Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Od plotek aż huczało. Justyna Steczkowska pojawi się w lubianym programie
Marcin Czekaj
Marcin Czekaj 24.06.2024 14:57

Od plotek aż huczało. Justyna Steczkowska pojawi się w lubianym programie

Justyna Steczkowska
Fot. KAPIF

Od plotek na temat udziału Justyny Steczkowskiej w popularnym programie rozrywkowym telewizji Polsat aż huczało. Teraz udało się potwierdzić te doniesienia. Wokalistka ponownie zasiądzie za stołem jurorski, ale tym razem nie będzie to “The Voice of Poland”.

Justyna Steczkowska w "The Voice of Poland"

Udział Justyny Steczkowskiej w roli jurora to żadna nowość dla polskich telewidzów. Przypomnijmy, że wokalistka pojawiła się m.in. w ostatniej edycji “The Voice of Poland” na antenie TVP2. Finalnie piosenkarce udało się doprowadzić do finału Maję Walentynowicz. Niestety uczestniczka odpadała jako pierwsza w ostatnim odcinku show i zajęła w ostatecznej klasyfikacji czwarte miejsce. Steczkowska na fotelu trenerskim pojawiła się po raz szósty.

W środku nocy Magda Gessler opublikowała zdjęcie. Plotki okazały się prawdą

Steczkowska pojawi się w "TTBZ"?

Od pewnego czasu pojawiają się plotki, jakoby wokalistka miała się pojawić w roli jurora w 21. edycji programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Początkowo informacje dotyczyły reaktywowanego “Must Be the Music”. Justyna Steczkowska zaprzeczała jednak tym doniesieniom. Gwiazda zwracała wówczas uwagę na planowaną jesienną trasę koncertową oraz wyjazd do Stanów Zjednoczonych.

Ja jestem w trasie koncertowej całą jesień. Jeszcze wyjeżdżam później do Stanów. Nagrywam też płytę (...) Mam po prostu bardzo dużo pracy, a jeszcze rodzina, z którą wyjeżdżam na wakacje, bo przecież mamy dzieci, z którymi uwielbiamy spędzać czas... Jeszcze koncerty, które będą latem muzyki filmowej, więc to nie jest takie proste, bym ja mogła wystąpić w jakimś show. To trzeba odwoływać tyle koncertów, czego nie chcę robić - zdradziła w wywiadzie dla “Kanału Sportowego”.

ZOBACZ: Dopiero co się zaręczyła, a tu takie wieści. Wielki sukces Beaty Kozidrak, posypały się gratulacje

Dziennikarze portalu “Pomponik” dotarli jednak do informacji potwierdzających udział Steczkowskiej w kolejnej edycji “TTBZ”. Wokalistka zasiądzie w niej w fotelu jurorskim, a premierę nowych odcinków zaplanowano na jesień tego roku. Pierwsze nagrania mają jednak ruszyć już w lipcu.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" powraca z nowym sezonem

Ostatnia edycja programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” dostarczyła widzom wielu emocji. Wszystko przez jej wyjątkowy charakter. Z okazji jubileuszowego 20 sezonu produkcja zaprosiła do jego realizacji najlepszych uczestników z poprzednich edycji. Z tego powodu program stał na bardzo wysokim poziomie. Zmianie uległ także sposób wyboru zwycięzcy całego formatu. Tym razem głos mieli także widzowie

ZOBACZ: Zapytała Michała Szpaka o męża. Reakcja była natychmiastowa, w sieci burza

Wieści o realizacji kolejnej serii potwierdził prezenter stacji Polsat - Maciej Rock. Informacja ta spotkała się z pozytywnym odzewem ze strony widzów, którzy nie mogą się już doczekać kolejnych odcinków.

Nie mogę doczekać się kolejnej jesiennej odsłony. Mam nadzieję, że niebawem poznamy pierwsze nazwiska uczestników

Dziękuję wszystkim za te piękne występy i tych 10 tygodni muzycznej uczty

Już tęsknię - pisali internauci pod jednym z postów na kontach w portalach społecznościowych programu.

KAPIF_oryginal_K1131618F.jpg
Justyna Steczkowska na planie “The Voice of Poland” (2023). Fot. KAPIF