Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Roksana Węgiel pokazała mamę, a fani oszaleli. Wyglądają jak bliźniaczki
Marcin Czekaj
Marcin Czekaj 23.06.2024 08:43

Roksana Węgiel pokazała mamę, a fani oszaleli. Wyglądają jak bliźniaczki

Roksana Węgiel
Fot. KAPIF

Roksana Węgiel to jedna z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia. Gwiazda mimo ogromnej popularności stara się oddzielać życie prywatne od zawodowego. Teraz jednak postanowiła opublikować w mediach społecznościowych film ze swoją mamą. Wyglądają jak siostry.

Wielkie zmiany u Roksany Węgiel

W życiu Roksany Węgiel dzieje się naprawdę wiele. Młoda artystka ostatnio wzięła udział w 14. edycji “Tańca z Gwiazdami”, w której uplasowała się na 2 miejscu. Wokalistka ponadto wyszła za swojego partnera - Kevina Mgleja. Para jest na razie po ślubie cywilnym, ale w planach jest już kościelna uroczystość. Wydarzenie ma odbyć się w sierpniu, a za jego organizacją stoi ekspertka w tym temacie - Izabela Janachowska

Anna Lewandowska zabrała głos po porażce Polaków na Euro 2024. W komentarzach burza

Roxie pokazała mamę

Piosenkarka słynie z tego, że stara się mocno oddzielać swoje życie prywatne od tego, co mogą zobaczyć jej fani. Z tego powodu wieści o jej ślubie pojawiły się ze sporym opóźnieniem, a informacje dotyczące kolejnej uroczystości, owiane są tajemnicą. Tym razem Roxie postanowiła jednak wpuścić obserwujących do swojego świata i pokazała mamę. Do wideo został dodany krótki opis.

Mama czy siostra? - napisała zwyciężczyni Eurowizji Junior 2018.

ZOBACZ: Viki Gabor mocno o swoich rówieśnikach, nie gryzła się w język. “Mentalnie jestem wyżej”

Filmik pojawił się na instagramowej relacji piosenkarki. Można na nim oczywiście zobaczyć wokalistkę w towarzystwie swojej mamy. Obie znajdują się w samochodzie i w trakcie kręcenia wideo postawiły na kilka zabawnych min. Filmik ponadto wzbogacony został o utwór muzyczny.

image.png

Młoda wokalistka jest ciągle aktywna muzycznie

To oczywiście nie pierwszy raz gdy mama wokalistki pojawia się publicznie. Brała ona udział w nagraniach do takich programów jak “Pytanie na Śniadanie” oraz wielokrotnie wspierała swoją córkę w trakcie ważnych zawodowo wydarzeń. Przypomnijmy, że rodzice Roksany Węgiel mają jeszcze dwójkę młodszych dzieci - Maksymiliana i Tymoteusza.

ZOBACZ: Sanah o swoim małżeństwie. Nigdy tego wcześniej nie mówiła

Mimo wielu innych projektów oraz ogromnych zmian w życiu prywatnym Roksana Węgiel nadal aktywna jest na scenie muzycznej. Ostatnio miała okazję wystąpić podczas festiwali w Sopocie i w Opolu, a rok temu ukazał się jej drugi album “13+5”. Przed nią również jesienna trasa koncertowa “Break Tour”, w ramach której odwiedzi 9 polskich miast.