Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Dopiero co się zaręczyła, a tu takie wieści. Wielki sukces Beaty Kozidrak, posypały się gratulacje
Marcin Czekaj
Marcin Czekaj 24.06.2024 10:55

Dopiero co się zaręczyła, a tu takie wieści. Wielki sukces Beaty Kozidrak, posypały się gratulacje

Beata Kozidrak
Fot. KAPIF

Beata Kozidrak to nie tylko legenda polskiej muzyki, ale także marka sama w sobie. Teraz wokalistka zespołu “Bajm” postanowiła pochwalić się swoimi niedawnym sukcesem. Jak się okazuje, chodzi o ogromne pieniądze.

Beata Kozidrak zaręczona

Beata Kozidrak jest niekwestionowaną królową polskiej sceny muzycznej. Przez wiele lat kariery wraz z zespołem “Bajm” wylansowała dziesiątki przebojów. Trudno znaleźć Polaka, który nie znałby “Białej Armii”, “Myśli i słowa” czy “Piechotą do lata”. O wokalistce niedawno było głośno ze względu na jej zaręczyny z 17 lat młodszym partnerem. Przypomnijmy, że wcześniej piosenkarka rozwiodła się z Andrzejem Pietrasem, z którym była w związku małżeńskim od 1979 roku.

Roksana Węgiel pokazała mamę, a fani oszaleli. Wyglądają jak bliźniaczki

Wokalistka chwali się kolejnym sukcesem

Beata Kozidrak poza karierą muzyczną jest również prawdziwą bizneswoman. Piosenkarka to prawdziwa marka, za którą stoją ogromne pieniądze. Właśnie tym postanowiła pochwalić się w najnowszym poście na Instagramie. Jak się okazało, wokalistka zespołu “Bajm” po raz kolejny znalazła się na liście najcenniejszych marek osobistych magazynu “Fobres Woman”.

Kolejny rok z rzędu, znalazłam się w @forbeswomenpolska w rankingu najcenniejszych kobiecych marek osobistych. Dziękuję! To zaszczyt być w gronie tak wybitnych i wspaniałych kobiet - napisała pod postem na Instagramie.

ZOBACZ: Marianna Schreiber o kulisach rozstania z mężem. Wspomina o dramacie

To wpisu załączona została oficjalna grafika prezentująca wspomniane wydarzenie. Poza zdjęciem Kozidrak można z niej wyczytać, które konkretnie miejsce zajęła oraz ile jest warta. Z dostępnych informacji wynika, że w rankingu znalazła się na 56. miejscu, a jej markę wyceniono na 72 miliony złotych.

Sylwia Grzeszczak pogratulowała Kozidrak sukcesu

Pod postem oczywiście zgromadzili się fani artystki, którzy postanowili pogratulować jej tego sukcesu. Część z nich stwierdziła nawet, że piosenkarce należy się zdecydowanie wyższe miejsce. Wśród komentujących pojawili się także inni celebryci, w tym Sylwia Grzeszczak, która jakiś czas temu pojawiła się na scenie podczas koncertu zespołu “Bajm”.

Nie mogło być inaczej;

Dla Nas zawsze numer jeden. Brawooooo;

Królowa jest tylko JEDNA - pisali fani legendarnej wokalistki.

ZOBACZ: W środku nocy Magda Gessler opublikowała zdjęcie. Plotki okazały się prawdą

Przypomnijmy, że Beata Kozidrak z zespołem “Bajm” zadebiutowała podczas 16. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Występ grupy z piosenką “Piechotą do lata” dał im 2. miejsce w konkursie debiutów i przepustkę do ogromnej kariery. Utwór szybko stał się przebojem, a zespół jednym z najpopularniejszych w historii.

KAPIF_oryginal_K1074183F.jpg
Beata Kozidrak (2023). Fot. KAPIF