwca odbył się pierwszy z trzech zaplanowanych koncertów Taylor Swift na Stadionie Wembley. Piosenkarka zagrała je w ramach trasy koncertowej “The Eras Tour”, a tego wyjątkowego widowiska już na początku sierpnia będą mogli doświadczyć także fani w Polsce.

Dzień rozpoczęcia koncertów w Londynie był także dniem urodzin księcia Williama i tę wyjątkową datę uczcił on wraz z dziećmi, bawiąc się bez zbędnych hamulców przy muzyce amerykańskiej wokalistki. Taylor Swift wrzuciła na swojego Instagrama zdjęcie z księciem Williamem, księciem Georgem i księżniczką Charlotte. Poza wspomnianą księżną Kate na koncercie zabrakło ich najmłodszego syna, księcia Louisa.

To, że większość mieszkańców Wielkiej Brytanii zalicza się do fanów artystki, jest śmiałym stwierdzeniem, a jednak uzasadnionym. Taylor Swift witała orkiestra wojskowa armii brytyjskiej.

Brytyjczycy kochają Taylor Swift. Nie inaczej jest z księciem Williamem

Książę William skończył 42-lata i tego dnia nie żałował sobie atrakcji. Na koncercie Taylor Swift zaczął energicznie tańczyć do utworu “Shake It Off”, który wcześniej wykonywała orkiestra wojskowa. W sieci pojawiły się nagrania zabawnego momentu, które fani brytyjskiej rodziny królewskiej komentują z zachwytem.

Tańcz, jakby nikt nie patrzył – napisano.