Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Józef Wojciechowski w wieku 77 lat został ojcem. Karol Strasburger dał mu radę
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 21.06.2024 22:06

Józef Wojciechowski w wieku 77 lat został ojcem. Karol Strasburger dał mu radę

Paulina Tuchlińska, Karol Strasburger i Józef Wojciechowski
fot. KAPIF

W polskim show-biznesie nie brakuje zaskakujących związków i nieoczekiwanych wydarzeń. Jednym z takich przypadków jest relacja Józefa Wojciechowskiego, 77-letniego miliardera, z jego młodszą o prawie 50 lat partnerką, Patrycją Tuchlińską. Para niedawno doczekała się dziecka - z pomocą sędziwemu świeżo upieczonemu ojcu przybył Karol Strasburger.

Józef Wojciechowski i Paulina Tuchlińska zostali rodzicami. Karol Strasburger podzielił się radą

Józef Wojciechowski i Patrycja Tuchlińska od dawna przyciągają uwagę mediów, nie tylko ze względu na ogromną różnicę wieku, ale również z powodu swojej aktywności w mediach społecznościowych i publicznej otwartości pary na dzielenie się swoim życiem prywatnym.

Jak donosi "Gazeta Krakowska", Józef Wojciechowski i Patrycja Tuchlińska po raz drugi zostali rodzicami. Po narodzinach syna w 2021 roku para powitała na świecie córkę Aurorę. Radosne wieści szybko obiegły media, wywołując falę gratulacji i pozytywnych komentarzy. Nie tylko internauci, ale także znane osoby z showbiznesu, jak Karol Strasburger, postanowiły podzielić się dobrym słowem i przy okazji opowiedzieć o swoich doświadczeniach z późnym "tacierzyństwem".

Krzysztof Rutkowski przygotował prezent dla syna. Luksus to mało powiedziane

Karol Strasburger o późnym ojcostwie. Podzielił się wskazówkami dla Józefa Wojciechowskiego

Związek byłego właściciela Polonii Warszawa i szefa holdingu budowlanego JW Construction, Józefa Wojciechowskiego, z Patrycją Tuchlińską wzbudza wiele emocji, głównie ze względu na dzielącą ich różnicę wieku, która wynosi 48 lat. Pomimo negatywnych komentarzy, para wydaje się nie przejmować krytyką i wiedzie szczęśliwe życie na przekór internautom.

Jedną z osób, które postanowiły skomentować szczęśliwe wydarzenie w życiu Józefa Wojciechowskiego, był Karol Strasburger. Gospodarz "Familiady" sam został ojcem w wieku 72 lat - co ciekawe, jego dziecko również urodziło się w 2019 roku, więc jest rówieśnikiem syna miliardera.

Karol Strasburger razem z młodszą o 40 lat Małgorzatą Weremczuk, pięć lat temu powitali na świecie córkę Laurę. Znany prezenter w rozmowie z portalem Shownews.pl podzielił się swoimi refleksjami na temat późnego ojcostwa, podkreślając, że jest to nie lada wyzwanie.
Na wstępie prezenter zaznaczył, iż nie chce dawać rad, ale ostatecznie postanowił podzielić się kilkoma wskazówkami, opartymi na własnym doświadczeniu. Podkreślił, że dziecko wymaga przede wszystkim miłości, opieki i pełnego zaangażowania rodziców.

Chciałbym nie dawać rad nikomu, ponieważ dawanie rad to jest najgorsze, co może być. Każdy tę drogę sam musi przejść. Mogę jedną radę dać charakterologiczną - dziecko wymaga przede wszystkim miłości, opieki, poświęcenia mu absolutnie swojego czasu. Jeżeli moja rada w tym wypadku może zaistnieć, to może właśnie taka, że jeżeli masz dziecko, no to się nim zajmuj w całości. No i trzeba się uzbroić w cierpliwość, bo dziecko ma swój świat, który należy zrozumieć, poznać i pokochać - mówił Karol Strasburger.

Józef Wojciechowski i Paulina Tuchlińska nie przejmują się różnicą wieku

Nie wszyscy byli jednak równie zachwyceni radosną nowiną z życia celebrytów. Wieści o narodzinach córki Józefa Wojciechowskiego i Pauliny Tuchlińskiej spotkały się z różnorodnymi reakcjami. W mediach społecznościowych dominowały gratulacje i pozytywne komentarze, ale nie brakowało również głosów krytyki. Kontrowersje tradycyjnie wzbudziła różnicy wieku zakochanych, a przede wszystkim wiek świeżo upieczonego ojca - internauci zwracali uwagę, że miliardera może najzwyczajniej w świecie "zabraknąć" na dość wczesnym etapie życia córki.

Mimo negatywnych komentarzy Józef Wojciechowski i Paulina Tuchińska zdają się nie przejmować niczym i konsekwentnie realizują swoje marzenia o założeniu rodziny. Wsparcie i rady od osób takich jak Karol Strasburger z pewnością są dla nich miłą odmianą na tle licznych krytycznych komentarzy w sieci.

Paulina Tuchlińska i Józef Wojciechowski
fot. KAPIF
Karol Strasburger
fot. KAPIF